Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

Buchtic - Profil | Ne 10.8.2014 22:32:27

nove vypalovani

    Buchtic - Profil | Pá 8.8.2014 21:19:34

    jehla >> jasne :) ted jsem daval magnet do ramu, domluvime to pres sz

      jehla - Profil | Pá 8.8.2014 20:52:53

      Buchtic >> perfektní, pošleš na převod, dobírku nebo jak? Zvol, beru vše, magnet lze? Jo, jasně, že předem velké díky...:-))) Stačil by tvar, co má třeba kunnan...i rozměr...

        Buchtic - Profil | Pá 8.8.2014 19:17:12

        jehla >> formy jsem dlouho nedelal, ale tahle pujde v klidu :) je to zrovna peknej tvar , sitka tusim.neco kolem 50 cm :)

          jehla - Profil | Pá 8.8.2014 12:46:40

          Buchtic >> už to zase lepím a prd drží, uměl bys přibližně takovejhle tvar a rozměr (nebo o malinko větší, menší neeeeee)?
          Jak hluboký máš ty síťky?

            mildas - Quinn - Profil | St 30.7.2014 15:11:31

            juudza - >> ahoj, kde objednavas ty sitky, prosim ?
            Diky.

              Buchtic - Profil | St 23.7.2014 18:22:23

              jehla >> takovy ryby a chlapy ja znam jen z obrazku :))

                jehla - Profil | St 23.7.2014 18:04:57

                Buchtic >> to bude vono, Vráťa je kus chlapa a chytá velký ryby...:-))))

                  Buchtic - Profil | St 23.7.2014 15:26:28

                  Royale with Cheese 3 >> uz jsem delal i jeden na velky lososaky :) ten je ale skoro metrovej

                    Royale with Cheese 3 - Profil | St 23.7.2014 12:43:17

                    Buchtic >> na velký duháky :-). Nemusí fungovat na velký potočáky, ty už jsem se rozhodl nepodebírat.

                      Buchtic - Profil | St 23.7.2014 12:24:15

                      Royale with Cheese 3 >> a jaky by to teda mel byt ? :))

                        shuba - Profil | St 23.7.2014 12:08:50

                        kunnan >> Tady se dá slušně vybrat www.sitexim.cz, mám ji i na svém viz foto někde tady dole.

                          Royale with Cheese 3 - Profil | St 23.7.2014 11:20:01

                          Buchtic >> no to bys teda fakt mohl... :-)

                            jehla - Profil | St 23.7.2014 11:12:49

                            Buchtic >> no, Vráťovi bys jeden moh´, přimlouvám se za něj, je to slušnej člověk...teda tak akorát...:-)))

                              Buchtic - Profil | St 23.7.2014 11:11:01

                              Royale with Cheese 3 >> je to muj konicek :)

                                Royale with Cheese 3 - Profil | St 23.7.2014 10:34:20

                                Buchtic >> Ty je prodáváš?

                                  Buchtic - Profil | St 23.7.2014 9:22:13

                                  kunnan >> dobre :)

                                    Buchtic - Profil | St 23.7.2014 9:21:34

                                    zahnuty kousek s kozenym magnetickym uchytem

                                      kunnan - Profil | St 23.7.2014 9:21:11

                                      Buchtic >> ok ozvu se a domluvíme podrobnosti. Díky :-)

                                        Buchtic - Profil | St 23.7.2014 9:20:21

                                        kunnan >> dobra :) to by nemel byt problem