Zelený kýbl s víkem

Ahoj,rád bych někde za rozumné peníze pořídil nějaké přepravní nádoby,ale v zelené barvě. Mám ted od Primalexu a podobně ,což je strašný....
Autor diskuse: kodl79 - Profil , 25.9.2014 všeobecné - náčiní, doplňky
66 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Njariss - Profil | Ne 28.9.2014 17:50:35

Buffalo1969 >> Určitě to je super věc, bez diskuze, za tu lovčáky, to vůbec neřeším. Samé klady :-))

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 26.9.2014 17:28:31

    jariss >> já je mám tak....super věc!!! :-)

      Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 17:26:13

      kurell >> Už jsem si všiml Roztoky:))

        Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 17:23:21

        kurell >> Soused? :))

          Nkurell - Profil | Pá 26.9.2014 17:15:52

          kodl79 - >> jestli něco seženeš klidně se podělím o poštovné sousede!Popř jedu na konci října na kukačku do http://www.ngtfish.cz/ celkem se mi zamlouvají jejich kyble!

            Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 16:46:33

            strejda16 >> jasně v pohodě. Akorát mi si majonézu děláme domácí ,kečup nebere a hořčice je ve žlutém kýbly:))

              Nstrejda16 - Profil | Pá 26.9.2014 16:23:40

              kodl79 >> Nechtěl jsem se Tě nijak dotknout, ale myslel jsem třeba od tatarky, kečupu, hořčice atd....

                NMaugli001 - Profil | Pá 26.9.2014 16:08:50

                kodl79 >> Tak si projdi inzeráty,jestli je ten kolega ještě prodává.Nabízel 3 druhy.

                  Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 15:59:57

                  Maugli001 >> Přesně kvůli přírodě,ale černé taky ještě jdou.

                    NMaugli001 - Profil | Pá 26.9.2014 15:16:48

                    kodl79 - >> Nevím,proč musíš mít zrovna zelené kýble.Je jasný,že se lépe hodí do přírody nežli kýbl od Primalexu.Já jsem tady na bazaru koupil kýble v černé barvě.Hlavně že jsou hranaté,to kvůli skladnosti a jsou supr a za pár šupů.

                      Njaa1959 - Profil | Pá 26.9.2014 14:59:50

                      Suroviny v zelených kyblích pro gastro dělá Knorr.

                        Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 14:44:59

                        M0RGAN >> Sprej taky dobrý nápad:))

                          Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 14:43:17

                          Radunak >> tak ji nečti a nepiš sem.. Zelený tam bohužel nekoupíš a ještě ne s víkem..

                            Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 14:41:21

                            strejda16 >> Jsem kuchař,ale u nás se takové parády nevaří..

                              Nkodl79 - Profil | Pá 26.9.2014 14:40:35

                              tvistr >> Pěkný díky,ten je velký a hlavně má víko.

                                Njurco - Profil | Pá 26.9.2014 7:37:54

                                Gardner, Starbaits, Trakker,....stači si vybrať

                                  NF.T.M. - Profil | Pá 26.9.2014 7:17:50

                                  arnošt >> S tou tapetou to není zrovna výhra :-))))) Ve vztahu cena - trvanlivost.

                                    Njaa1959 - Profil | Čt 25.9.2014 23:54:20

                                    F.T.M. >> Máš recht, taky se mi to příčí být u vody jak na kolotoči. Joo my kluci z Mojžíře máme vkus:-) A zadavateli otázky se proto nedivím, prostě zatím neměl šanci na ty kyble narazit, tak se zeptal. Plácaj se tady větší hovadiny.

                                      Nnoční ryba - Profil | Čt 25.9.2014 23:09:37

                                      kodl79 - >> zkus zajít do nějaké restaurace, kde berou majolku, tak tam mají i zelené kbelíky....

                                        NBnick - Profil | Čt 25.9.2014 23:04:02

                                          Narnošt - Profil | Čt 25.9.2014 22:56:10

                                          kodl79 - >> Já teda vozím partikl v těch velkých 40 litrových barelech od Primalexu a nepohoršuje mě to.Ale pokud bych trval na zelených kýblech,existují samolepící tapety,které z každého out kýble udělají během chvilky in kyblík...Jen si vybrat...:-)

                                            Nmarmyš - Profil | Čt 25.9.2014 22:35:42

                                            tvistr >> tak to je jiná-ze zlata? tomu krmeni je to šumafuk. celá diskuze svědčí o tom,kam se rybařina ubírá.

                                              Ntvistr - Profil | Čt 25.9.2014 22:31:49

                                              marmyš >> je to z úplně jinýho matroše než ty kýbly za 150 Kč....

                                                Narnošt - Profil | Čt 25.9.2014 22:22:50

                                                kodl79 - >> Kašli na zelenou,důležitý je jen obrázek... :))

                                                  Nmarmyš - Profil | Čt 25.9.2014 22:14:44

                                                  tvistr >> 163 kč za kybl 10 litrů je supercena?

                                                    NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 22:06:23

                                                    Buffalo1969 >> třeba v růžovém. Hlavní je obsah :))). Ale ty kaprožáby musím prostě sehnat..

                                                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.9.2014 22:04:35

                                                      Radunak >> a proč né...já mám jídlo rád avůbec by mi nevadilo, kdybyy byylo naaložený v zeleým kýblu..:-)))

                                                        NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 22:01:53

                                                        Buffalo1969 >> už zase žereš :)))))

                                                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.9.2014 21:59:22

                                                          zdarec. Když ten kýbl od Primalexu exklusivně umyješ, a budeš k němu mít i víko, tak se to dá použít na nakládání masa na uzení. :-)))))

                                                            Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:59:09

                                                            Radunak >> :-))

                                                              NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 21:57:14

                                                              foxxx >> tak ty musím akutně mít :)))))))

                                                                Ntvistr - Profil | Čt 25.9.2014 21:56:53

                                                                kodl79 - >> tady máš jeden deset litrů za super cenu a najdeš zde mnohem víc......
                                                                http://www.obalcentrum.cz/obaly/nadoby-na-odpady/od​padkove-kose/plastovy-odpadkovy-kos-10-litru-s-vike​m-zeleny?ItemIdx=3

                                                                  Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:54:14

                                                                  p.lorenc >> Obrázek "kapr" pantoflí jsem vložil do předchozího zápisu:-)

                                                                    Np.lorenc - Profil | Čt 25.9.2014 21:51:43

                                                                    foxxx >> když už ničemu tak tomuhle bych věřil:-)))))))))

                                                                      Nflekos - Profil | Čt 25.9.2014 21:50:39

                                                                      strejda16 >> No , on dobry kuchar o ty srakoty v kyblech nezavadi , nevim jak v cesku , ale tady jich je dost . V zadnem pripade by mne nenapadlo, ze to nekdo muze timto zpusobem shanet.:-))))

                                                                        Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 21:46:45

                                                                        p.lorenc >> Ve tvaru kapra už jsem viděl i žabky (jako ty pantofle)....kýbl bude časem určitě taky:-)
                                                                        (foto-copy FB)

                                                                          NRadunak - Profil | Čt 25.9.2014 21:42:12

                                                                          Na kýbl založit diskusi? To má p.lorenc pravdu. Sorry, ale to už je moc. Bauhaus, Baumax, Obi...

                                                                            Np.lorenc - Profil | Čt 25.9.2014 21:32:55

                                                                            za rok dva budem číst diskuzi: kde seženu kýbl ve tvaru kapra, candáta, štiky, sumce atd......:-))))

                                                                              NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 21:26:49

                                                                              hlavně rybám je úplně u prdele jakej máš kýbl :)

                                                                                NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 19:31:00

                                                                                Mi!d@72 >> Já mám ten zelený z kuchyně taky jen jeden :-)))) ostatní barvy beru jen tak na možné uskladnění krmení.

                                                                                  NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 19:28:48

                                                                                  F.T.M. >> Já si bohužel vybírat nemohl,žlutá byla jediná volba...(((

                                                                                    Nstrejda16 - Profil | Čt 25.9.2014 17:50:19

                                                                                    Podle karty si asi kuchař, takže můžeš mít kýblů od každé barvy kolik chceš. Za mě jedině hranaté, jsou dobře skladné, jak doma, tak v autě. Mám taky od primalexu, trocha barvy a námahy to spravilo.

                                                                                      NCappyk - Profil | Čt 25.9.2014 17:34:56

                                                                                      kodl79 - >> ty bláho a já mám zase pupínek !...Kua kolik ti je že si neporadíš...

                                                                                        NM0RGAN - Profil | Čt 25.9.2014 17:24:19

                                                                                        Co třeba použít sprej nebo vhodnou barvu a můžeš se realizovat dle libosti? :-)

                                                                                          NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 17:16:58

                                                                                          Mi!d@72 >> Tu možnost mám taky žlutý, červený nebo bílý, ale kdo s tím má chodit k vodě :-)))))))

                                                                                            Njaa1959 - Profil | Čt 25.9.2014 17:10:13

                                                                                            Já jsem se kvůli kýblům odstěhoval do Německa:-)

                                                                                              Nmazar - Profil | Čt 25.9.2014 17:07:57

                                                                                              kodl79 >> Černou máš taky v pohodě podle mě.

                                                                                                NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 17:04:39

                                                                                                F.T.M. >> taky ho mám z jídelny,akorát od tatarky...a žlutej....

                                                                                                  Nkary.com - Profil | Čt 25.9.2014 17:01:33

                                                                                                  kodl79 >> Je fakt, že stavební vědro nemá víko, ale ta cena je úžasná :-) závodní kýble jsou předražený jako prase. Já mám závodní kýble dva a oba jsem vyhrál na závodech. V životě bych za tu zlodějinu prachy nedal. Těch černých z Baumaxu mám asi osm :-))))

                                                                                                    NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 17:01:00

                                                                                                    oskus >> ne,ne,s kýblem moc parády stejně nenaděláš...(((

                                                                                                      NF.T.M. - Profil | Čt 25.9.2014 17:00:46

                                                                                                      kodl79 - >> Zelené kýble scháněj přes kuchaře z velkokuchyní. Osobně jsem nedávno takový získal. Čím větší vývařovna tím jej máš rychleji doma :-))))))))

                                                                                                        Nkodl79 - Profil | Čt 25.9.2014 16:59:43

                                                                                                        Tomas Krlin >> to je super,škoda že není v zelené.

                                                                                                          Nkodl79 - Profil | Čt 25.9.2014 16:57:59

                                                                                                          Já si dodnes také vystačil s kýblema z baumaxu a různé od primalexu atd,ale ted když jedu na delší výpravy tak je to jak pěst na oko.. Proto scháním něco rozumného,ale nechci dávat za kýbl 500..

                                                                                                            Noskus - Profil | Čt 25.9.2014 16:53:19

                                                                                                            Mi!d@72 >> chceš parádu?Tak si zaplať ...

                                                                                                              NMi!d@72 - Profil | Čt 25.9.2014 16:47:14

                                                                                                              oskus >> vypadá dobře,ale ta cena...a když k tomu připočtu poštu...za mě ne...

                                                                                                                NEli - Profil | Čt 25.9.2014 16:31:18

                                                                                                                Taky jsem pro variantu se stavebním kýblem, jsou v různých velikostech (výhoda že jdou do sebe, když jich při chytání potřebuješ více), více vydrží, stojí výrazně méně, také nemájí ostré hrany a jsou v nenápadé černé barvě.

                                                                                                                  NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:27:07

                                                                                                                  darebák >> moje řeč :) kdybych ho nedostal zdarma k nákupu tak mám dodnes stavební vědro :) 300 bych za kýbl ,jen proto že je na něm potisk nedal :D

                                                                                                                    Ndarebák - Profil | Čt 25.9.2014 16:24:37

                                                                                                                    Já zas nedoporučuju kupovat to v rybářství :-D věci který můžeš koupit různě v nářadí atd nikdy nekupovat v rybářství...

                                                                                                                    i ten kýbl seženeš jinde za 150, v rybářství za 300..

                                                                                                                      NTomas Krlin - Profil | Čt 25.9.2014 16:20:27

                                                                                                                      kodl79 - >> A kdyby jsi zatouzil po necem hranatem, skladnejsim, za rozumnou cenu, tak se podivej na odkaz nize:

                                                                                                                      http://www.krmiva-kratonohy.cz/k11-obalove-material​y.php

                                                                                                                        NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:19:33

                                                                                                                        jinak na běžné amatérské chytání jsem si spoustu let vystačil s 12l černým stavebním vědrem z baumaxu za 50kč :)

                                                                                                                          NNachos - Profil | Čt 25.9.2014 16:17:59

                                                                                                                          koupiš ho v každém rybářství za cca 200-300kč...vyplatí se koupit set s víkem,sítem a třeba nádobami na nástrahy atd.

                                                                                                                            Nfoxxx - Profil | Čt 25.9.2014 16:12:49

                                                                                                                            kodl79 - >> http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/kbeliky​-sita-ostatni/kbelik-s-vikem-sensas-17-l

                                                                                                                            (pokud jen na přepravu,volil bych hranatý,pokud i na rozmíchání krmení,tak kulatý....jde to v něm lépe)

                                                                                                                            Levné černé hranaté kýble s víkem: http://www.krmiva-kratonohy.cz/search.php?search=hr​anatý+kbelík

                                                                                                                            od Fox: http://www.ekapr.cz/cz/search/0/rozsirene-vyhledava​ni.html?search=get&text=fox%20bucket

                                                                                                                              NDawemaster - Profil | Čt 25.9.2014 16:12:48

                                                                                                                              Zdar! Stačí zagooglit...tady snad něco vybereš http://www.srovnanicen.cz/q/kbelik%20s%20vikem/. Mají dokonce maskáčovou barvu.. :D