- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je to rukama nebo den blbec?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
aleš vavřina - Profil | So 26.7.2014 22:46:14
yndra - Profil | So 26.7.2014 16:07:40
Denny - Profil | So 26.7.2014 15:59:18
Kocháč - Profil | So 26.7.2014 12:36:06
splavek - Profil | So 26.7.2014 12:27:06
No a ještě přidám k lepšímu, jezdím na jedno rameno Moravy, kde už jsem měl letos na prutě tak osm slušných kaprů, ale ani jeden se nedostal na břeh. Vždy se něco podělá, jednou je to vázka, podruhé se vyřízne, v jednom případě mi uplaval vlastní blbostí podběrák a ryby byla pod vysokým břehem a já jen bezmocně koukal.....atd..atd...Zítra tam nejspíš zase pojedu, nedá mi to a musím to už obrátit ve svůj prospěch. Tak snad smůlu už protrhnu.
splavek - Profil | So 26.7.2014 12:21:14
brach - Profil | So 26.7.2014 12:05:47
To jsou manévry!! Doleva, doprava, prut do kolečka, silon zpívá árii, naviják přizvukuje, ty řveš:"Je tam!!!!" a "Já su tak šťastný!" Lidi se sbíhají, foťáky cvakají, Nova zaostřuje a....?
kubulka - Profil | So 26.7.2014 8:23:52
Kocháč - Profil | So 26.7.2014 7:21:47
arnošt - Profil | Pá 25.7.2014 23:51:22
Vymýšlím,jak na to...Nemá to řešení.Bez rohatinek se obejdu,bez protikusů jsem v ... Všechno zase balím a objíždím rybník zpátky.Ještě že je tma,nikdo mě naštěstí nevidí,jak jezdím snad s metrákem bagáže před čtvrtou ráno kolem vody sem a tam.Všechno naložím a jsem přesvědčený,že dneska už na ryby nejedu.Domů zpátky 20 km...
No,vezmu protikusy i rohatinky a vracím se zpátky...Takže ve 2.30 vstávám,abych v 6.30 nahodil.Najeto zatím 60 km,s vozíkem splavený jako kůň,ruce jak šimpanz.Sedím tam,kde jsem být nechtěl...No nic...
Do devíti ani potah,potom přichází vedle kolega s opečeným chlebem namazaným česnekem.Nakrájí kostičky a za dvacet minut chytá amura okolo 70 cm.Já nic.Dostávám tedy půlku chleba,abych si prý taky chytil rybu.Já,skalní boilísák...Kolega odchází po hoďce domů s amurem,já sundavám boilís,napichuju chleba a nechávám na druhém prutu peletu s plovkou a zkouším štěstí.Nic...
Během dne několikrát prší a navečer volá kámoš,že si jede sednout vedle mě.Přijede asi na dvě hoďky,někdy od pěti do sedmi a má asi dva tři potahy.Já vůbec celý den nic...Naštěstí nic nechytá,zabil bych ho...V osm večer mi dochází,že tady můžu sedět do dalšího dne a nechytnu nic...Jedu domů...
Takže takhle nějak vypadá den blbec,i když na čerstvém vzduchu a u vody. ;-)
Norek 1953 - Profil | Pá 25.7.2014 13:29:51
Fild@ - Profil | Pá 25.7.2014 13:06:54
luli - Profil | Pá 25.7.2014 12:41:39
Jarin - Profil | Pá 25.7.2014 12:38:25
Tak napr. na pstruhoch 1. hod zavadene = usmev, 2.a3 hod zavadené tak dako divne sa človek ošíva , 4. hod zavadene = nadávky ako v 5 cenovej, 5. hod zavadené = nervy, šupa s prutom , že odtrhnem rotačku a horný diel na 2x zlomený = bez slov odchádzam na pivo.
Unkas - Profil | Pá 25.7.2014 12:17:45
Štípa - Profil | Pá 25.7.2014 11:56:28
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Kaprařský top vercajk3167
Jak na odlévání olova?856
Waftersky - rady, typy, zkušenosti814
Domácí swinger - výroba624
Fanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
Zlatá kaprařská malina1332
Jezero Borek u St. Boleslavi410
Revír - Jezero Jaroslav1587
Kde to žije - kaprařina
12:07Krátkodobá kaprařina x 9919
10:30ATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
10:26Fanclub značky Shimano 16389
10:08ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8059
8:22Labe fishing store 19
8:02Ohře, úlovky, nástraha 1054
6:04Kyjský rybník, Džbán 50905
0:02Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













