Hatě ve Rpetech | MRK.cz

Hatě ve Rpetech

Prý jsou na Hatích ve Rpetech velké ryby a velké změny víte o tom?
Autor diskuse: bobule - Profil , 27.7.2014 kaprařina - revíry, cestování
55 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nbobule - Profil | So 4.4.2015 15:59:45

ano už se chytá

    NLádin - Profil | Pá 3.4.2015 22:58:12

    Už se letos chytá?

      Nfony84 - Profil | Po 30.3.2015 10:38:26

      Taky přidávám jednu fotku z víkendu. :)

        Nbobule - Profil | Ne 22.3.2015 11:29:20

        Tak co nového

          Njohnynew - Profil | Út 3.2.2015 20:34:54

          Dobrý den nevite naco na tomhle rybniku berou kapri

            NIva H. - Profil | Po 27.10.2014 12:47:27

            Jeseter sibiřský 121cm, lovec J. Študlar, Srbsko.

              Nbobule - Profil | Pá 5.9.2014 8:40:03

              Rpety Hatě super mohu doporučit

                Nkendy.dom - Profil | Pá 22.8.2014 19:30:31

                taky jedna stara fotka.

                  NLádin - Profil | Pá 22.8.2014 18:56:09

                  Tak jsem to byl včera omrknout a dva kousky se povedly. 130 a 102cm.

                    Ngavlin - Profil | So 16.8.2014 20:24:15

                    gavlin >> Jestli je to moje rada co vas rozhoupala tak dik jeste ty male kapriky pryc a super

                      NChar - Profil | Pá 15.8.2014 22:49:12

                      Iva H. >> No, máte tam ve vodě pěkný ,,potvory", asi se přijedu někdy podívat ikdyž nejsem kaprař :-)
                      Máte v rybníce i dravý ryby a chytá se vláčením?

                        NIva H. - Profil | Pá 15.8.2014 9:37:10

                        CeP >> :) To je zbytečně nákladný. Doma pod nájezdem máme asi 15ks, 200l plechových sudů a 2ha jezero by mělo stačit. Nebo, vás jen přivážeme pouty ke stromu a to by se mohlo líbit i vám. :) Cepíku, Cepíku, my jsme hodný holky Hastrmanky, my jen sbíráme do hrnečků dušičky :)

                          NTurňa - Profil | Čt 14.8.2014 7:46:17

                          Iva H. >> Jo Ivčo super, Rpety začínají být IN, ještě ty kapříčky vylovit, ať tolik nezlobí. Zase na druhou stranu děti si u nich taky pěkně zablbnou.

                            NCeP - Profil | Čt 14.8.2014 7:33:52

                            bobule >> Jo. A nakonec vás zavře do chlaďáku a odveze do Španělska..

                              Nbobule - Profil | St 13.8.2014 23:05:39

                              Speciální služby rybářům??????????

                                NIva H. - Profil | St 13.8.2014 22:00:21

                                Na objednávku nejen v růžovém poplave :D

                                  NPallermo - Profil | St 13.8.2014 20:44:47

                                  to tam mozna pojedu jestli tohle tam plave :D v tom ruzovem :D

                                    Nbobule - Profil | St 13.8.2014 20:22:46

                                    Tak to je pokoukání jen tak dál

                                      NBigD - Profil | Út 5.8.2014 6:41:56

                                      Iva H. >> tak tomu rozumím- dává to smysl.
                                      Přijdu si je nalovit :) Děkuji za odpověď.

                                        NIva H. - Profil | Po 4.8.2014 22:34:19

                                        BigD >> Děkuji moc Miloši za vaši přízeň. Cejny považujeme za škodnou jelikož je to konkurent kapra a u nás se opravdu přemnožil. Každopádně letos máme v plánu rybník přelovit, zkontrolovat a nasadit opět větší kapry, amury a osádku doplnit jeseterem.

                                        Budeme se těšit až k nám někdy zavítáte.
                                        Jakékoli nápady jsou vítány. Víc hlav, víc ví :)
                                        Hezký večer, Iva H.

                                          Nbobule - Profil | Ne 3.8.2014 19:20:36

                                          Byl jsem chytat naHatích a těch cejnů je tam opravdu dost a nejsou trofejní

                                            Ngavlin - Profil | Ne 3.8.2014 16:39:55

                                            BigD >> A proc sumec a karas?Proc ne cejn?Asi tam majitel reviru nechce mit tyhle ryby a nedivim se kdyz budujes revir pro kaprare.Na cejny muzes na Berounku i kdyz na kapry vlastne taky .

                                              NBigD - Profil | Ne 3.8.2014 12:37:08

                                              Fandím vám- je to pěkné a někdy zajedu. V okolí Berouna se občas pohybuji. Jen mne udivila jedna věc:
                                              Citace z podmínek lovu: "Sumec obecný, karas stříbřitý a cejn velký je považován za rybu škodlivou a nesmí být po ulovení vrácen do revíru."

                                              Karas a sumec budiž, ale proč cejn? Je to původní druha dle mého ryba, kterou si většina rybářů ráda vytáhne- zejména je- li trofejní.

                                                Nbobule - Profil | So 2.8.2014 22:16:45

                                                Je to tam krásný všichni jste srdečně zváni

                                                  NPallermo - Profil | So 2.8.2014 17:43:13

                                                  foxxx >> no tak to mame stejny taky jsem tam pak nebyl :D

                                                    Nalda2211 - Profil | Pá 1.8.2014 21:25:51

                                                    Píňas >> dobri holubi se vraceji :-))

                                                      Nfoxxx - Profil | Pá 1.8.2014 11:24:42

                                                      Pallermo >> A s roznáškou piva až na místo:-) Taky jsem tam v té době na jeden víkend byl:-)
                                                      Ryby tam byly ale tenkrát dost pohublý a "dobitý" a všude plno lidí:-( Pak už jsme tam nikdy nejeli...

                                                        NPallermo - Profil | Pá 1.8.2014 11:16:16

                                                        alda2211 >> 300 +50 za stan to je strasny :D

                                                          NTurňa - Profil | Pá 1.8.2014 7:21:23

                                                            NPíňas - Profil | Čt 31.7.2014 22:03:52

                                                            alda2211 >> Tam už to máme dávno za sebou

                                                              Nalda2211 - Profil | Čt 31.7.2014 21:25:04

                                                              Píňas >> Pínas - 31.7.2014 21:08:23 >> ja ne ale s arnostem to tam muzete zkusit :-))

                                                                Nalda2211 - Profil | Čt 31.7.2014 21:24:01

                                                                gavlin >> no myslim ze tam bejvavalo 250,- na den........... a 250 kapriku na metr ctvercni............o)

                                                                  NPíňas - Profil | Čt 31.7.2014 21:08:23

                                                                  alda2211 >> No neříkej mi že by jsi jel na soukromák :-)

                                                                    Ngavlin - Profil | Čt 31.7.2014 20:21:35

                                                                    Aleši za 100 drahé oni mají v ruce nástroj který neumí používat

                                                                      Nalda2211 - Profil | Čt 31.7.2014 19:33:23

                                                                      Pallermo >> by me zajimala cena za den..........

                                                                        NPallermo - Profil | Čt 31.7.2014 13:49:54

                                                                        tak na tomhle rybniku jsem byl. pred xx lety byl tam jeste starsi pan .mel chlazene pivo tocene asi se tam zajedu podivat
                                                                        je mozne chytat 24 h a postavit bivak :?

                                                                          NPallermo - Profil | Čt 31.7.2014 13:47:37

                                                                          bobule >> ze by ta bloncka :?

                                                                            Ngavlin - Profil | St 30.7.2014 21:51:49

                                                                            Ivčo tohle neřeš.Dejte tam ryby.Opravdu si myslíš že nekoho zajima kapr 77 cm?

                                                                              NIva H. - Profil | St 30.7.2014 20:49:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                              Turňa >> Ve stejný den i hodinu stejný rybář u lovu s kaprem 77cm :) Já vím, že někteří rybáři rybu držet opravdu neumí. Bohužel rybník má na délku pár metrů a u každého stát za zády nemůžu. Každopádně tento rybář je profík, jen na foto s 88 to vypadá, že s rybou stojí, ale opravdu není tomu tak, špatný úhel fotoaparátu. Díky moc za váš zájem, Ivča

                                                                                Nbobule - Profil | Út 29.7.2014 21:18:14

                                                                                Rybaření Rpety tam je slečny fotka

                                                                                  NBláža - Profil | Út 29.7.2014 21:14:47

                                                                                  bobule >> Není foto, není důkaz... ;o))))

                                                                                    Nbobule - Profil | Út 29.7.2014 19:49:57

                                                                                    Rpety u Hořovic kousek od Berouna,a slečna majitelka je velmi pohledná žena

                                                                                      NPallermo - Profil | Út 29.7.2014 15:04:22

                                                                                      a kde ze ten rybink je :D

                                                                                        Ntuzemak - Profil | Út 29.7.2014 13:20:06

                                                                                        judas.d >> já se jen slušně ptal,nic rýpavýho.o)))

                                                                                          Njudas.d - Profil | Út 29.7.2014 13:08:26

                                                                                          tuzemak >> bohužel já jsem zadán a toho piva taky tolik nevypiji,rejpale.

                                                                                            Ntuzemak - Profil | Út 29.7.2014 13:06:03

                                                                                            judas.d >> a nestačila by ti fotka basy piv???

                                                                                              Njudas.d - Profil | Út 29.7.2014 13:05:17

                                                                                              bobule >> no když sem dáš fotku slečny majitelky a bude k světu,tak bude mít narváno i bez trofejních ryb:-)))

                                                                                                Nbobule - Profil | Út 29.7.2014 0:33:36

                                                                                                Určitě dobrý nápad slovit malou rybu.Myslím že slečna majitelka udělá pro rybník všechno možné i nemožné,byl jsem se tam podívat po 7 letech a musím říc že jsou tam vidět velké změny a dokonce jsem viděl pěkného kapra na břehu akorát ho rybář zdolával 87 cm bohužel neměl váhu.Je vidět že to slečna vzala za správný konec doufám že příbude další krásný revír.

                                                                                                  Ngavlin - Profil | Po 28.7.2014 16:53:40

                                                                                                  Nechtel jsem urazit ale pro revir by stacilo odlovit na vanoce ty kapriky a prodat je a investovat do vetsich ryb jako marketigovy tah bych tam dal jesetera ktery ted u beznych rybaru frci... mate tu moznost a krasny revir chyťte tu prilezitost za vlasy ...... mnoho nasobne se vam to vrati.Priorita č.1 dat pryc malou rybu kdyz to dokazete rybar se vam tam bude vracet

                                                                                                    NTurňa - Profil | Po 28.7.2014 12:59:32

                                                                                                    Iva H. >> Ivo ať se chlapi naučí držet ryby, je to lepší v kleče a nad podložkou, takhle jak vypadne z ruky, máte po investici.

                                                                                                      NIva H. - Profil | Po 28.7.2014 11:44:20

                                                                                                      gavlin >> Ahoj nějaké čudly tu máme, tahle třeba má 88cm :)

                                                                                                        NTurňa - Profil | Po 28.7.2014 7:10:18

                                                                                                        bobule - >> Jsou, jen se jim podívejte na stránky, koupili nějaké osmdesátky+

                                                                                                          Ngavlin - Profil | Ne 27.7.2014 18:19:13

                                                                                                          Pochybuji ze v te louzi plave velka ryba.Jezdim tam kdyz si deti chteji
                                                                                                          rychle zachytat cudly jinak se nudi

                                                                                                            Nstandas - Profil | Ne 27.7.2014 9:49:29

                                                                                                            ne nevíme ty něco víš????