- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak na povolenku (testy)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NObrtlik - Profil | Po 12.1.2015 18:04:55
NDawemaster - Profil | Po 12.1.2015 16:32:21
NPr3v1t3k - Profil | Po 12.1.2015 16:08:06
Nsven - Profil | Po 12.1.2015 14:45:43
Jen bych dodal: nemáte u svazové vody co dělat... mazajte na tzv.soukromáky, tamější zlatokopové RL nevyžadují ....
NPr3v1t3k - Profil | Po 12.1.2015 12:04:02
Npepalov - Profil | Po 12.1.2015 11:38:35
NJirka75 - Profil | Ne 11.1.2015 19:53:59
Nretrívr - Profil | Ne 11.1.2015 19:32:46
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 19:01:54
Ale to nic, je to jako vše, v našem státě, malém... :-)
Nkakr - Profil | Ne 11.1.2015 18:59:39
Hlásit se termíny musí, by kontrola přijíti mohla. Je to požadavek Mze.
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 18:56:15
Nkakr - Profil | Ne 11.1.2015 18:43:24
Kdopak to z diskutujících ví??
O jednom bych věděl:-))
NMi!d@72 - Profil | Ne 11.1.2015 18:43:12
NPetan600 - Profil | Ne 11.1.2015 18:34:55
NKubalorenc - Profil | Ne 11.1.2015 18:32:33
Nhonzina - Profil | Ne 11.1.2015 18:32:16
NKubalorenc - Profil | Ne 11.1.2015 18:30:48
Nsven - Profil | Ne 11.1.2015 18:27:22
Bohužel, díky absenci vzorníku a tedy neznalosti těchto dokladů a také jazykové bariéře, mohou vzniknout kuriózní a komické případy, kdy byla jako RL uznána, tuším norskému turistovi, průkazka rybích konzerváren s rybičkou v záhlaví...:-)
Tuším, že to před časem dal k dobru MD ?
Npepalov - Profil | Ne 11.1.2015 18:25:18
NČík - Profil | Ne 11.1.2015 18:25:03
NFRANK71 - Profil | Ne 11.1.2015 18:24:21
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 18:23:52
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 18:21:09
NMi!d@72 - Profil | Ne 11.1.2015 18:20:00
Nchřenovák - Profil | Ne 11.1.2015 18:19:31
Npepalov - Profil | Ne 11.1.2015 18:16:42
Npepalov - Profil | Ne 11.1.2015 18:15:03
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 18:13:45
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 18:12:54
Když se to stane, tak ho vyhodíme zase. Co plánovat a vymýšlet?
Většinou je to ale v reálu tak, že poprvé přijdou, protože si myslí, že je to dávačka. A podruhé už přijdou řádně připravení.
NČík - Profil | Ne 11.1.2015 18:10:41
NViktor1977 - Profil | Ne 11.1.2015 18:08:57
NMi!d@72 - Profil | Ne 11.1.2015 18:05:35
Nsven - Profil | Ne 11.1.2015 18:00:43
Pokud projde, jakože ano, už delší dobu chystané zrušení zkoušek, předcházejích získání prvního rybářského lístku, bude "odborná kvalifikace" členské základny ještě tristnější...
Pravdou ovšem je, že v minulosti se také žádné zkoužky neskládaly a přesto se páchalo přestupků nepoměrně méně.
Protože tento stav trvá dlouhodobě, bylo mým oblíbením rčenim k absolventům rybářského školení: :-)
....."není až tak důležité, všechno si pamatovat ale je třeba vědět, kde to v případě potřeby najít.
Proto Svaz moudře, alibisticky rozhodl, že rybářský řád je součástí povolenky. Já ho sebou nosím rovněž....
Pokud ulovíte rybu kterou nedokážete se 100%-ní jistotou určit, okamžitě ji bez manipulace pusťte, pokud možno ji vyháčkujte ve vodě.
Konečně, jste všichni svéprávní a zletilí a tedy si za své přestupky, ponesete odpovědnost sami"....
Pak následoval výčet přestupků a trestů dle "Jednacího řádu ČRS" a zákona o přestupcích..:-)
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 17:55:41
Jen mě to napadlo, protože vím, jaké to je někomu vysvětlit, že po tom co si udělá papíry má na některé věci zapomenout, že je to zas jinak :-)
NVašek74 - Profil | Ne 11.1.2015 17:55:04
Tohle léto jsem byl svědkem jak dva rybáři řešili záhadu co to má v podběráku za rybu- byla to parma 25 cm.Také jsem viděl jak táta rybář ukazoval dětem malého kapříka a on to byl slušný karas.Asi měl u zkoušek štěstí na otázky......
NMi!d@72 - Profil | Ne 11.1.2015 17:49:57
Nsplávkař - Profil | Ne 11.1.2015 17:48:50
Některé MO mají systém natolik vypracovaný, že celý lístek obstaráš výměnou korespondence a bankovním převodem aniž by se někdo skutečně snažil zjistit, zda poznáš alespoň toho kapra.
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 17:48:07
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 17:42:47
NFilip Štefek - Profil | Ne 11.1.2015 17:40:53
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 17:40:46
Jen mě zajímá. Jak to tam máte. To samé, dle vyhlášky atd... nebo tam máte rovnou "zakomponované" své BP?
Nic v tom nehledej, jen mě to zajímá.
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 17:35:47
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 17:30:52
NTomáš - Tom - Profil | Ne 11.1.2015 17:30:07
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.1.2015 17:29:19
NAleš10 - Profil | Ne 11.1.2015 17:29:13
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.1.2015 17:27:48
Mě musela ještě přihlášku do kroužku mimo rodiče podepisovat i škola. Mít špatný prospěch tak bych to logicky nedostal .... tenkráte se škola snažila ještě děti vychovávat. Dneska by se tomu řeklo
něco jako byrokracie a omezování. Člověk proto někdy opravdu přemýšlí kam to může s tímto
stylem až všechno zajít.
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 17:25:51
To e jak s řidičákem, akorát že tam se podvádí méně :-)
Nnofish - Profil | Ne 11.1.2015 17:24:52
U zkoušek, pokud je budeš dělat poctivě, jak se dělat mají, dostaneš pravděpodobně jeden z nich, Nauč se to tím, že budeš psát testy. Pokud MO, kde budeš dělat zkoušky, bude dělat zkoušky poctivě, nebudeš u sebe mít nic, jen propisku.
Ale když to zvládnou desetileté děti? :-)
Blbě řečeno, je ostuda test opsat, nebo nějak vypsat a pak si po pár dnech u vody nechat sebrat povolenku kvůli kravině.
Upozorňuji jen na jedno. Uč se to podle těch testů na internetu. Různé územní svazy mají své podmínky různě upraveny, změněny, ale na to testy nepamatují. Defakto stačí se naučit to co je jako "rybářský řád" na stránkách svazu. Hlavně se nezajímej o různé místní úpravy (bližší podmínky výkonu rybářského práva), ty test nezná a nastuduješ si je až později.
NPetan600 - Profil | Ne 11.1.2015 17:20:53
NFilip Štefek - Profil | Ne 11.1.2015 17:08:23
Nhraji - Profil | Ne 11.1.2015 17:07:42
NS&F - pescador - Profil | Ne 11.1.2015 17:06:19
Bohužel doba kdy se chodívalo do kroužků a nebo na školení před testy kde se všechno probíralo dávno minula ..... není se pak vlastně čenu divit a odraz českého vychcánka je přenesen všude.
Npepalov - Profil | Ne 11.1.2015 16:50:29
Nsalfi - Profil | Ne 11.1.2015 16:44:34
Ndvorák - Profil | Ne 11.1.2015 16:40:54
Další výhoda takového taháku je to,že si třeba při opisování něco zapamatuješ,může se ti to pak při rybolovu hodit :-)
Npepalov - Profil | Ne 11.1.2015 16:37:39
Nchřenovák - Profil | Ne 11.1.2015 16:27:25
Kde to žije - všechna témata
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26NRybáři a vinařství 927
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...










