Člun BT-200 zkušenost

Máte někdo zkušenost s tímto člunem?BT-200
Autor diskuse: Dohnasek - Profil , 7.1.2015 kaprařina - náčiní, doplňky

Špek - Profil | Po 12.1.2015 21:58:10

Dohnasek >> popkud jezdis sam tak na zavazeni i zdolavani z lode se urcite hodi padla jsou padla a nemusis nabijet baterii ale kdyz budes nekde u prekazek lovit zaseknes rybu a jen ji zdolavas a moturek slape sam:-) ale myslim ze 30lib. bude stacit. je to cca na 1400kg. myslim:-)

    Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 21:46:47

    Vrtík >> jo ten se objevuje jak na bazosi tak na mrku a vsude je to kluk z prahy 8 :D

      Dohnasek - Profil | Po 12.1.2015 21:46:40

      Tak to vypadá na boat 007 M250 :) A teď mi poraďte co za motor? Přece jen...když bude nový člun,chtělo by to i motor :D Je fakt,že zavážím max.na 200m tudíž se chci optat,jesti to má cenu..?

        Vrtík - Profil | Po 12.1.2015 21:40:25

        Pallermo >> na aukru je pacific marin 280 za 12500 a taky nevypada vubec spatne a i material by mel byt v pohode podle toho co u nej pisou

          Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 20:58:20

          Špek >> zrusit preobjednat .D

            Špek - Profil | Po 12.1.2015 20:33:44

            Pallermo >> tak ten sem nasel uz pozde ale uvidime az dojde:-)

              Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 20:30:10

              Špek >> presne tak pevna podlaha a kyl :D

                Kolben - Profil | Po 12.1.2015 20:29:01

                Dohnasek >> Zkus tady ten, má pevnou podlahu.
                https://www.youtube.com/embed/s0I-76_pHLQ

                  Špek - Profil | Po 12.1.2015 20:27:46

                  Pallermo >> s pevnou podlahou a kylem? ne? ten co jsem bouchnul to nema a podlahu ma podlazkovou a jen po lavicky ne cely spodek...

                    Zdenal77 - Profil | Po 12.1.2015 20:21:50

                    Dohnasek >> nato co jsi popisoval celkem přesně ja pořídil na vánoce Boat 007 ale jen ve verzi 235C a jsem přesvědčen že to stačí, na podzim jsem se zbavil člunu 330 ato hlavně kvůli váze 48kg, už nehodlám otročit:-)) nato moje krmení a občasné zaváženi či zdolávání určitě stačí.

                      Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 20:18:46

                      Špek >> ja nasel kolibrika km300 d z a15 tis

                        Špek - Profil | Po 12.1.2015 20:17:47

                        Hapas1 >> jo,tak to je taky pravda hlavne preprava vaha.. a jak rikas udrzita slona pokud je to kvalitni podlazka a dobre umistena v clunu...

                          Špek - Profil | Po 12.1.2015 20:15:06

                          Dohnasek >> hele ten cop jsi daval odkaz je dobry.. rozhodni se jen na delce. je dost siroky aby ses neprevratil kdyz budou vlny.. nebo nevim kam jezdis..:-) druha vec je ta ze se pocita vnejsi delka takze kdyz upoctes ze ten valec na spicce bude mit cca 30cm na sirku a za zrcadlem je dalsich 30cm tak mas veskutecnosti z 250 vnitrin prostor 190 cca proto si myslim ze ta 290 uz te nezabije a vahove je to stejny a mas prece jen prez 2 metri v clunu plac.. muj nazor:-)

                            Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 20:13:10

                            Dohnasek >> tak zalezi na monostech financnich :D

                              Hapas1 - Profil | Po 12.1.2015 20:13:09

                              Dohnasek >> Člun s lamelovou podlahou také není špatný,když pořídíš kvalitní s dobře rozmístěnými lamelami, tak se na něm dá stát taky bez problémů a hlavně je lehčí na převážení a manipulaci..

                                Špek - Profil | Po 12.1.2015 20:09:26

                                leguan >> o co bezi???

                                  Dohnasek - Profil | Po 12.1.2015 20:08:21

                                  Pallermo >>
                                  No říkám si že když už...tak už... ale co menšího s pevnou podlahou?

                                    Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 20:06:30

                                    Dohnasek >> Pokud se nepremistujes atd tak klidne bych vzal i nejaky mensi jestli to mas jej na zaazku . jo doma to ja taky moc nevyresim jen slysim ze je to zbytecny :D

                                      Dohnasek - Profil | Po 12.1.2015 20:04:53

                                      Pallermo >>
                                      Popravdě...mám také rozhodování mezi 250-290 jezdím převážně sám na ryby.Nikam se nepřemísťuji a na to zavážení a zdolávání si myslím,že ta 250tka by mi měla stačit až až... co ty radíš? To víš..doma s ženou toho moc nepořeším :D

                                        Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 19:59:13

                                        Dohnasek >> jj to je on ten chci ja ve vel 290

                                          Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 19:58:55

                                          leguan >> a duvod :?

                                            leguan - Profil | Po 12.1.2015 19:54:26

                                            Hoši jste borci jak si to pěkně dáváte ...nebo dáváš. Já po vás nejdu ale toto už je ubožárna.. Krásný večer....

                                              Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 19:13:14

                                              Dohnasek >> takze ty kulate ne s kylem

                                                Dohnasek - Profil | Po 12.1.2015 19:03:24

                                                Pallermo >>
                                                Koukal jsem na 250 ale i tam je váha 36kg

                                                  Pallermo - Profil | Po 12.1.2015 18:04:32

                                                  Dohnasek >> pockej jak 32 kg ty mas nejaky jiny tip asi .D jaky sis vybral