Kaprové pruty na daleké náhozy

Zdravím kolegové mám v planu si zakoupit nové kaprové pruty, potřebuji pruty na daleké hody cena za jeden prut by měla být okolo 5000 kč délka pruty 12 ft děkuji za odpovědi
Autor diskuse: jirka v - Profil , 4.8.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:33:11

Luger46 >> sportex akorád tak k rajčatům :-)

    NLuger46 - Profil | Po 7.3.2016 20:32:01

    Píňas >> že by konečně Sportex? :))

      NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:31:45

      Erva >> Radku jinak Petr je taky Nikonista

        NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:31:09

        Tavris29 >> trefa do černého Honzo,nedám na ně dopustit a to jsem zarytej tribalista jak se ví

          NTavris29 - Profil | Po 7.3.2016 20:28:59

          Píňas >> že by Catana?:-)

            NErva - Profil | Po 7.3.2016 20:28:58

            arnošt - FG -čka :-)))

              NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:28:19

              arnošt >> až ti je půjčím tak mi je nebudeš chtít vrátit

                NTavris29 - Profil | Po 7.3.2016 20:27:29

                arnošt >> co sis pořídil Arnošte?

                  Narnošt - Profil | Po 7.3.2016 20:27:10

                  Píňas >> Tužší???Co to je za ráhna?

                    NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:25:00

                    arnošt >> já nazbrojil ještě o kousek tužší a delší,to budeš čubrnět kamaráde

                      Narnošt - Profil | Po 7.3.2016 20:23:25

                      Píňas >> Buď v klidu,zatím jen nahlas přemýšlím. ;-) Ale musím uznat,že to z nich lítá skvěle,to zas jo. :)))

                        NPíňas - Profil | Po 7.3.2016 20:05:32

                        arnošt >> ty prostě musíš vymýšlet pitchoviny za každou cenu co,máš luxusní odhozáky ale ale hold na nich není Century tak ti nevoní že? Ach jo :-)

                          Nchesper - Profil | Po 7.3.2016 19:44:07

                          arnošt >> to se zajeď podívat ale myslím že budeš sklamanej mí dva kamarádi je měly a byly rádi že se jich zbavily jsou těžký jak prase hodit se s nima dá neříkám že ne já s nima hodil a ale je to šichta oni ani jeden

                            NTavris29 - Profil | Po 7.3.2016 19:24:35

                            arnošt >> Na pohled pěkný,ale neznám. Pak dej vědět jak se ti pozdávali

                              Narnošt - Profil | Po 7.3.2016 19:18:07

                              Tavris29 >> To je jedna z variant.Ale hodně mě zaujaly i tyhle,-FMA F2...http://www.sportcarp.cz/obchod/rybarske-pruty/pruty​-kaprove/century-kaprove-pruty-fma-nova-generace.as​px?typeID=3
                              Musím si už jen udělat čas a zajet se na ně podívat osobně,nebo na to využít tu jejich školu házení,co teď Sportcarp pořádá.

                                NTavris29 - Profil | Po 7.3.2016 19:09:32

                                arnošt >> vem NG SU ;-)

                                  Ntvistr - Profil | Po 7.3.2016 19:07:42

                                  jirka v - >> kup starý Sportexy Competition Carp 3,5lb 13ft a uvidíš jak valí 120g olovo do dáli....hážu na pohodu přez sto dvacet pět metrů . Prut se nezadýchá .)))) hlavně se nemusíš bát , že něco rupne při hodu... )))

                                    Narnošt - Profil | Po 7.3.2016 19:04:13

                                    Tavris29 >> Ahoj,vidíš,to jsem se ani nepodíval.To už nejspíš má s novým vercajkem odchytanou celou minulou sezonu. :)))
                                    Taky se pořád po očku koukám po nějakých hůlkách na daleký hody.Sice mám pro tohle Shimana Catany 3,25 lb.,ale nějaký Century by se mi líbily víc. :-)

                                      Nchesper - Profil | Po 7.3.2016 18:58:51

                                      dukin >> no třeba budeš spokojenej

                                        Ndukin - Profil | Po 7.3.2016 18:57:44

                                        chesper >> hmm. Mam taky dve civky :o)