- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přehoz na lehátko
Ahoj má někdo zkusenosti s opravdu nepromokavym prehozem pres lehatko kdyz nahodou sprchne a jsem pouze pod destnikem. Nepiste igelit a podobne. Dik Petr
Autor diskuse: gavlin - Profil , 6.11.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Ndrvoštěp - Profil | Čt 19.11.2015 6:25:00
Kvůli zázemí a větru jsem přehoz prodal a mám toto.Maximální spokojenost.Přehoz není špatnej ale počasí se neptá ;)))
Nroce - Profil | Čt 6.11.2014 21:02:36
Greysmen >> to je sladidlo,likér.....spacoš je pod přehozem a vzadu je po poledním klidu nekázen,já vzorné ustláno :-)
NGreysmen - Profil | Čt 6.11.2014 20:57:44
roce >> koukam ze jsi díky jelcinovi spacák na noc ani nepotřeboval :-)
NKocháč - Profil | Čt 6.11.2014 12:57:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
gavlin - >> Zdarec, minulý rok jsem si nechal nadělit přehoz od NASH a mám tyto poznatky:
Výhody:
1. V chladném období tento přehoz dost zásadně pomáhá s teplotním komfortem a to ne jen kvůli fleecové vnitřní straně, ale hlavně kvůli nepromokavé vrchní straně, která dýchá. Normálně klasický spacák v noci z vrchní strany zvlhne a rychleji pouští teplo. Díky přehozu se nedostává vlhkost na spacák a hlavně pouští vlhkost z pocení ven. To je pecka. Jak v bavlnce.
2. V letním období, kdy je i v noci teplo, stačí tento přehoz a ani není potřeba spacák. Člověk ušetří spoustu místa a přehoz ani nebalím a nechávám složený v posteli.
3. Netroufl jsem si zatím vylézt s přehozem do většího deště, ale drobnější přeháňky jsem vyzkoušel a nepropršel. Tady vidím další plus v tom, že na krátké třeba jednonočky člověk nemusí řešit biwak a vydrží v pohodě pod přehozem i v případě deště. Věci narvu pod postel a v klidu spím i když se to honí a vypadá na déšť.
4. Uchycení přehozu je řešeno praktickými přeskami, které přicvaknu ke konstrukci postele a ani silný vítr přehoz nesfoukne a pěkně drží kde má. V nohách je lem našitý tak, že přehoz pěkně překryje postel s přesahem cca 20cm.
Nevýhody:
Asi jen jedna a tou je cena pohybující se od cca 1 500,- do 2 500,- , ale po roce používání mohu říct, že to byl jeden z mých nejpraktičtějších nákupů za posledních pár let :o) Jsem velice spokojen a doporučuji.
Těch firem co je dělají je několik a nebál bych se Nash, Fox, Aqua
PS: Marně jsem hledal nějakou slušnou fotku :o)))
Výhody:
1. V chladném období tento přehoz dost zásadně pomáhá s teplotním komfortem a to ne jen kvůli fleecové vnitřní straně, ale hlavně kvůli nepromokavé vrchní straně, která dýchá. Normálně klasický spacák v noci z vrchní strany zvlhne a rychleji pouští teplo. Díky přehozu se nedostává vlhkost na spacák a hlavně pouští vlhkost z pocení ven. To je pecka. Jak v bavlnce.
2. V letním období, kdy je i v noci teplo, stačí tento přehoz a ani není potřeba spacák. Člověk ušetří spoustu místa a přehoz ani nebalím a nechávám složený v posteli.
3. Netroufl jsem si zatím vylézt s přehozem do většího deště, ale drobnější přeháňky jsem vyzkoušel a nepropršel. Tady vidím další plus v tom, že na krátké třeba jednonočky člověk nemusí řešit biwak a vydrží v pohodě pod přehozem i v případě deště. Věci narvu pod postel a v klidu spím i když se to honí a vypadá na déšť.
4. Uchycení přehozu je řešeno praktickými přeskami, které přicvaknu ke konstrukci postele a ani silný vítr přehoz nesfoukne a pěkně drží kde má. V nohách je lem našitý tak, že přehoz pěkně překryje postel s přesahem cca 20cm.
Nevýhody:
Asi jen jedna a tou je cena pohybující se od cca 1 500,- do 2 500,- , ale po roce používání mohu říct, že to byl jeden z mých nejpraktičtějších nákupů za posledních pár let :o) Jsem velice spokojen a doporučuji.
Těch firem co je dělají je několik a nebál bych se Nash, Fox, Aqua
PS: Marně jsem hledal nějakou slušnou fotku :o)))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73

















