Zakrmovací lopatka na větší vzdálenosti.....

Dobrý den, má někdo zkušenosti s touto popřipadě podobnou lopatkou na zakrmovani....???

KurecPalec - Profil | Čt 8.5.2014 17:25:14

Pristi tyden snad budou nejake stare teleskopy tak hned zkusim neco vyrobit.... :o) .....ale praskne li to tak uz koupim neco v originale... :o) ....

    Jarda Š. - Profil | Út 6.5.2014 23:25:29

    Libinek >> Když jsi sundal očka i s kroužky, tak pro jistotu konce dílů omotej nití a přelakuj nebo je aspoň omotej lepicí páskou.

      masozrout - Profil | Út 6.5.2014 20:34:28

      Libinek >> no lepší by bylo určitě nechat aspon kroužky jako objímku proti roztřepení.tím nic nezkazíš

        masozrout - Profil | Út 6.5.2014 20:31:53

        KurecPalec >> tak nepruží konkretně u týhle píšou extra tvrdá

          Libinek - Profil | Út 6.5.2014 20:31:23

          lidi mam prosbu lopatku sem vlepil do stareho teleskopu no vlepil sem dovnitř zavit a sundal očka tetka nevim jestli při nahozech to nepraskne když tam nejsou ty očka diky za info

            masozrout - Profil | Út 6.5.2014 20:25:23

            Kocháč >> no možná že máš pravdu.

              masozrout - Profil | Út 6.5.2014 20:23:04

              KurecPalec >> doufal sem že by to pružit mohlo tak nevim

                Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 19:57:54

                KurecPalec >> ta druhá varianta co jsem poslal bude ideální. Chce to vzít do ruky a vyzkoušet tuhost. Píší až 250g, to by mělo sedět. A cena 914,- Kč to jde

                  KurecPalec - Profil | Út 6.5.2014 19:54:09

                  masozrout >> Bude to aspon kapicku pruzit....????

                    Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 19:53:56

                    masozrout >> To už raději tohle, jo a odlomit první díl a izolačkou omotat sítko na čaj za 14,- Kč. To bílé :o)))
                    http://www.usumce.cz/lineaeffe-prut-im-casting.html​

                      masozrout - Profil | Út 6.5.2014 19:41:52

                      http://www.uplavala.cz/cormoran-composite co třeba tohle ? nezkoušely jste to někdo? s tou 4metrovou tyčí už to snat lítat musí. a na konec tu upravenou naběračku.. taky uvažuju nad něčím takovím ale z lopatky to nelítá, košíčkem to trvá dlouho.a prznit nějakej teleskop s tim že nemůžu spoléhat na to že mi půlka neuletí do vody se mi nechce.

                        Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 19:33:36

                        KurecPalec >> Do 600,-

                          KurecPalec - Profil | Út 6.5.2014 18:16:30

                          Kocháč >> No jo no ale ta cena..... :o) .....

                            Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 18:12:51

                            KurecPalec >> Proč starý prut, jde udělat i z novýho.

                              KurecPalec - Profil | Út 6.5.2014 17:52:54

                              Kocháč >> Jooo no ale je treba najit dosti pevny a pruzny stary prut ze ktereho si ji udelas......nebo koupit nejakou kvalitnejsi....ale neprijde mi ze ty tyce u tech originalu jsou dosti pruzne.....

                                metalbrute - Profil | Út 6.5.2014 15:28:03

                                Kocháč >> svatou pravdu máš.... :-)

                                  Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 13:06:11

                                  jurasoft >> Raketa nebo Spomba je super na drobné částice (kuku, řepka, pstružáky, polévka,...). Jde pěkně zaklipovat a letí daleko. Na metoďák a koule z něj je ideální vrhačka co jsem psal. Ta lopatka co se tady řeší je dobrá tak max na příbřežní zóny nebo do lodě :o))

                                    Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 12:44:26

                                    jurasoft >> Může pružit, ale dokud nebude pracovat jako dejme tomu 5lb prut, furt to bude jen klacek na házení max v těch řádech desítkek metrů. S vrhačkou, o které mluvím já dostanu kouli metoďáku na 100m. To s tou tyčí od podběráku prostě nedáš nebo si to aspoň myslím, že nedáš.
                                    Těch 100m je tak nějak strop co zvládnu, ale kouli metoďáku na tu vzdálenost prostě pošlu a myslím si, že je dost lidí co ji svou jinak postavenou dostane ještě dál. Co se týče přesnosti a rychlosti a asi i vzdálenosti, vrhačka strčí do kapsy všechny košíčky. Člověk se tolik nenadře.

                                      Kocháč - Profil | Út 6.5.2014 8:30:48

                                      KurecPalec - >> Všechny lopatky s pevnou tyčí jsou na krmení max do vzdálenosti pár desítek metrů. Není nad vrhačku s pružnou páteří.

                                        KurecPalec - Profil | Po 5.5.2014 19:09:11

                                        Hned jak bude volneji tak se zkusim podivat jestli u vetvicek nebude neco a po bazarech a zastavarnach take....tam bych to nikdy sice nehledal ale dam na vase rady..... :o) .....

                                          pista85 - Profil | Po 5.5.2014 18:03:37

                                          jurasoft >> tyčka z podběráku je nanic snadno se zlomí koupil jsem si kvůli tomu novou a hned bala včudu........

                                            Dan.J - Profil | Po 5.5.2014 17:56:23

                                            KurecPalec >> Psal sem kde ja je poridil,nove a za babku:-)

                                              Straspytlik69 - Profil | Po 5.5.2014 10:58:29

                                              KurecPalec >> oběhej bazary,zastavárny,možná něco seženeš

                                                KurecPalec - Profil | Po 5.5.2014 10:49:07

                                                Kde vy berete ty stare teleskopy..... :o) .....???

                                                  Radek Š - Profil | Ne 4.5.2014 18:15:23

                                                  Taky jsem musel něco vytvořit. Chystáme se s kolegou na závody a potřeboval jsem něco čím dopravím peletky 6mm do vzdálenosti 10 - 15m od břehu. Po skouknutí jednoho videa jsem se dal do práce. Starý teleskop, který odpočíval na půdě a jedna stará vidlička se závitem na pípák. Doufám že to bude fungovat a neuletí to :-) Zamotáno nití ve dvou vrstvách a přetřené lodním lakem na dřevo.

                                                    molca - Profil | Ne 4.5.2014 16:03:26

                                                    metalbrute >> jj diky

                                                      metalbrute - Profil | Ne 4.5.2014 16:01:56

                                                      molca >> něco vyblejsknu a hodím to sem

                                                        molca - Profil | So 3.5.2014 23:59:26

                                                        metalbrute >> Zdravím nemáš nejake foto, taky o něčem takovém přemýšlím.

                                                          Dan.J - Profil | So 3.5.2014 23:54:33

                                                          KurecPalec >> Koukni do kamenejch bazarů a nebo jako já,zeptej se v krámu zda nemají na prodej nějaké ležáky.Takto sem pořídil prut na čeřen a raketu a za pakatel.

                                                            KurecPalec - Profil | So 3.5.2014 16:32:34

                                                            metalbrute >> jj....musim hledat.....:o)

                                                              metalbrute - Profil | So 3.5.2014 16:23:31

                                                              KurecPalec >>Hele já nevím, zkusil bych nějakou zastavárnu, nebo tak něco. Spoustu čongů taky dneska prodává pruty. Když jsem to viděl u jednoho vietnamce tady, tak věřím že za těch pár korun by to posloužilo.