Zelený kýbl s víkem

Ahoj,rád bych někde za rozumné peníze pořídil nějaké přepravní nádoby,ale v zelené barvě. Mám ted od Primalexu a podobně ,což je strašný....
Autor diskuse: kodl79 - Profil , 25.9.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 22:06:23

Buffalo1969 >> třeba v růžovém. Hlavní je obsah :))). Ale ty kaprožáby musím prostě sehnat..

    NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.9.2014 22:04:35

    Radunak >> a proč né...já mám jídlo rád avůbec by mi nevadilo, kdybyy byylo naaložený v zeleým kýblu..:-)))

      NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 22:01:53

      Buffalo1969 >> už zase žereš :)))))

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.9.2014 21:59:22

        zdarec. Když ten kýbl od Primalexu exklusivně umyješ, a budeš k němu mít i víko, tak se to dá použít na nakládání masa na uzení. :-)))))

          Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:59:09

          Radunak >> :-))

            NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 21:57:14

            foxxx >> tak ty musím akutně mít :)))))))

              Ntvistr - Profil | Čt 25.9.2014 21:56:53

              kodl79 - >> tady máš jeden deset litrů za super cenu a najdeš zde mnohem víc......
              http://www.obalcentrum.cz/obaly/nadoby-na-odpady/od​padkove-kose/plastovy-odpadkovy-kos-10-litru-s-vike​m-zeleny?ItemIdx=3

                Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:54:14

                p.lorenc >> Obrázek "kapr" pantoflí jsem vložil do předchozího zápisu:-)

                  Np.lorenc - Profil | Čt 25.9.2014 21:51:43

                  foxxx >> když už ničemu tak tomuhle bych věřil:-)))))))))

                    Nflekos - Profil | Čt 25.9.2014 21:50:39

                    strejda16 >> No , on dobry kuchar o ty srakoty v kyblech nezavadi , nevim jak v cesku , ale tady jich je dost . V zadnem pripade by mne nenapadlo, ze to nekdo muze timto zpusobem shanet.:-))))

                      Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:46:45

                      p.lorenc >> Ve tvaru kapra už jsem viděl i žabky (jako ty pantofle)....kýbl bude časem určitě taky:-)
                      (foto-copy FB)

                        NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 21:42:12

                        Na kýbl založit diskusi? To má p.lorenc pravdu. Sorry, ale to už je moc. Bauhaus, Baumax, Obi...

                          Np.lorenc - Profil | Čt 25.9.2014 21:32:55

                          za rok dva budem číst diskuzi: kde seženu kýbl ve tvaru kapra, candáta, štiky, sumce atd......:-))))

                            NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 21:26:49

                            hlavně rybám je úplně u prdele jakej máš kýbl :)

                              NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 19:31:00

                              Mi!d@72 >> Já mám ten zelený z kuchyně taky jen jeden :-)))) ostatní barvy beru jen tak na možné uskladnění krmení.

                                NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 19:28:48

                                F.T.M. >> Já si bohužel vybírat nemohl,žlutá byla jediná volba...(((

                                  Nstrejda16 - Profil | Čt 25.9.2014 17:50:19

                                  Podle karty si asi kuchař, takže můžeš mít kýblů od každé barvy kolik chceš. Za mě jedině hranaté, jsou dobře skladné, jak doma, tak v autě. Mám taky od primalexu, trocha barvy a námahy to spravilo.

                                    NCappyk - Profil | Čt 25.9.2014 17:34:56

                                    kodl79 - >> ty bláho a já mám zase pupínek !...Kua kolik ti je že si neporadíš...

                                      NM0RGAN - Profil | Čt 25.9.2014 17:24:19

                                      Co třeba použít sprej nebo vhodnou barvu a můžeš se realizovat dle libosti? :-)