- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
D-Fender 2díl,3m,3lbs + DAM Quick HPN 640FS
Zdravím,pohrávám si s myšlenkou revitalizace kaprařské výzbroje v podobě vánočního dárku a jako průnik mých požadavků (dělička, skladná v rámci možností, lov na přehradě, zarostlém slepém rameni i řece, na položenou(hody od 40 do 80m s olovy od 30 do 60g) i plavanou, baitrunner naviják) s nabídkou trhu, mi vyšla cenově solidní kombinace prutu a navijáku viz. popisek....měl jsem možnost se v kamenném obchodě seznámit s oběma kousky a na první pohled mi padly do oka....budu rád za jakékoliv připomínky i odkazy na alternativní produkty
PS: ještě jedna věc > irituje mě, když nemám u vody pruty usazeny paralelně, protože nejsem nikdy schopný zapíchnout vidličky přesně a tak přemýšlím jak to frikulínsky obejít ale vyhnout se neskladnému stojanu (na ryby často vyrážím na kole) a někde v diskuzi jsem našel vidlice uváděné na obrázku, ale v eshopu se mi něco takového najít zatím nepodařilo - nevíte někdo kde hledat? Moc děkuji
Autor diskuse: dimerBAX - Profil , 11.10.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NdimerBAX - Profil | Čt 19.2.2015 10:48:04
tak proutky mám a parádně se vejdou i do přepravní tašky, ale vytanul nový problém a to spombovy prut do 3m?
vim že to bude improvizace ale co si myslíte o tomto?
https://www.chytapust.cz/Morske-sumcove-pruty/Mivardi-Prut-Fanatic-Catfish-3-0-m-200-400-g
dekuju za rady
vim že to bude improvizace ale co si myslíte o tomto?
https://www.chytapust.cz/Morske-sumcove-pruty/Mivardi-Prut-Fanatic-Catfish-3-0-m-200-400-g
dekuju za rady
NdimerBAX - Profil | Po 13.10.2014 19:30:09
oběma přispěvatelům děkuji :-) do toho navijaku a proutku asi pujdu, jeste tapu nad temi vidlickami...jeste me napadlo zkusit svuj prvni Rod pod misto vidlicek, ale nevim jak moc to je nebo neni prakticky, asi musi byt na brehu dostatek mista ze? Libi se mi na tom, ze se to treba ani nemusi zapichovat do zeme (kolikrat to v kamenitym brehu ani nejde). Jako takovou cenove prijatelnou a docela i skladnou verzi jsem nasel v e-shopu co mi doporucil Glasy > http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/6-1-/35-2-Rod-Pody/5/419-NGT-Rod-Pod-Day-Pod ale mam trochu strach aby to nebyl nakej lehkej verk na jednu sezonu, poradi nekdo jestli Rod pod ani ci ne a pripadne tip na nejaky lehky, skladny? nebo mam jit do vidlicek? Diky
NGlasy - Profil | Po 13.10.2014 8:55:42
dimerBAX - >> ahoj...pruty a navijaky ti neporadim ale zajimavý nerezprogram
http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/33-1-NEREZ-PROGRAM
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=655274
http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/33-1-NEREZ-PROGRAM
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=655274
NPatˇas - Profil | Ne 12.10.2014 22:55:21
Ahoj mám tyhle proutky teď po novotě, na kratší vycházky. Ale ve verzi 360, 3lb, 3díl. Jsou to nádherný tenký proutky spíš na zdolávačku, než na daleké hody a musím říct, že je to snima fakt paráda, něco takovýho sem chtěl. Házet se snima samozřejmě daleko dá taky, ale do max 80g olova a bez PVA punčochy nebo věnečku. Na 3lb jsou fakt měkké. Za ty peníze, krásný proutky!!! Tyto navijáky neznám, mám D.A.M QUICK FUTURA asi 12let starou verzi, tenkrát stál kus 2000,- a musím říct, že nic moc, po pár vycházkách značný vůle kličky a cívky a vždy v nějaký poloze, nešel zapnout bait, tak sem musel pootočit kličkou a taky přestal jít cvrček. Samozřejmě dnes už můžou být s kvalitou úplně jinde než dřív. A tu třetí věc sem vyřešil hrazdama, jen si nekupuj s jedním bodcem jako já, točí se. Pak to musíš řešit stabilizátorem vydliček.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
22:23NKrátkodobá kaprařina x 9964
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
20:54NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5336
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - kaprařina + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











