- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty od Mikbaits - Force Revenge nebo Gangster?
Máte někdo zkušenosti s pruty od Mikbaits? Zajímá mě hlavně gramáž 2,75 lb. Díky za tipy a postřehy.
Autor diskuse: Wendy FOX - Profil , 9.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
pjarmil - Profil | Ne 7.12.2014 11:57:25
perch2 >> ja myslim ze kdybys rekl tak na ne budes moc dat navijak a jit si na pole nahodit.. a hlavne si vem 3lb ;) a uz ti tu nekdo psal ze jsou super pruty.
perch2 - Profil | Ne 7.12.2014 2:50:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
pjarmil >> Je sice hezký, že si je u michala na krámě můžu ,,prošvihnout", ale nahazovat tam opravdu nemůžu, rybu s nima v krámě taky nezdolám a ve stojanech je ,,zub používání" taky neprověří.
Pallermo - Profil | So 6.12.2014 22:39:57
pjarmil >> pecka dalsi clovek co mi rika ze mi bude praha mala , to se mas ze bydlis v praze tam me v zivote nemuzes potkat
to je jedna vec a druha ze jsem rekl ze jsme na tebe tady cekali neco je na tom divneho.?
podle toho co tak vim a pamatuji s tak nevim jestli si tyhle pruty nekdy mel ale troufam si tvrdit ze ne . tak nechapu jak je muzes hodnotit
nic spatneho jsem nerekl.
to je jedna vec a druha ze jsem rekl ze jsme na tebe tady cekali neco je na tom divneho.?
podle toho co tak vim a pamatuji s tak nevim jestli si tyhle pruty nekdy mel ale troufam si tvrdit ze ne . tak nechapu jak je muzes hodnotit
nic spatneho jsem nerekl.
pjarmil - Profil | So 6.12.2014 22:30:10
Pallermo >> ted prevazne bydlim v praze az te nekde potkam tak te zadupu do zeme.!!!
pjarmil - Profil | So 6.12.2014 17:03:09
Mex >> ty chces misto the force etny?? tak to jsi se docela zblaznil. ale je to na tobe. budes litovat.
perch2 - Profil | Pá 5.12.2014 17:55:47
Nemá někdo zkušenosti s pruty Force Revenge? zatím se tu psalo jen o Gangsterech
Mex - Profil | Po 10.11.2014 19:48:19
Ahoj, ja mam The Force S-range 3lb. Su to krasne a dokonale pruty. Ja ich sice teraz predavam ale len kvoli tomu že som sa zamiloval do etny. Inak The Force odporučam.
dosec - Profil | Po 10.11.2014 12:12:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Wendy FOX >> ahoj,jak už jsem psal má je v 3lb,protože úžasný zdolávací žvejky(ultimate platium 2,75lb)co mám se,na řeku větší zátěž a delší náhozy moc nehodí tak jsem hledal k nim nějakou alternativu něco co by mě vyhovovalo a nebyl to moc tvrdej klacek.To znamenalo,aby snesli větší zátěž,abych si užil i zdolávání a prut pobral i výpady ryb a dalo se s ním i slušně nahazovat a nebylo to ráhno.Takže prut není ani měkej ani tvrdej prostě něco mezi tím,akce se mi jeví jako semi,zdolávačka parádní a háže se s nimi taky slušně,i když to ,moc posoudit nemůžu protože nahazovat daleko neumím :-) Kupoval jsem je asi před rokem a půl za slušný peníze přes bazar naslepo aniž bych je měl před tím osahaný a hned mě sedli do ruky a u vody se to ken potvrdilo,na druhou stranu kolega od kterýho jsem je kupoval tak je prodával,protože mu naopak nesedli.
Takže spíše prvně vzít do ruky a ono ti to řekne víc :-)
Ten prut,na fotce vlevo je to ultimate platium druhý dvě gangsterky
Takže spíše prvně vzít do ruky a ono ti to řekne víc :-)
Ten prut,na fotce vlevo je to ultimate platium druhý dvě gangsterky
Wendy FOX - Profil | Po 10.11.2014 10:35:43
dosec >> Krásné pruty!! Jak se jeví při zdolávání? Já uvažuji nad 2,75 lb.
Jak bys je prosím vyhodnotil? Myslím akce - tužší, parabolické nebo semi?
Jak bys je prosím vyhodnotil? Myslím akce - tužší, parabolické nebo semi?
Pallermo - Profil | Ne 9.11.2014 17:18:28
dosec >> hm ja koukam po tadytech Prut Force S-Range 3,60m korek
Wendy FOX - Profil | Ne 9.11.2014 12:33:18
Také se me moc líbí, ale v diskusích o nich není zmínka...tak bych rad věděl, jaké kdo ma postřehy. Rad bych na lehčí kaprarinu.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














