Kapraři z Brna

Ahoj kluci, nejakou dobu jsem sledoval tady diskuze na Mrku a tak jsem se rozhodl, ze se taky zaregistruji, chtel jsem se zeptat, kolik je taky kluku co se venuji kaprarine z Brna?Nemuzu o sobe rict, ze jsem nejaky kaprar, to zni moc velkohube, ale je fakt, ze se snazim chodit na kapry, jak mi jen cas dovoli, chodim tady v Brne a kousek kolem, chytam samozrejme Chyt a pust, tak kdyby jste tady byli nejaci dalsi silenci jak jsem ja, tak muzeme pokecat, bud tady, pres icq a nebo se domluvit a pokecat i u vody...
P.S od tohoto roku se snazim chytat skoro jen na boilies, ale obcas i stale na u me velmi oblibenou kuku...tak zatim a tesim se, ze pokecame :)
Autor diskuse: carpson - Profil , 11.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

KOLIK LETOS CHYTNE THUNDARR KAPRU NAD 50 CM? :))))

A) žádného41%

B) jednoho,ale nebude mít 50 cm4%

C) jednoho nad 50 cm6%

D) tři nad 50 cm4%

E) nebo snad víc než tři nad 50 cm 44%

Od 30.3.2008 hlasovalo 70 čtenářů.

Nthundarr - Profil | Čt 29.11.2007 20:14:02

Šamec: jednoduse pokud ponetky nebudou pod ledem, jdu v sobotu tam, chci posedet, v nedeli bych na lodku jel

    NTom75 - Profil | Čt 29.11.2007 20:01:23

    ne nepleteš se . Bohužel.

      NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 19:56:00

      Tom75 - myslel jsem tu sobotní rybačku. Psal jsi, že asi ne. Jestli se pletu, tak se omlouvám.

        NTom75 - Profil | Čt 29.11.2007 19:40:09

        zdar chlapi! nevím kam píšete že nepůjdu jen vím že pokud platí toho 7.12 tak to půjdu

          NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 18:52:18

          thundarr - hmm sem se do toho ňák zamotal. Nechápu jak tu poslední větu myslíš :-(
          Jestli Petrasek nepůjde a Tom75 taky ne, tak jsme tři.
          Jestli teda jde carpson?????

            Nthundarr - Profil | Čt 29.11.2007 18:07:07

            Šamec : pokud budou fajn , pokud ne ... du tam ...

              NPetrasek - Profil | Čt 29.11.2007 17:50:50

              all- se mnou to vypada spatne v sobotu... privezu nekdy nad ranem nase na chalupu a nevim jak moc to budu davat

                NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 17:45:51

                thundarr - v neděli nemůžu. Ale v sobotu mám volno celej den :-) Já na té loďce netrvám, ale ty Ponětky už budou asi taky zamrzlý :-(

                  NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 17:43:51

                  Hmm - krapet průser. A co dál?
                  Kolik nás vlastně teda bude? Petrasek, thundarr, carpson a já?

                    Nthundarr - Profil | Čt 29.11.2007 17:43:23

                    no ja zitra skocim na ponetky ... pridal by se v sobotu nekdo nebo vsichni jedete na lodku ? ja bych dal lodku v nedeli :)

                      NPetrasek - Profil | Čt 29.11.2007 17:38:08

                      tak jsem byl dnes u vody osobne a led je po celem rybniku... navi teplomer ukazoval 0°C :( labute se prochazely po lede jako kdyby se nemetlo

                        NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 16:17:57

                        thundarr - podrobnosti máš na mélu:-)

                        Petrasek - zdar chlapáku, zítra by to chtělo informace o ledu na Mocle. Půjde to?

                          Nthundarr - Profil | Čt 29.11.2007 15:15:36

                          Šamec: mas nekde foto ? za kolik to beres ... ?

                            NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 12:03:10

                            Tak už to mám potvrzený, zejtra ráno jedu pro ten parník :-)

                              Nthundarr - Profil | Čt 29.11.2007 9:49:14

                              Šamec: nic se nema prehanet :)

                                NŠamec - Profil | Čt 29.11.2007 9:12:00

                                Tom75 - no jo, tak na tenhle by to asi nešlo. Ale když se stavíš, navařím ti tam ňáký úchyty :-O
                                Ale už by jsme tu naši kočárkovou sekci měli uzavřít - aby jsme nevyplašili našeho nastávajícího otce :-)))

                                  NTom75 - Profil | St 28.11.2007 21:08:48

                                  šamec: my už ted jezdíme takhle

                                    NTom75 - Profil | St 28.11.2007 19:52:21

                                    šamec: máš lepší kočár, u našeho tohle nešlo:-)

                                      Nthundarr - Profil | St 28.11.2007 19:32:51

                                      Šamec - ja jsme opti¨mista :)

                                        NŠamec - Profil | St 28.11.2007 19:25:41

                                        Tom75 - se asi budu červenat :-)
                                        Šlo o demonstraci přepravníku prótků - všiměte si rafinovaně uloženého prótku. Můj nový vynález :-O

                                        thundarr - to je fajné, ale s tím ledem to vidím blbě!