Stolek s kufrem

Ahoj kluci, na příští sezónu bych si rád pořídil stolek s kufrem od NGT http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/47-1-NOVINKY-2015/0/5/7-NGT-Stolek-s-Kufrem-Carp-Bivvy-Table-System-II. Prosím o Vaše zkušenosti s tímto nebo podobnými kufříky, přidejte fotky Vašich kufříků. Díky, Zdeněk
Autor diskuse: ZM70 - Profil , 7.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NCappyk - Profil | St 12.11.2014 17:39:49

ewing1 >> ten stolek z ravenu je za třetinovou cenu oproti Nash až na nějakej rozdíl je to stejný. Vypadá dobře za ty kačky - mate ho někdo?

    NLumír76 - Profil | Út 11.11.2014 17:05:20

    Dida >> Super. Dík

      NDida - Profil | Út 11.11.2014 17:00:42

        NZM70 - Profil | Út 11.11.2014 15:51:56

        kurell >> Díky za fotky a mini recenzi. Kosmetické vady nemají vliv na funkci kufříku. Takže už vím, co dostanu od ježíška (manželky) pod stromeček :-).

          NLumír76 - Profil | Út 11.11.2014 15:20:55

          kobr.d >> Zdar, Didu neznám a tipuji za "C" pleš :-) :-) a jinak děkuji moc za odkaz

            Ndrvoštěp - Profil | Út 11.11.2014 15:20:18

            kurell >> Díky za popis a foto

              Nkobr.d - Profil | Út 11.11.2014 15:12:05

              Lumír76 >> Kdyby jsi znal Didu tak by jsi se takhle nikdy nezeptal :-))
              Tipni si: a) Nash b) cash c) pleš
              http://www.carpproduct.cz/nash/nash-stolek-kufrik-n​a-vybavu-rig-station-11144

                NLumír76 - Profil | Út 11.11.2014 15:01:12

                Dida >> Taky se přidávám, co je to za značku a kde ho lze koupit? Dík

                  Nkobr.d - Profil | Út 11.11.2014 14:54:44

                  Dida >> Od koho je? :-)

                    Nkurell - Profil | Út 11.11.2014 11:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak kufr bych si koupil ještě jednou,i když je pravda že jsou tam malé nedostatky:obr 1 a 3 jakoby vyboulení u držadla na přenos.Pouze kosmetická vada a obr 2 a 6 víko jako by zapadne o cca 2cm dovnitř a potom jej drží ty popruhy po stranách.Jinak jsem spokojenej na 100% a můžu jen doporučit!
                    Fotky můžu ještě dodat a dotazy zodpovím

                      Newing1 - Profil | Po 10.11.2014 22:21:34

                      Dida >> tento stolek má RAVEN Brno v akci za 780,-.

                        NDida - Profil | Po 10.11.2014 18:06:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tento je perfektní, moc lepších není.

                          NZM70 - Profil | Po 10.11.2014 17:56:23

                          Tak nic....nikdo tyto kufříky nepoužívá?

                            NZM70 - Profil | So 8.11.2014 20:36:31

                            kurell >> OK díky. Já byl dneska, skoro celý den u nás pršelo, ale 6 cejnů, 3 kapři 45-48 cm a candát 54 cm vše vynahradily :-)

                              Nkurell - Profil | So 8.11.2014 19:17:18

                              Zitra jedu na ryby tak to nafotim

                                NZM70 - Profil | So 8.11.2014 18:54:45

                                kurell >> Jesli je dost tuhý a jestli ten stolek ná výsuvné nožičky. Vyrábí ho spousta firem, ale až na nějaké drobnosti je to jeden a ten samej kufřík jen s jiným logem, a tenhle vychází nejlevněji. Jsi s kvalitou provedení spokojený?

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 8.11.2014 15:23:47

                                  kurell >> Mě by třeba zajímalo jestli by jsi ho koupil znovu.Kvalita atd...Dík

                                    Nkurell - Profil | So 8.11.2014 15:00:31

                                    mám ho už rok co chceš vědět?