- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Brolly do 2500kč
Zdravím vlastníte nějaké brolly do 2500kč? jestli ano kde ste jej koupili?
Autor diskuse: TheLibor - Profil , 6.5.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nlevhan - Profil | Pá 30.5.2014 17:27:11
TheLibor - >> tady mas dalsi za 1500
http://www.raven-fishing.cz/cz/product/kaprarina/1774_bivaky/x2/pristresek_x2_oval_umbrella/ravav0068/#
http://www.raven-fishing.cz/cz/product/kaprarina/1774_bivaky/x2/pristresek_x2_oval_umbrella/ravav0068/#
Nlevhan - Profil | Pá 30.5.2014 17:21:05
TheLibor - >> tady mas jedno dokonce za 13 stovek jako nouzovka dobry
http://www.justoutlet.cz/carp-kinetics-stakeout-mk2-brolly-shelter-green-stakeout-1/?gclid=CJ6Rq4r5074CFWf3wgodTA4Axw
http://www.justoutlet.cz/carp-kinetics-stakeout-mk2-brolly-shelter-green-stakeout-1/?gclid=CJ6Rq4r5074CFWf3wgodTA4Axw
NGimi - Profil | Pá 30.5.2014 11:01:50
To je lepší už přístřešek Shelter I od Carpystemu http://www.carpsystem.cz/carpsystem-pristresek-shelter-i-80, ale brolly za ty peníze těžko.
Nviceroy - Profil | Pá 30.5.2014 10:27:26
Presne jak pisi kluci nize brolly do 2500 kc je dost na hrane s kvalitou max ze by jsi sehnal nejakou bazarovku ale i tak si myslim ze kvalitni brolly i jete se bude pohybovat 3000kc a vyse .....fakt je lepsi posetrit a koupit neco lepsiho .....neni nic horsiho nez ze te vyplavi dest a pod veci ......pristresek je vec ktera te musi 100% podrzet v jakkemkoliv marastu je to jedinna vec na kterou se musis 100% spolehnout .........pouvazuj pristri a netlac na pilu vyplati se ti to
NSaimon - Profil | Pá 30.5.2014 1:29:12
do 2500 si asi kup dobrou plachtu.
Mám TFG euro shelter (cena 3500Kč když sem kupoval) asi rok a jsem velmi spokojený, za ty peníze je to fakt supr. Většinou moje nejdelší výpravy jsou tak na týden a fakt se to v brolly dá. Sice musíš vyházet ven pod plachtu všechny nenáchylný věci, ale jde to. Kdybych dnes kupoval brolko tak bych šel do Giants Fishing - Umbrella Brolly Exclusive 60 protože jdou na to vcelku dobrý ohlasy a hlavně je o dost větší, což oceníš při výpravách 3+dní.
Sice jsem s cenou daleko přes 2500, ale za tu cenu do 2500 to bude trošku pevnější igelit pokud kupuješ u nás.
Jinak sem to loni taky řešil, třeba ti to pomůže: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=653753
Mám TFG euro shelter (cena 3500Kč když sem kupoval) asi rok a jsem velmi spokojený, za ty peníze je to fakt supr. Většinou moje nejdelší výpravy jsou tak na týden a fakt se to v brolly dá. Sice musíš vyházet ven pod plachtu všechny nenáchylný věci, ale jde to. Kdybych dnes kupoval brolko tak bych šel do Giants Fishing - Umbrella Brolly Exclusive 60 protože jdou na to vcelku dobrý ohlasy a hlavně je o dost větší, což oceníš při výpravách 3+dní.
Sice jsem s cenou daleko přes 2500, ale za tu cenu do 2500 to bude trošku pevnější igelit pokud kupuješ u nás.
Jinak sem to loni taky řešil, třeba ti to pomůže: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=653753
NMonti - Profil | Pá 30.5.2014 0:35:23
môj názor je že prístrešok musí človek vyberať s rozumom a preto by doň mal niečo málo aj investovať, je to niečo čo ťa udrží v suchu a teple a ochráni pred vetrom ale to aj niečo stojí...myslím že prístrešok do 2500 nebude spĺňať požiadavky ako sú nepremokavosť a odolnosť voči vetru...pravdu povediac mal som jeden prístrešok za smiešne peniaze a po prvej väčšej búrke som ho mohol vyhodiť a seba zabaliť na týždeň do perín keďže som vstal premočený a premrznutý...moja rada teda je radšej si počkaj a našetri na niečo lepšie leo prístrešok všeobecne za 2500 moc nevydrží a to nehovorím o brolly pri ktorom sú na kvalitu spracovania kladené omnoho vyššie nároky :) ja osobne mám bivak od starbaitsu oval G2 Brolly ale určite nájdeš aj niečo lacnejšie okolo štyroch tisícok :) vyberaj s rozumom :)
Nfoxxx - Profil | Út 6.5.2014 17:52:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
TheLibor - >> Není to přímo brolly,ale třeba by se Ti mohl líbit (cena je v Tvém limitu, stojí 2293Kč):
http://www.bombasport.cz/sport/rybareni/rybolov/maver-1m-storm-bivvy-cl34-green.html
(ber to jen jako možný typ,ten bivak nevlastním)
http://www.bombasport.cz/sport/rybareni/rybolov/maver-1m-storm-bivvy-cl34-green.html
(ber to jen jako možný typ,ten bivak nevlastním)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51NKrátkodobá kaprařina x 9995
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNKyjský rybník, Džbán 50908
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H

















