Diskuze o Ezerjo horgásztó Mór

Zdravím Vás.Ješte sem nenašel otázky na tenhle revír v Madarsku.Najde se nekdo kdo tam již byl a poda nejake zkušenosti s timhle revírem?
Autor diskuse: atika - Profil , 28.12.2014 kaprařina - revíry, cestování
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Natika - Profil | Út 6.1.2015 18:24:37

Opravdu z Vás tam nebyl nikdo?

    NCucalajnen - Profil | Po 29.12.2014 10:15:58

    Bambi.SpP >> přemýšlím o Maďarsku, ale toto asi ne :)))))

      NBambi.SpP - Profil | Po 29.12.2014 10:03:01

      Cucalajnen >> Podle fotek to molo jak letní terasa před restaurací

        NCucalajnen - Profil | Po 29.12.2014 9:30:04

        podle fotek docela maso, né ????

          Natika - Profil | Po 29.12.2014 8:24:40

          Jasne že našel.I prostudoval a cele stránky.Ptám se ale nekoho kdo tam ale byl a ví podat info konkretne
          jake to tam bylo,či se líbilo...atd

            Nbart.bm - Profil | Ne 28.12.2014 18:52:54

            atika - >> je tam i přímo odkaz na to jezero