Dumbles Chilli od Jardy

Ahojte, máte nějaké zkušenosti s dumbleskami od Jet Fish :) ?
Autor diskuse: cecvarek - Profil , 2.7.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Bobajz - Profil | St 2.7.2014 10:55:40

Dida >> Občas i jo.

    Dida - Profil | St 2.7.2014 10:54:36

    Bobajz >> a házíš to do vody?:-))

      Bobajz - Profil | St 2.7.2014 10:42:56

      Mám seafood švestka/česnek,ale zatím ani žduch.

        Šela123 - Profil | St 2.7.2014 10:21:55

        Zkoušel jsem Supra fisku,Tuna,Jet 1,Robin red a na krátké výpravy ,jaro, menší ryby super.Ale jelikož každá směs je jiná i jinak se mi různé druhy rozpadali např. ten tuňák mi dost praskal.

          Dida - Profil | St 2.7.2014 7:28:53

          Fungují, vyzkoušej a uvidíš. Ta chili fishka je dobrá, když ostatní tradiční příchutě selhávají. Namáčím je do aminokomplexu stejné příchutě a obalím do těsta. Používám je hlavně na jaře. Ted na léto je lepší boilies.