- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dilema - zůstat či odejít z ČRS
Ve svazo vodách okolo mne je čím dále tím méně větších ryb, několikrát jsem byl na rybnících které říkají pane jinému hospodáři než je ČRS a světe div se je tam čisto, ryby ve vodě, klid. Sice za to taplatím, ale v přepočtu na mou docházku za rok je to v mnoha ohledech i levnější než povolenka v ČRS.
Co je pro Vás rybařina? Co Vás drží ve svazu, či proč jste již svaz opustili?
prosím nehádat a netahat sem něco jiného. Nebojím se dát červenou a ani mazat to co je mimo.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
hraji - Profil | Čt 2.10.2014 13:34:27
Tohle nejsou peníze, které by někoho zruinovaly.
borecrybář - Profil | Čt 2.10.2014 13:27:02
Modrý šílenec - Profil | Čt 2.10.2014 13:24:34
http://brno3.momrs.cz/vybor
klobonek - Profil | Čt 2.10.2014 13:24:22
Ale na čem trvám, aby šli povolenky cenově nahoru.
rybomil - Profil | Čt 2.10.2014 13:20:26
Pak bys mohl navrhnout pro ty soc. slabší odklonění ( to je teď ten moderní pojem díky jednomu ministrovi ) toku řeky jinam, blíže k jejich bydlišti atp. V první řadě bych být tebou oslovil sponzory, těch lidí kteří při své poctivé pracovní činnosti sponzorují soc. slabé nepřizpůsobivé je opravdu v tomto absurdistátu hodně. Třeba by se nerozmýšleli ani vteřinu.
Btw: jo a začni u sebe.... písni kolik dejme tomu tisícovek chceš soc. slabým pro jejich rybaření věnovat, abychom se od něčeho odpíchli , nemusíš přesně, stačí bajvoko. :§)
raduch - Profil | Čt 2.10.2014 13:19:11
kakr - Profil | Čt 2.10.2014 13:15:49
O vydrancovaných vodách se můžeš každodenně přesvědčit v ML. A to je jen špička ledovce.....
Malá poznámka na okraj, chytám ryby už hodně dlouho, tedy jsem pamětníkem dob, kdy se tradovalo, že ryb bylo hodně a rybářů málo. Pominuli ,že v oněch dobách se na rybáře který vrátil vodě mírovou rybu dívalo jako na nebezpečného šílence tak věz - o rybách jaké se dnes loví (kaprech) se nám tehdy ani nezdálo. Měli jsme v práci každoroční soutěž o největšího uloveného kapra, vítěz se nikdy nedostal nad 5kg. By byla soutěž regulérní, neb i v oněch dobách se podvádělo, musel každý soutěžící deklarovat uloveného kapra uříznutým ocasem, který se přitloukal na speciální nástěnku....
borecrybář - Profil | Čt 2.10.2014 13:07:18
klobonek - Profil | Čt 2.10.2014 13:02:36
Případně nějací slabě sociální jedinci by mohli dostat slevu při prokázání, že jsou třeba dlouhodobě nezaměstnaní nebo berou jen životní minimum atd.
Bacha - Profil | Čt 2.10.2014 10:52:49
Napadat kohokoli za to co neřekl je ubohé a velmi málo inteligentní, ba přímo primitivní...ale na webu to jde, tam se ti nic nestane. Zkus to někdy v hospodě:-)
Ty neznáš žádného nezodpovědného hospodáře? Kolik jsi jich potkal? Asi si pleteš pojem a průjem...nezodpovědný ještě neznamená, že nezodpovídá.....
Blahoslaveni chudí duchem, neb jejich jest království nebeské.
Ach jo
splávkař - Profil | Čt 2.10.2014 9:57:31
Gloton - Profil | Čt 2.10.2014 9:52:27
A i tak je to u vody masakr.....takže 2 týdny tam raděj vůbec nejdu :-(
splávkař - Profil | Čt 2.10.2014 9:29:09
Nevybavuji si v okolí žádnou malou stojatou vodu přístupnou širokému svazolidu kde by se hospodařilo s přihlédnutím na potřeby vody, ryb když už se tam vůbec nějak hospodaří.
Když už taková voda někde je, podniká si na ni nějaká místní skupina na úkor společného neb z toho jejich jim přec nikdo přespolní nic nevezme.
nextfish - Profil | Čt 2.10.2014 8:55:10
...Pro mě je rybařina hlavně o lovu kdy se soustředím na to co dělám a tím se oprostím od jiných starostí což mě dává odpočinek a uvolnění. Podaří -li se opravdu slušná nebo hodně slušná ryba tak o to víc.Obvzlášť když si člověk pak vzpomene na podobné nářky,že ryby větších velikostí nejsou .
Ulovit stejnou velkou rybu na soukomáku ? To je jak jít za holkama do bordelu - ukojí ale nenadchnou.:-)
Zlatá slova ! Mám to taky tak nastavené a o ničem jiném nepřemýšlím. Přes všechny nedostatky Svazu jsem rád, že je. Nedovedu si představit, že bych lovil jen na několika revírech (nebo dokonce jednom) , na které budu finančně mít.
borecrybář - Profil | Čt 2.10.2014 8:52:24
S&F - pescador - Profil | Čt 2.10.2014 8:43:23
Co víš o chovu ryb a třeba zarybněnosti osádky na její obhospodařovanou plochu,o její úživnosti a pod.
Tohle zase považuju já za temno !!! Taky jsem jednou četl výrok - "kdo to kdy viděl přerybnit vodu, tady se toho vleze" ... ano vleze ale co budou žrát ? A o pravidelném dosazování a navážením ryb takřa co týden ? Tohle je jen a jen na šíření nemocí. Je to opravdu jak v tom bordelu .... Férovost ? Tohle hospodaření je komerce,konzum a připomíná mě to supermarket nikoliv přírodní koloběh.Tohle není o srpu a kladivu ale o deformaci z neznalosti a právě tihle lidé používají rádoby myšlenku a snaží se praktivat v praxi "poručíme větru dešti" ..... snad i proto to vypadá i s toky a vodama jak vypadá a vztah k přírodě se chce měnit pouze k obrazu a svým sobeckým potřebám.
Jestli se někomu nelíbí jak se chová svaz tak nech odejde a navštěvuje revíry které mu vyhovují a
líbí se mu tam. Každý to má nastaveno prostě jinak. ... Bohužel.
borecrybář - Profil | Čt 2.10.2014 8:30:15
Bohužel mi přijde že někteří mají ještě před očina srp a kladivo a myslí si že vše je všech a že soukromník je nějakej imperialistickej parchant kterej je jen okrádá.
Kde to žije - všechna témata
17:20Rybáři a vinařství 929
16:54ATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
CA RYBOLOV NORSKO
Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP,...










