Vánoční přání 2014 a PF 2015

Tady se můžete podělit o svoje vánoční přání a PF 2015, popřát všem, komu chcete...


Díky!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 24.12.2014 všeobecné - ostatní
59 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NLauri - Profil | Čt 1.1.2015 19:59:19

Abies Alba >> myslel jsem si to, ale ta na pravé straně je jako tvá kopie :)

    NChosé 2 - Profil | Čt 1.1.2015 5:39:57

    Rybářským kolegům vše nejlepší v novém roce :-)

      NHoumrP - Profil | Čt 1.1.2015 2:52:13

      ...

        NJaMi - Profil | Čt 1.1.2015 2:33:46

        Vše nej v tom novém roce. Hlavně to zdravíčko...

          NAbies Alba - Profil | Čt 1.1.2015 1:59:42

          Lauri >> Obě jsou moje dcery. :)

            NMagič - Profil | Čt 1.1.2015 1:55:29

            Vše nejlepší v novém roce 2015 a hodně zdraví všem z Mrku přeje Magič.

              NLauri - Profil | St 31.12.2014 22:14:17

              Abies Alba >> ta dívenka po tvé pravé ruce bude nejspíš tvá dcera, vypadáte jako dvojčata. Fakt věrná kopie :)

                Nmedved930 - Profil | St 31.12.2014 21:55:38

                Úspěšný start do roku 2015 přeje Jakub

                  NBeck83 - Profil | St 31.12.2014 21:36:03

                  Pekny novy rok :))

                    Nsven - Profil | St 31.12.2014 21:28:41

                    🐧

                      Nroman - Profil | St 31.12.2014 21:27:31

                      Vše nej v tom Novém....

                        Njirisyky - Profil | St 31.12.2014 20:51:07

                        Všem to nejlepší do nadcházejícího roku a klidné diskuze zde na Mrk.cz

                          NAnýzový dědek - Profil | St 31.12.2014 20:50:15

                          ...-:)))

                            NZajda - Profil | St 31.12.2014 20:48:32

                            ...

                              Ntonda1953 - Profil | St 31.12.2014 20:21:02

                              ...

                                Naleš vavřina - Profil | St 31.12.2014 18:36:28

                                Všem rybářům (i rybářkám) do nové sezony 2015 spousty krásných úlovků a hlavně zážitků z břehů našich rybníků, řek i tůní. Aleš

                                  NKozič origin - Profil | St 31.12.2014 17:45:29

                                  Vše nejlepší v nadcházejícím roce, zejména pevné zdraví a pestré lovy!
                                  Sral jsem se s tím dlouho, čili je to od srdce.

                                    NCasio - Profil | St 31.12.2014 16:52:33

                                    Cestu bez překážek na to správné místo nejen v roce 2015 přeje Jirka :-)

                                      NVydrýsek - Profil | St 31.12.2014 16:50:28

                                      ...

                                        NPoolBilly - Profil | St 31.12.2014 16:45:49

                                        Všem přeju mnoho úspěchů v osobním životě i v tom rybářském a hlavně pevné zdravíčko. Petrův zdar,

                                          Nrosan - Profil | St 31.12.2014 16:37:37

                                          vše nejlepšiiii do roku 2015

                                            NVYDROUŠ - Profil | St 31.12.2014 16:10:48

                                            :-)

                                              NZN - Profil | St 31.12.2014 7:56:45

                                              ...

                                                Ngadasnik - Profil | St 31.12.2014 7:36:37

                                                fšem jenom to nejnej v novém roce ..........

                                                  NVL.K. - Profil | Út 30.12.2014 23:19:11

                                                  Ten jazyk neplazím na Vás,ale na ten zkurvenej rok co právě končí......

                                                    Nmartcv - Profil | Čt 25.12.2014 0:19:55

                                                    Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                                    Krásné vánoční svátky všem...

                                                      Npslany - Profil | St 24.12.2014 23:44:22

                                                      Šťastné a veselé, všechno nejlepší a hlavně zdraví v Novém roce, ať se vyhýbají úrazy a koušou …..

                                                      Přeje Pavel

                                                        NAbies Alba - Profil | St 24.12.2014 22:39:06

                                                        ...

                                                          Nfreddys - Profil | St 24.12.2014 18:17:43

                                                          Milí Mrkmeni, přeji vám krásné, veselé Vánoce s nějakým tím rybářským dárečkem pod stromečkem a do Nového roku více klidu, tolerance a některým i intelektu zde na Mrku. S pozdravem Pafka

                                                            NMuRRon - Profil | St 24.12.2014 17:51:08

                                                            Také přeji Krásné a Klidné Vánoce, ať vám to příští rok jezdí.. jak si jen budete přát. MuRRon

                                                              Nhajanek70 - Profil | St 24.12.2014 17:36:54

                                                              Tak taky přeji krásné prožití vánočních svátků, štasný nový rok, hodně zdraví, no a at nám to příští rok často vrčí. At se daří, Jirka.

                                                                Nrover - Profil | St 24.12.2014 17:22:42

                                                                Klidné a příjemné svátky, do roku 2015 hodně zdraví, štěstí, lásky a radosti z lovu Vám všem ze srdce přeje Pavel :-)

                                                                  Nu.x.a. - Profil | St 24.12.2014 17:21:41

                                                                  všechno nejlepší hodně štěstí a pohody k vánočním svátkům,bohatého ježíška,hodně jídla a pití přeje váš UXA..

                                                                    NKalužmistr - Profil | St 24.12.2014 17:11:58

                                                                    Všem MRKmenům přeji krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví a krásných úlovků v Novém roce 2015.

                                                                      Nu.x.a. - Profil | St 24.12.2014 17:01:08

                                                                      Tak šťastné a veselé přeje váš uxa..

                                                                        NTWIN 69 - Profil | St 24.12.2014 13:35:02

                                                                        Přeji všem slušným rybářům klidné svátky vánoční a do nového roku 2015 hodně štěstí a zdraví.

                                                                          Nretrívr - Profil | St 24.12.2014 13:30:38

                                                                          Tak chlapi, všem hodně štěstí, zdraví a pak asi tak 40 procent splněných přání, víc by bylo nenormální. Má grafika je špatná, tak snad je tak, o to od srdce. retrívr

                                                                            NKubo Fabian - Profil | St 24.12.2014 13:07:15

                                                                            Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                                                            Nech čerti od vás smolu odnesú, a choroby stratia vašu adresu, veľké príjmy, nízke dane a lásky tak primerane počas celého roka praje Jakub!

                                                                              NLC - Profil | St 24.12.2014 13:06:52

                                                                              Šťastné a spokojené svátky vánoční,
                                                                              mnoho štěstí a pevné zdraví v novém roce.

                                                                                NKurecPalec - Profil | St 24.12.2014 12:29:37

                                                                                Přejí pohodové vánoce, usměv na tváři a vody kolem vás plné pěkných ryb..... :o) .......

                                                                                  Nbojliz - Profil | St 24.12.2014 12:22:12

                                                                                  Krásné, příjemné, pohodové Vánoce a hlavně všechno jen to nejlepší a nejbáječnější v roce 2015 , trochu toho sportovního ducha k tomu, Vám všem a celým Vaším rodinám přeje Bojlíz.

                                                                                    NMartin77 - Profil | St 24.12.2014 11:51:39

                                                                                    Tak všem přeji krásné Vánoční svátky, pod stromečkem spoustu rybářského vybavení a v Novém roce hodně zdraví a úspěchu jak v osobním, tak v rybářském životě :-))

                                                                                      NJovánek - Profil | St 24.12.2014 11:48:07

                                                                                      .

                                                                                        Njariss - Profil | St 24.12.2014 11:16:11

                                                                                        Šťastné a veselé.

                                                                                          Nbibop - Profil | St 24.12.2014 11:08:06

                                                                                          .

                                                                                            NBušák - Profil | St 24.12.2014 11:00:31

                                                                                            Šťastný a veselý přeje Bušák

                                                                                              NAnýzový dědek - Profil | St 24.12.2014 10:48:50

                                                                                              Přeji krásné Vánoce
                                                                                              Hlavně zdraví, bohatého Ježíška, pohodu a štěstí
                                                                                              A v Novém roce 2015 hodně rybářských úspěchů

                                                                                                NGeorgino - Profil | St 24.12.2014 10:44:25

                                                                                                  NŠpek - Profil | St 24.12.2014 10:29:58

                                                                                                  Veselé Vánoce a spousta dárečků všem:)

                                                                                                    NKocháč - Profil | St 24.12.2014 10:25:59

                                                                                                    Však Vy víte :o)

                                                                                                      NScanix - Profil | St 24.12.2014 9:59:37

                                                                                                      Přeji všem příjemné a klidné prožití svátků vánočních a především pevné zdraví v novém roce 2015.

                                                                                                      Vyčarujte si i vy v novém roce to, co vás udělá štastnými ;)

                                                                                                        NBuffalo1969 - Profil | St 24.12.2014 9:07:26

                                                                                                        Zdarec borcí.........Tak vám přeju krásnej Štědej den, nádherný svátky, chlupatýho kapra, gothaj v bramborovým salátu, pěnivé škope, kyselý víno a do novýho roka..........jenom to dobrý přátelé moji.....:-)))

                                                                                                          NZM70 - Profil | St 24.12.2014 9:05:27

                                                                                                          Krásné vánoční svátky a hodně krásných ryb do roku 2015 všem členům MRKu

                                                                                                            NRybatorstr - Profil | St 24.12.2014 7:57:03

                                                                                                            Abies Alba - >> Ať jsme v klidu, zdraví a spokojení :-)))

                                                                                                              NZikmund - Profil | St 24.12.2014 7:41:37

                                                                                                              Ahoj, krásné prožití svátků vánočních, bujarého Silvestra a v nadcházejícím roce mnoho zdraví, štěstí a nevšedních chvil strávených u vody přeji všem členům MRKu.

                                                                                                                Nmalyjohn - Profil | St 24.12.2014 7:24:23

                                                                                                                Krásné a klidné vánoce a úspěšný rok 2015 vám přeju....zde jako malyjohn na FB jako Sběratel.

                                                                                                                  NIvo - Profil | St 24.12.2014 6:51:55

                                                                                                                    N: vydrák - Profil | St 24.12.2014 4:51:20

                                                                                                                    Včera jsem na MRKu viděl, jak skoro šedesátiletej chlap vytvořil vánoční přání s textem: Happy new year.
                                                                                                                    Lidi,buďte soudný a aspoň na vánoce v sobě najděte trošku toho vlastenectví. Děkuji

                                                                                                                      Nvydrák ml. - Profil | St 24.12.2014 4:49:29

                                                                                                                      .