- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tekeskop na kapry
Délka 3,60-3,90 gramáž 3-3,5lb na přehradu.Cena nerozhoduje.Zatím jsem našel jen tyhle.
http://www.team-black-cat.cz/quantum-radical-warchild-tele-carp-3-60m-2-75lb-10800
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarske-pruty/kaprove-teleskopicke-pruty/prut-kaprovy-teleskopicky-prologic-c1-carp-tele-3-6-m-3-lbs-akce-1-1-zdarma
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/prut-jrc-contact-tele-carp-390-cm-3-lbs-druhy-zdarma-7867.html#
Nic lepšího jsem zatím nenašel.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Nkareldj - Profil | Ne 24.7.2016 11:15:55
Nrosan - Profil | Ne 24.7.2016 9:50:10
Nboat - Profil | Čt 10.3.2016 18:59:06
Njukobonsai - Profil | Čt 10.3.2016 11:19:11
NBacha - Profil | Po 25.1.2016 17:02:45
Nsven - Profil | Po 25.1.2016 16:10:37
V současnosti žádný teleskop nemám, vadila mi hlavně jejich komplikovanější údržba. Děličku přejedu houbičkou nebo hadrem a hotovo. Teleskop má spoustu dílů, do kterých se dostává voda, bláto, písek atd. Kdo teleskop poctivě nečistí a nenechá vyschnout, brzy se setká s tím, že nepůjdou díly složit, rozložit, zrnko písku vyreje do laku nebo až do blanku rýhy a je hotovo..
Největší a jediná výhoda teleskopu, je krátká přepravní délka. Tedy pro mě cca 60 - 80cm.. jinak to nemá smysl.
Nmakass - Profil | Po 25.1.2016 15:05:48
Nsven - Profil | Po 25.1.2016 14:20:33
http://www.haldorado.hu/shop.php?itemid=20353&zoneid=13
Ndudu3 - Profil | Po 25.1.2016 12:25:23
Njukobonsai - Profil | Pá 22.1.2016 13:12:41
doporučujem:
http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/eshop/2-1-Pruty/725-3-NEVIS/5/5659-Teleskopicky-prut-NEVIS-Ryder-Telecarp-3-6-m-3-lbs
NCarp man CZ - Profil | St 25.2.2015 17:28:24
Luxusní, velmi štíhlý kaprový teleskopický prut z vysokomolekulárního uhlíku, vyznačující se svou maximální pevností a rychlostí.
Tyto pruty je možné zakoupit v provedení 12ft nebo 13ft.
Tato série byla vyvinuta pro rybáře, který si rád zakoupí skvělou kvalitu za velmi dobrou cenu 1+1!
- blank s uhlíkového grafitu 30T
- uhlíkové sedlo DPS
- lehká očka SIC TS
- nylonový klip na vlasec
- stylové uhlíkové pletení nad sedlem navijáku
- držadlo z gumy
- délka: 3,6m ( 12ft)
- počet dílů: 6
- transportní délka: 0,88m
- zátěž: 3,00lb
- váha prutu: 278g
http://rybarske-potreby-nymburk.cz/index.php?id_product=1833&controller=product&id_lang=7
NSlavík - Profil | Út 6.1.2015 22:02:18
NWamp - Profil | Út 6.1.2015 21:47:27
http://viewer.zmags.com/publication/69c718a2#/69c718a2/18
NVojtěch - Profil | Út 6.1.2015 19:39:42
NWamp - Profil | Út 6.1.2015 18:00:39
N.pepé. - Profil | Ne 4.1.2015 16:01:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.chronocarpe.com/canne-prologic-natura-tele-carp-35lbs-p-22933.html
NSAHIB - Profil | Ne 4.1.2015 13:17:10
máš pravdu,měl jsem uhlíkáče , i čistě laminátové,tak jako mám feedry čistý laminát,jak uhlíkáče,..
Lamináty mám kůliva placům pod stromy,možným bouchancům o větve,a lamináty snesou neskonale hodně,i mimo těchto bouchanců...
NSAHIB - Profil | Ne 4.1.2015 13:10:09
to je přesně o tom, jak děličky,tak teleskopy mám dost odzkoušené,taky vím o čem píši-))
Nmarouch - Profil | So 3.1.2015 18:32:34
Ale ty warchildy vypadaj skvěle,trošku minus je jejich přepravní délka,ale stejně!
Nrosan - Profil | Pá 2.1.2015 22:00:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsumec75 - Profil | Pá 2.1.2015 21:44:33
Nsumec75 - Profil | Pá 2.1.2015 21:18:47
Nsumec75 - Profil | Pá 2.1.2015 21:07:03
Nsumec75 - Profil | Pá 2.1.2015 20:59:50
NValuček - Profil | Pá 2.1.2015 20:55:32
Nsumec75 - Profil | Pá 2.1.2015 20:46:13
Nlovec99 - Profil | Pá 2.1.2015 20:41:02
Nrosan - Profil | Pá 2.1.2015 19:31:21
NAleš10 - Profil | Pá 2.1.2015 18:02:32
Nsven - Profil | Pá 2.1.2015 18:00:01
Když se mrknu např, na ten odkaz na recenzi (awa shima) o pár řádků níž, tak ten prut ve stejné délce 360cm, váží o 100g víc než ten starý šejk...
Děličky mám jen proto, že je v nich nepoměrně větší výběr a kvůli snadnější údržbě. Ale občas mně vadí delší transport.
NAleš10 - Profil | Pá 2.1.2015 17:53:23
Nsven - Profil | Pá 2.1.2015 17:51:38
Pochybuji, že se dnes vyrábí teleskopy v tehdejší kvalitě...No, popravdě se o současné teleskopy příliš nezajímám, takže nabídku neznám, mám jen samé děličky.
Ale třeba se to změní ..člověk nikdy neví.. :-)
Nsven - Profil | Pá 2.1.2015 17:44:47
Měl jsem např. teleskop Shakespeare New President 2,5lb /12" Telecarp a ten bez problémů házel stejně, ne-li lépe než kamarádovy dvoudíly, Kevin Nash Venom 12"/2,75lb, tehdy bratru pět litrů za kus...
Lehounký, tenký blank, transport cca 80cm, 6 oček. Bohužel jsem k němu nesehnal druhý do páru
a tak jsem ho nakonec daroval jednomu dědovi ..
Možná, že i dnes jsou podobně povedené modely na trhu. Tedy bych si nedovolil, strkat všechny teleskopy, do stejného pytle.
NGloton - Profil | Pá 2.1.2015 17:39:31
http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/teleskopicke-pruty/imperium-telecarp-ii-3-6-m-3-00-lb/
Mám je jednu sezonu a jsem spokojený.
Porovnával jsem je s JRC a vybral tyto.
Ntydra56 - Profil | Pá 2.1.2015 17:02:00
NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 16:56:19
Ntydra56 - Profil | Pá 2.1.2015 16:53:34
Ntydra56 - Profil | Pá 2.1.2015 16:43:20
NAleš10 - Profil | Pá 2.1.2015 14:47:56
NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 10:40:11
NSAHIB - Profil | Pá 2.1.2015 10:19:36
Nazdar,
podařilo se Ti najít dost pěkný kousky,opravdu vypadají hodně festově,esli makají jak vypadají - tak moc pěkné..-)
Líbi se už na pohled a kdo je teleskopák a bohatě mu stačí,nepotřebuje děličky, tak má malý"Ferari" ve svý sbírce:-)) už jen na pohled..-),když je kupne..
NMi!d@72 - Profil | Pá 2.1.2015 8:41:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.lovkapra.com/recenze-pruty-awa-shima-issimi-telecarp/
Njirisyky - Profil | Pá 2.1.2015 4:42:09
Narnošt - Profil | Pá 2.1.2015 1:32:15
Na teleskopech je skvělá jediná věc a to,že je člověk strčí bez problémů do kufru i menšího auta.
NHonza 68 - Profil | Pá 2.1.2015 0:05:54
N*Shimi* - Profil | Čt 1.1.2015 23:35:52
N-bedna- - Profil | Čt 1.1.2015 22:56:02
Nprasatko - Profil | Čt 1.1.2015 21:14:14
Nbig.John - Profil | Čt 1.1.2015 20:53:06
Čtenáři této diskuse také sledují
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NOhře, úlovky, nástraha1054
NATTs hlásiče a ATTx příposlech550
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NFan Club navijáků Tica993
NJezero Borek u St. Boleslavi410
NLevná zavážecí loďka1194
NVýběr zavážecí lodičky73
NLov z nafukovacího člunu1187
Kde to žije - kaprařina
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
19:40NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5346
19:01NKrátkodobá kaprařina x 9984
18:54NKyjský rybník, Džbán 50908
17:04NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8062
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...















