Svazová voda Krystýna Hrádek nad Nisou

Má někdo zkušenosti s touto vodou, je to bývalý povrchový uhelný důl
Hloubka až 30 m a měly by tam být obrovští kapři přes 20 kg a slušní sumci 70 kg +
Autor diskuse: sima.mrk - Profil , 22.11.2014 kaprařina - revíry, cestování
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NCarpHunter 3000 - Profil | Čt 16.6.2016 21:57:16

A na co chytáte chlapi?? Popřípadě nějaké úlovky??

    NSovička - Profil | Pá 11.3.2016 6:21:21

    Byl jsem tam 2x na dovolený. A ptal jsem se místních co tam vůbec plave.... měli by tam být pěkný úhoři. Ja chytal pouze samé malé kapříky cca 40 cm.

      NChosé 2 - Profil | So 22.11.2014 20:55:37

      sima.mrk - >> Aktuální to bylo sice více než před 5 lety, ale třeba ti někdo po SZ odpoví :-)

      http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php?id=1998

        Nsima.mrk - Profil | So 22.11.2014 17:40:19

        martas11 >> jo jasně, protože ryby chytat na svazovkách neuměj, já jsem si myslel, že tam někdo z těch tisíců lidí co choděj na mrk jezdí a třeba něco pěknýho vytáhly :-)

          Nmartas11 - Profil | So 22.11.2014 15:08:35

          Jednou jsem se tam byl koupat, pěkná voda a 18Ha je dost... Nevim jestli tam budou kapři 20+ pár možná, ale pěkný kapři okolo 10 kilo tam budou... A nějaký sumec určitě a tady ti nikdo víc neřekne... A ti co říkají, že na svazovkách je hovno, tak to neber vážně :)

            NBadimura - Profil | So 22.11.2014 12:53:27

            Je tam hovno jako v každé svazovce