Pruty Greys AirCurve

Rad bych o nich vedel vsechno - jak nahazuji, jak se chovaji pri zdolavani a tak a rad bych jen odpovedi od lidi, co je maji. zajimam se o 3,60m a 3,25lbs dekuji vsem Jirka
Autor diskuse: Franc49 - Profil , 27.5.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

co si myslite jaky prut je kvalitnejsi podle vas:)))

A) greys aire curve 32%

B) century ng su12%

C) sportex22%

D) free spirit his17%

E) shimano xs 14%

F) harison torix14%

Od 5.6.2014 hlasovalo 78 čtenářů.

NMr.Doctor - Profil | Út 19.9.2017 11:57:38

pjarmil >> Píšeš nesmysly....já s 3,25 lb chytal rok a pořídil jsem si je právě pro jejich asi nejlepší poměr nához/zdolávačka ze sériových prutů. Jedna věc je pouze je držet v ruce a druhá s nimi zdolat nějakou rybu.... Ty 3 lb jsou parádní univerzály, ale pokud chceš házet, potřebuješ fakt nějakou rezervu a to ty 3,25 lb mají s tím, že si pořád zachovávají příjemnou zdolávačku.....jasně, nemůžeš čekat u takového prutu, že se ti na násaďákovi ohne až k sedlu, ale živá šedesátka kapř ti ho už oproti jiným prutům, se kterými hodíš stejně, ohne více než hezky a pokud na tomto prutu někdo vyřezáva ryby, tak tady je to rukama a ne prutem....

    NDandys - Profil | Út 19.9.2017 11:57:37

    Modrý šílenec >> Díky za info. Chtěl jsem koupit pruty a aircurve byl jeden z adeptů. Ale ještě chvíli počkám :)

      Nsmike - Profil | Út 19.9.2017 11:51:46

      Modrý šílenec >> čím tensi, tím dražší?:-) švagr ma air curvy, asi mu hned poslu odkaz:-)

        NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:48:47

        smike >> Buhužel materiál 3M Poverlux musí někdo zaplatit a je to vyšší řada prutů než AirCurve a taky je o nějaký milimetřík tenší ;-))

          Nsmike - Profil | Út 19.9.2017 11:46:30

          Dandys >> na fishingmegastoru už je prodávají.celkem dost raketa

            NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:45:08

            Dandys >> Již brzy ;-))) Cena do 10 000,- CZK

              NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:44:46

              pjarmil >> Mám je a nejsou tvrdé, mám i 3lbs, tak můžu porovnat.
              Jo hážu, pokud použiju 25 PVA punčochu a udělám 2cm balíček :-)))

                NDandys - Profil | Út 19.9.2017 11:43:45

                Modrý šílenec >> kdy? :)

                  NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:42:36

                  Jinak bude u Greys vyšší řada prutů :-))
                  Serie XLERATE
                  4 provedení rukojeti (klasika, korek, uzounký Duplon, Full shrink wrap)
                  Blank prutu 3M Powerlux 1000 s překrytím punčochy 1k carbon
                  Sedlo Fuji DPS 18
                  Očka G-Lite™ XR D.L. Black Edition stainless/titanium hybrid ringing pattern
                  Naváděcí je 50mm

                    Npjarmil - Profil | Út 19.9.2017 11:39:45

                    Travex >> zkousel si je? Ja ano.

                      NTravex - Profil | Út 19.9.2017 11:38:44

                      pjarmil >> nejsou tvrdý

                        Npjarmil - Profil | Út 19.9.2017 11:34:37

                        Modrý šílenec >> a ty hodis s pva 130m? Pokud.potrebuju pva tak dam mensi olovo. 3,25 jsou fakt tvrdy rahna a jaknuz nekdo psal, vyriznes kvuli tomu hodne ryb.

                          NModrý šílenec - Profil | Út 19.9.2017 11:30:00

                          pjarmil >> Tj. ale už nemáš rezervu na PVA ;-)))

                            Npjarmil - Profil | Út 19.9.2017 10:46:46

                            lackosz >> 3,25 je zbytecny... hazu 130m s 3lb prutem 100gr olovo

                              Nlackosz - Profil | Út 19.9.2017 9:13:13

                              Zdravím Vás. kamarát uvažuje o kúpe prútov Greys Aircurve 12 Ft 3,25 alebo Shimano tribal TX9 tiež 12 ft 3,25. Dá sa s prútmi dosiahnuť okolo 110 metrov a viac? zdolávačka? O greys je tu popísane dosť ale všetky informácie sú užitočné. Ďakujem

                                Nprdec - Profil | Čt 15.6.2017 12:54:29

                                Jak je tlustý blank u sedla ?

                                  NGul'Dan - Profil | Ne 4.6.2017 18:21:55

                                  Caldas >> Pujdu taky do 3,25lb, jsem rozhodnuty.

                                    NCaldas - Profil | Ne 4.6.2017 17:49:09

                                    Gul'Dan >> Kamarád aktuálně na mé doporučení koupil 3,25 lbs , absolutně doporučuji, žádný tvrdý klacek, prut krásně pracuje, po celé délce, nahazování absolutně bez problémů a super zdolávačka, dle toho co píšeš. Kdyžtak zavolej, není problém pohovořit!

                                      NGul'Dan - Profil | Ne 4.6.2017 16:33:56

                                      Modrý šílenec >> Diky, to jsem chtel slyset, mam odzkousene jen 3,00lb, nikdo v mem okoli 3,25lb nevlastni, jen jsem je mel v ruce na krame, z toho se neda posoudit, jak se prut bude chovat pri nahazovani nebo zdolavani.

                                        NModrý šílenec - Profil | Ne 4.6.2017 16:14:31

                                        Gul'Dan >> Vem si 3,25lb. S 3lb neni tam rezerva na pva a na zdolávání to nepoznáš.