Zelený kýbl s víkem

Ahoj,rád bych někde za rozumné peníze pořídil nějaké přepravní nádoby,ale v zelené barvě. Mám ted od Primalexu a podobně ,což je strašný....
Autor diskuse: kodl79 - Profil , 25.9.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 17:16:58

Mi!d@72 >> Tu možnost mám taky žlutý, červený nebo bílý, ale kdo s tím má chodit k vodě :-)))))))

    Njaa1959 - Profil | Čt 25.9.2014 17:10:13

    Já jsem se kvůli kýblům odstěhoval do Německa:-)

      Nmazar - Profil | Čt 25.9.2014 17:07:57

      kodl79 >> Černou máš taky v pohodě podle mě.

        NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 17:04:39

        F.T.M. >> taky ho mám z jídelny,akorát od tatarky...a žlutej....

          Nkary.com - Profil | Čt 25.9.2014 17:01:33

          kodl79 >> Je fakt, že stavební vědro nemá víko, ale ta cena je úžasná :-) závodní kýble jsou předražený jako prase. Já mám závodní kýble dva a oba jsem vyhrál na závodech. V životě bych za tu zlodějinu prachy nedal. Těch černých z Baumaxu mám asi osm :-))))

            NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 17:01:00

            oskus >> ne,ne,s kýblem moc parády stejně nenaděláš...(((

              NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 17:00:46

              kodl79 - >> Zelené kýble scháněj přes kuchaře z velkokuchyní. Osobně jsem nedávno takový získal. Čím větší vývařovna tím jej máš rychleji doma :-))))))))

                Nkodl79 - Profil | Čt 25.9.2014 16:59:43

                Tomas Krlin >> to je super,škoda že není v zelené.

                  Nkodl79 - Profil | Čt 25.9.2014 16:57:59

                  Já si dodnes také vystačil s kýblema z baumaxu a různé od primalexu atd,ale ted když jedu na delší výpravy tak je to jak pěst na oko.. Proto scháním něco rozumného,ale nechci dávat za kýbl 500..

                    Noskus - Profil | Čt 25.9.2014 16:53:19

                    Mi!d@72 >> chceš parádu?Tak si zaplať ...

                      NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 16:47:14

                      oskus >> vypadá dobře,ale ta cena...a když k tomu připočtu poštu...za mě ne...

                        NEli - Profil | Čt 25.9.2014 16:31:18

                        Taky jsem pro variantu se stavebním kýblem, jsou v různých velikostech (výhoda že jdou do sebe, když jich při chytání potřebuješ více), více vydrží, stojí výrazně méně, také nemájí ostré hrany a jsou v nenápadé černé barvě.

                          NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:27:07

                          darebák >> moje řeč :) kdybych ho nedostal zdarma k nákupu tak mám dodnes stavební vědro :) 300 bych za kýbl ,jen proto že je na něm potisk nedal :D

                            Ndarebák - Profil | Čt 25.9.2014 16:24:37

                            Já zas nedoporučuju kupovat to v rybářství :-D věci který můžeš koupit různě v nářadí atd nikdy nekupovat v rybářství...

                            i ten kýbl seženeš jinde za 150, v rybářství za 300..

                              NTomas Krlin - Profil | Čt 25.9.2014 16:20:27

                              kodl79 - >> A kdyby jsi zatouzil po necem hranatem, skladnejsim, za rozumnou cenu, tak se podivej na odkaz nize:

                              http://www.krmiva-kratonohy.cz/k11-obalove-material​y.php

                                NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:19:33

                                jinak na běžné amatérské chytání jsem si spoustu let vystačil s 12l černým stavebním vědrem z baumaxu za 50kč :)

                                  NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:17:59

                                  koupiš ho v každém rybářství za cca 200-300kč...vyplatí se koupit set s víkem,sítem a třeba nádobami na nástrahy atd.

                                    Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 16:12:49

                                    kodl79 - >> http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/kbeliky​-sita-ostatni/kbelik-s-vikem-sensas-17-l

                                    (pokud jen na přepravu,volil bych hranatý,pokud i na rozmíchání krmení,tak kulatý....jde to v něm lépe)

                                    Levné černé hranaté kýble s víkem: http://www.krmiva-kratonohy.cz/search.php?search=hr​anatý+kbelík

                                    od Fox: http://www.ekapr.cz/cz/search/0/rozsirene-vyhledava​ni.html?search=get&text=fox%20bucket

                                      NDawemaster - Profil | Čt 25.9.2014 16:12:48

                                      Zdar! Stačí zagooglit...tady snad něco vybereš http://www.srovnanicen.cz/q/kbelik%20s%20vikem/. Mají dokonce maskáčovou barvu.. :D