Boilie od firmy Pára z navijáku

Jaké máte zkušenosti s boilies od firmy Pára z navijáku? Co víte o této firmě?
Autor diskuse: Stanley007 - Profil , 15.10.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

koralovec1 - Profil | Po 8.11.2021 9:30:46

Jake mate zkusenosti s tim krmnym boilim? Naboostrovat nebo nenaboostrovat.

    koralovec1 - Profil | Pá 28.6.2019 14:41:39

    .ada. >> Jedu na chatu kousek od Liberce Hamr na jezere. Jinak chytam PZN4 ale to mi letos moc nejde tak chci zkusit tu olihen s rybou.

      .ada. - Profil | Pá 28.6.2019 14:08:11

      koralovec1 >> A kde?

        koralovec1 - Profil | Pá 28.6.2019 14:02:58

        .ada. >> Dekuji. Budu zkouset celi tyden .

          .ada. - Profil | Pá 28.6.2019 13:40:04

          koralovec1 >> Cau, za me spolecne s PZN3 nejlepsi boilie od Pary, mam na Rybu-Olihen svoje nejvetsi ryby.

            koralovec1 - Profil | St 26.6.2019 12:04:50

            Ahoj. Jake mate zkusenosti s boilim ryba olihen.

              koralovec1 - Profil | Pá 19.4.2019 9:05:23

              ludva12 >> ja ti dekuji. Ale vcera nebyli tak daleko kdyz jsem koukal na vysledky. Neda se nic delat hooold spatnej los.

                ludva12 - Profil | Čt 18.4.2019 22:36:10

                koralovec1 >> momentálně na 101 místě https://contest.fishinda.com/stats/?page=total
                tady je to v číslech https://contest.fishinda.com/stats/?page=rank
                Údajně jsou to místa,kde se chytá poprvé...

                  koralovec1 - Profil | Ne 14.4.2019 17:14:02

                  Ahoj. Nemate nekdo info o Pare na Balatonu ? Zajima me jak jim to jde. Fandim jim.

                    chendler - Profil | Čt 31.1.2019 20:44:11

                    yvana >> ani ja nechci. Vsechno je v poradku.

                      yvana - Profil | Čt 31.1.2019 20:37:49

                      chendler >> Nemíním se hádat,ani dohadovat,já znám pouze osobně Petra Poláčka,jinak si nejsem vědoma,že bych znala ostatní,jenom jsem chtěla pomoc.

                        keltt - Profil | Čt 31.1.2019 20:26:39

                        chendler >> Z Orliku do Brna daleko, ...tak to holt je :-)

                          .ada. - Profil | Čt 31.1.2019 20:25:37

                          tomik1 >> No neni za co

                            chendler - Profil | Čt 31.1.2019 20:24:42

                            .ada. >> v tom pripade chvalim i ja tebe. 😀😀😀

                              .ada. - Profil | Čt 31.1.2019 20:23:21

                              chendler >> Ja ale nic nikomu neprodavam, ani nenabizim, jen chvalim.

                                chendler - Profil | Čt 31.1.2019 20:22:32

                                yvana >> je to takove verejne tajemstvi,par jich i znam osobne. A divil bych se,ze ty by jsi to nevedela.

                                  tomik1 - Profil | Čt 31.1.2019 20:21:06

                                  .ada. >> ok kouknu mám sice jiné favority a většinou domácí výroba ale třeba mě něco praští do očí díky

                                    chendler - Profil | Čt 31.1.2019 20:20:33

                                    keltt >> zvykam si pomalu...i pri tom zvykani,kroutim hlavou.

                                      yvana - Profil | Čt 31.1.2019 20:18:46

                                      chendler >> Je to tady o boilies co dělá Pára z navijáku,nevidím na tom nic špatného.Nevím jak to má tahle firma.Možná blbě vidím:-)) https://www.paraznavijaku.cz/testeri/3/

                                        keltt - Profil | Čt 31.1.2019 20:18:45

                                        chendler >> Zvykni si, že tu lidi záměrně mlží. Jen minimum z nich to dělá z vlastní blbosti a neznalosti.

                                          .ada. - Profil | Čt 31.1.2019 20:15:44

                                          tomik1 >> Oni maji kamenou prodejnu, kde maji celej sortiment vystavenej, mrkni tady https://www.paraznavijaku.cz/kontakty.asp Eshop funguje paradne, kdyz objednas rano, tak druhej den to do obeda mas a kdyz je nejakej problem, tak Ondra hned vola. Opravdu muzu doporucit.

                                            chendler - Profil | Čt 31.1.2019 20:15:08

                                            yvana >> tak to vysvetluje tu fotku s kaprem,vlozenou zrooovna sem. Ale rekla jsi spatne,on nedela testera,on si kupuje koule se slevou a jinem dava za plnou,popripade proda se svoji slevou. Kazdopadne,pro vyrobce....dobrej kseft i tak.

                                              yvana - Profil | Čt 31.1.2019 20:09:11

                                              tomik1 >> Shop funguje v pohodě https://www.paraznavijaku.cz/shop/ .ada. ti určo poradí dělá jim testera.

                                                tomik1 - Profil | Čt 31.1.2019 20:01:12

                                                .ada. >> jenom otázka fakt ten prodejní model funguje neprodali by toho víc kdyby to bylo normál na krámě?Je to takový avon v rybařině a nejsem si jistý jestli by se mi chtělo nakupovat přes někoho bez toho abych to viděl. Ale asi e-shop asi funguje né?