Vánoční přání 2014 a PF 2015

Tady se můžete podělit o svoje vánoční přání a PF 2015, popřát všem, komu chcete...


Díky!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 24.12.2014 všeobecné - ostatní

NKurecPalec - Profil | St 24.12.2014 12:29:37

Přejí pohodové vánoce, usměv na tváři a vody kolem vás plné pěkných ryb..... :o) .......

    Nbojliz - Profil | St 24.12.2014 12:22:12

    Krásné, příjemné, pohodové Vánoce a hlavně všechno jen to nejlepší a nejbáječnější v roce 2015 , trochu toho sportovního ducha k tomu, Vám všem a celým Vaším rodinám přeje Bojlíz.

      NMartin77 - Profil | St 24.12.2014 11:51:39

      Tak všem přeji krásné Vánoční svátky, pod stromečkem spoustu rybářského vybavení a v Novém roce hodně zdraví a úspěchu jak v osobním, tak v rybářském životě :-))

        NJovánek - Profil | St 24.12.2014 11:48:07

        .

          Njariss - Profil | St 24.12.2014 11:16:11

          Šťastné a veselé.

            Nbibop - Profil | St 24.12.2014 11:08:06

            .

              NBušák - Profil | St 24.12.2014 11:00:31

              Šťastný a veselý přeje Bušák

                NAnýzový dědek - Profil | St 24.12.2014 10:48:50

                Přeji krásné Vánoce
                Hlavně zdraví, bohatého Ježíška, pohodu a štěstí
                A v Novém roce 2015 hodně rybářských úspěchů

                  NGeorgino - Profil | St 24.12.2014 10:44:25

                    NŠpek - Profil | St 24.12.2014 10:29:58

                    Veselé Vánoce a spousta dárečků všem:)

                      NKocháč - Profil | St 24.12.2014 10:25:59

                      Však Vy víte :o)

                        NScanix - Profil | St 24.12.2014 9:59:37

                        Přeji všem příjemné a klidné prožití svátků vánočních a především pevné zdraví v novém roce 2015.

                        Vyčarujte si i vy v novém roce to, co vás udělá štastnými ;)

                          NBuffalo1969 - Profil | St 24.12.2014 9:07:26

                          Zdarec borcí.........Tak vám přeju krásnej Štědej den, nádherný svátky, chlupatýho kapra, gothaj v bramborovým salátu, pěnivé škope, kyselý víno a do novýho roka..........jenom to dobrý přátelé moji.....:-)))

                            NZM70 - Profil | St 24.12.2014 9:05:27

                            Krásné vánoční svátky a hodně krásných ryb do roku 2015 všem členům MRKu

                              NRybatorstr - Profil | St 24.12.2014 7:57:03

                              Abies Alba - >> Ať jsme v klidu, zdraví a spokojení :-)))

                                NZikmund - Profil | St 24.12.2014 7:41:37

                                Ahoj, krásné prožití svátků vánočních, bujarého Silvestra a v nadcházejícím roce mnoho zdraví, štěstí a nevšedních chvil strávených u vody přeji všem členům MRKu.

                                  Nmalyjohn - Profil | St 24.12.2014 7:24:23

                                  Krásné a klidné vánoce a úspěšný rok 2015 vám přeju....zde jako malyjohn na FB jako Sběratel.

                                    NIvo - Profil | St 24.12.2014 6:51:55

                                      N: vydrák - Profil | St 24.12.2014 4:51:20

                                      Včera jsem na MRKu viděl, jak skoro šedesátiletej chlap vytvořil vánoční přání s textem: Happy new year.
                                      Lidi,buďte soudný a aspoň na vánoce v sobě najděte trošku toho vlastenectví. Děkuji

                                        Nvydrák ml. - Profil | St 24.12.2014 4:49:29

                                        .