BigPit okolo 150e

Zdravím...chcel by som si urobiť radosť a za peniaze ktoré som si ako študent ťažko našetril by som chcel kúpiť konečne lepšie navijáky. Hľadám naviják s dostatočnou kapacitou kapacitou na vyvážky ale aj schopnosťou celkom dobrého odhodu. Mal by mať dobrú prednú brzdu, baitruner nechcem,nízky prevod a na jedno otočenie návin okolo 100m... Hlavnou je pre mňa však výdrž takže by som bol rád za osobné postrehy ľudí ktorí svoje náčinie využívajú už niekoľko rokou a majú to overené aj v ťažkých podmienkach :) Za všetky rady vopred ďakujem
Autor diskuse: Monti - Profil , 22.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
32 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPallermo - Profil | Pá 24.10.2014 20:57:24

Monti >>neni lepsi jak u nas

    NMonti - Profil | Pá 24.10.2014 20:48:56

    Pallermo >> vyzerá pekne ale nieje potom problém s reklamáciou alebo servisom pri kúpe zo zahraničných e-shopov?

      NPallermo - Profil | Pá 24.10.2014 20:02:59

        NTavris29 - Profil | Pá 24.10.2014 16:07:29

        clarence >> To určitě....:o))

          Nclarence - Profil | Pá 24.10.2014 13:14:07

          Luger46 >> Honza to mastí na Páru z navijáku o))).J

            NLuger46 - Profil | Pá 24.10.2014 12:50:34

            Tavris29 >> Co ted frčíš? :)

              NTavris29 - Profil | Pá 24.10.2014 8:10:42

              Luger46 >> Něco šlape, něco ne. Vybrat se dá. Ale už ho nechytám.

                Nmurphyy - Profil | Pá 24.10.2014 0:25:23

                Monti >> nenabehuje ti hore na stranke automaticky google translate? maju to tusim priamo importovane na stranke, tam si zvolis jazyk.
                ked nie tak potom priamo na google translate
                https://translate.google.sk/?hl=sk#auto/en/http%3A%​2F%2Fnordfishing77.at%2Fr-o-l-l-e-n%2Fweitwurfrolle​%2Fweitwurfrollen.html

                  NLuger46 - Profil | Čt 23.10.2014 23:43:42

                  Monti >> Penn affinity 8000 LC, čekám na ně, hodinu sem si s nimi hrál na prodejně, Angláni je na forech chválí, neslyšel sem na ně jediné zlé slovo. Značku Penn mě doporučilo víc lidí. Jinak na BBLC nedám dopustit.

                    NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 23:12:46

                    murphyy >> fuuh veľmi múdri z toho niesom, po nemecky viem povedať akurát ešte zo strednej že nemám úlohu :D

                      NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 23:11:57

                      Luger46 >> čo sú to za navijáky? :)

                        NLuger46 - Profil | Čt 23.10.2014 22:58:04

                        Tavris29 >> měl sem malý ultegry 5500 xtc a nesedly mě se přiznám a prodal jsem je. Když koukneš kolem břehu vidíš samou ultegru a přitom se jim vyrovnají i jiné navy za stejnou neli nižší cenu a aspon nejseš jak ovečka :)

                          NLuger46 - Profil | Čt 23.10.2014 22:54:07

                          Tavris29 >> Kaprařina není vláčka :) je lehčí jak BBLC co mám na druhém páru. Váhu neřeším, spíš spolehlivost, chod a brzdu. Jak ti šlape Zadravec? :)

                            NSuli20 - Profil | Čt 23.10.2014 20:12:04

                            Ak nieco dolozis kupis novu ultegru xsc alebovsa pozri na bazos. Ide zima bude tam toho plno, kupis slusne navi ak sa podari esce aj so zarukou a esce ti nieco zostane. Len treba hladat popripade zahranicne obchody.

                              Nozon - Profil | Čt 23.10.2014 20:05:32

                              Monti >> to ti neviem povedať radim ti tie fx11 lebo och vlastním a super

                                NTavris29 - Profil | Čt 23.10.2014 19:41:03

                                Luger46 >> A těžký jako kráva....:o)

                                  Nmurphyy - Profil | Čt 23.10.2014 19:37:37

                                  Monti - >> odtial si vyber nejake shimano napr ultegru XSC pripadne speedcast a mas na dlhe roky pokoj
                                  http://nordfishing77.at/r-o-l-l-e-n/weitwurfrolle/w​eitwurfrollen.html

                                    NLuger46 - Profil | Čt 23.10.2014 19:29:17

                                    Jedny Shimana už mám, objednal sem toto. Měli by to být držáky dle recenzí, luxusní superpomalý chod a rychlá bzda.

                                      NDida - Profil | Čt 23.10.2014 15:03:16

                                      uršitě shimpáno, to je dobrej bretpit naviják:-))

                                        NPallermo - Profil | Čt 23.10.2014 14:35:45

                                        Monti - >> ja bych sel do shimana ultegra xsc z nemeckeho eshopu

                                          NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 14:28:22

                                          ozon >> a nebol by lepší stratos 12000s?

                                            Nozon - Profil | Čt 23.10.2014 14:17:47

                                            Ja viem ze ten fox nájdeš lacnejšie ako Ultegra ale myslel som ze ked dolozis niečo k tým 150€:)ale každopádne ci kúpiš Ultegru alebo Fox tak si myslím ze budeš spokojný:)inak skús popozerať aj na bazároch niekedy sa dajú ultegry kúpiť aj tam za dobre peniaze

                                              NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 12:56:25

                                              unudle >> to je mi jasné :) v pohode svoju chybu si uvedomujem :D

                                                NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 12:55:42

                                                ozon >> no neviem ale ja som toho foxa našiel za lacnejšií peniaz ako ultegru....a bohužiaľ ultegra stojí nejakých 190 a to už je dosť

                                                  Nunudle - Profil | Čt 23.10.2014 12:49:19

                                                  Monti >> Víme, ale šance se musí využít:-))

                                                    NMonti - Profil | Čt 23.10.2014 12:47:51

                                                    ale notak chlapi :D:D viete že som myslel 100cm :D:D

                                                      Nviceroy - Profil | St 22.10.2014 9:45:26

                                                      Navin 100 m na otoceni nema ani lodni navijak na stahovani siti :-D 1 m bych uz uvazoval

                                                        Nmeteor - Profil | St 22.10.2014 9:07:24

                                                        Monti - >> "na jedno otočenie návin okolo 100m"... to bude krapet náročnější výběr, páč naviják s návinem 100 metrů na jedno otočení neznám ;-) :-)

                                                          NLuger46 - Profil | St 22.10.2014 8:53:00

                                                          Na jednom páru mám nový shimano long cast a druhý sem objednal Penn afinity 8000 LC na který slyším samou chválu.

                                                            Nchendler - Profil | St 22.10.2014 7:23:37

                                                            Urcite ultegru. Dve civky,s jednou hazet a jednu na vyvazku. S jakou koli utegrou,neslapnes vedle. Jsou super

                                                              Nozon - Profil | St 22.10.2014 7:08:54

                                                              Ultegra určite dobra voľba vlastnil som ale ked ešte niečo dolozis tak môžeš mat Fox fx11 a fakt super navi hlavne na odhod a ma aj veľkú kapacitu na vyvazku.

                                                                Nsmike - Profil | St 22.10.2014 6:41:53

                                                                Ultegru xsc z nordfishingu