- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty Greys AirCurve
Rad bych o nich vedel vsechno - jak nahazuji, jak se chovaji pri zdolavani a tak a rad bych jen odpovedi od lidi, co je maji. zajimam se o 3,60m a 3,25lbs dekuji vsem Jirka
Autor diskuse: Franc49 - Profil , 27.5.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
co si myslite jaky prut je kvalitnejsi podle vas:)))
A) greys aire curve 32%
B) century ng su12%
C) sportex22%
D) free spirit his17%
E) shimano xs 14%
F) harison torix14%
Od 5.6.2014 hlasovalo 78 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NMr.Doctor - Profil | Út 19.9.2017 11:57:38
pjarmil >> Píšeš nesmysly....já s 3,25 lb chytal rok a pořídil jsem si je právě pro jejich asi nejlepší poměr nához/zdolávačka ze sériových prutů. Jedna věc je pouze je držet v ruce a druhá s nimi zdolat nějakou rybu.... Ty 3 lb jsou parádní univerzály, ale pokud chceš házet, potřebuješ fakt nějakou rezervu a to ty 3,25 lb mají s tím, že si pořád zachovávají příjemnou zdolávačku.....jasně, nemůžeš čekat u takového prutu, že se ti na násaďákovi ohne až k sedlu, ale živá šedesátka kapř ti ho už oproti jiným prutům, se kterými hodíš stejně, ohne více než hezky a pokud na tomto prutu někdo vyřezáva ryby, tak tady je to rukama a ne prutem....
NDandys - Profil | Út 19.9.2017 11:57:37
Modrý šílenec >> Díky za info. Chtěl jsem koupit pruty a aircurve byl jeden z adeptů. Ale ještě chvíli počkám :)
Nsmike - Profil | Út 19.9.2017 11:51:46
Modrý šílenec >> čím tensi, tím dražší?:-) švagr ma air curvy, asi mu hned poslu odkaz:-)
NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:48:47
smike >> Buhužel materiál 3M Poverlux musí někdo zaplatit a je to vyšší řada prutů než AirCurve a taky je o nějaký milimetřík tenší ;-))
Nsmike - Profil | Út 19.9.2017 11:46:30
Dandys >> na fishingmegastoru už je prodávají.celkem dost raketa
NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:44:46
pjarmil >> Mám je a nejsou tvrdé, mám i 3lbs, tak můžu porovnat.
Jo hážu, pokud použiju 25 PVA punčochu a udělám 2cm balíček :-)))
Jo hážu, pokud použiju 25 PVA punčochu a udělám 2cm balíček :-)))
NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:42:36
Jinak bude u Greys vyšší řada prutů :-))
Serie XLERATE
4 provedení rukojeti (klasika, korek, uzounký Duplon, Full shrink wrap)
Blank prutu 3M Powerlux 1000 s překrytím punčochy 1k carbon
Sedlo Fuji DPS 18
Očka G-Lite™ XR D.L. Black Edition stainless/titanium hybrid ringing pattern
Naváděcí je 50mm
Serie XLERATE
4 provedení rukojeti (klasika, korek, uzounký Duplon, Full shrink wrap)
Blank prutu 3M Powerlux 1000 s překrytím punčochy 1k carbon
Sedlo Fuji DPS 18
Očka G-Lite™ XR D.L. Black Edition stainless/titanium hybrid ringing pattern
Naváděcí je 50mm
Npjarmil - Profil | Út 19.9.2017 11:34:37
Modrý šílenec >> a ty hodis s pva 130m? Pokud.potrebuju pva tak dam mensi olovo. 3,25 jsou fakt tvrdy rahna a jaknuz nekdo psal, vyriznes kvuli tomu hodne ryb.
Npjarmil - Profil | Út 19.9.2017 10:46:46
lackosz >> 3,25 je zbytecny... hazu 130m s 3lb prutem 100gr olovo
Nlackosz - Profil | Út 19.9.2017 9:13:13
Zdravím Vás. kamarát uvažuje o kúpe prútov Greys Aircurve 12 Ft 3,25 alebo Shimano tribal TX9 tiež 12 ft 3,25. Dá sa s prútmi dosiahnuť okolo 110 metrov a viac? zdolávačka? O greys je tu popísane dosť ale všetky informácie sú užitočné. Ďakujem
NCaldas - Profil | Ne 4.6.2017 17:49:09
Gul'Dan >> Kamarád aktuálně na mé doporučení koupil 3,25 lbs , absolutně doporučuji, žádný tvrdý klacek, prut krásně pracuje, po celé délce, nahazování absolutně bez problémů a super zdolávačka, dle toho co píšeš. Kdyžtak zavolej, není problém pohovořit!
NGul'Dan - Profil | Ne 4.6.2017 16:33:56
Modrý šílenec >> Diky, to jsem chtel slyset, mam odzkousene jen 3,00lb, nikdo v mem okoli 3,25lb nevlastni, jen jsem je mel v ruce na krame, z toho se neda posoudit, jak se prut bude chovat pri nahazovani nebo zdolavani.
Čtenáři této diskuse také sledují
NNakupoval někdo v Anglii1186
NCcMoore a vše kolem něj3769
NFanclub značky Shimano16401
NShimano Power Aero 100001660
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NKaprařský top vercajk3167
NBoilie Black Carp55
NKrátkodobá kaprařina x9947
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...

















