Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

Donrybarios - Profil | Út 10.6.2025 14:08:37

Killkeel >> Zdravím, už je prodaný.

    Killkeel - Profil | Út 10.6.2025 13:55:09

    Donrybarios >>
    Ahoj, koupil bych ten velký podberak Dam.
    Díky za info

      Donrybarios - Profil | Ne 8.6.2025 12:25:48

      Polčis >> Já vím, smůla :)

        Polčis - Profil | Ne 8.6.2025 12:01:41

        Donrybarios >> Autor už na mrku nemá účet,ten ti to nesmaže.

          Donrybarios - Profil | Ne 8.6.2025 11:58:46

          eskymak Mrakomor >> OK
          Prosím autora diskuse o smazání zápisu.

            eskymak Mrakomor - Profil | Ne 8.6.2025 6:32:52

            Donrybarios >> tu se podberaky vyrabi:-) ..a ty nepotrebne komercni prodavaji v bazaru;-)

              Donrybarios - Profil | So 7.6.2025 17:43:42

              Zdravím, neměl by někdo zájem o opravdu velký podběrák DAM?
              Popis produktu
              Klasický dřevěný brodící podběrák vyrobený z vysoce kvalitního dřeva a pogumované sítě (100% polyester) s velkými oky, které zabraňují zachytávání trojháčků.

              Jedná se o největší dřevěný podběrák dostupný na trhu. Snadno se do něj vejdou velký mořšký pstruh, losos, rekordní bolen nebo velký candát.

              celková délka podběráku včetně rukojeti 93cm
              vnitřní šířka hlavy podběráku 40cm
              vnitřní délka hlavy podběráku na výšku 59cm
              průměr oček sítě 15x8mm
              protizáchytová pogumovaná síťka
              Válí se mí doma už 3 roky a nemám pro něj využití. Cenu bych si představoval 600kč + poštovné.

                Bulda 64 - Profil | So 7.6.2025 7:25:12

                Polčis >>
                Vážím si všech, kdož umí něco pěkného rukama vytvořit a tuším, kolik úsilí za tím stojí ..
                .. jako je to v tomto případě výroby atypických podběráků.
                Dobře Ty 👍

                  rybobuch - Profil | So 7.6.2025 6:57:18

                  Polčis >> Dík.

                    Polčis - Profil | Pá 6.6.2025 22:49:18

                    rybobuch >> Dobeš sítě...na zakázku mi udělal co jsem chtěl.
                    Bral jsem deset kusů tenkrát a cena byla tuším přes pětset za síť.

                      rybobuch - Profil | Pá 6.6.2025 22:02:31

                      Polčis >> No to jsem se chtěl zeptat, kde se dají sehnat ty sitě. Mám starého Tvrdka a síťka je už hodně potrhaná...

                        Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 12:24:23

                        Mates PB >> Pro radost mojí, synové taky chytají a taky pro radost kamaradů.
                        Už ale dochází sítě,tak bude nejspíš konečná.

                          Mates PB - Profil | Čt 5.6.2025 12:12:45

                          Polčis >> A to je pro radost nebo i na kšeft?

                            Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 12:01:36

                            Nejak nejde vložit fotka.

                              Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 11:56:52

                              Avar >> Díky,včera jsem brousil ještě jeden.

                                Avar - Profil | Čt 5.6.2025 11:41:20

                                Polčis >> Vaše výrobky jsou taky moc fajné. České ruce 👍

                                  Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 11:39:27

                                  eskymak Mrakomor >> Švestka a ten nahoře ořech.

                                    eskymak Mrakomor - Profil | Čt 5.6.2025 11:37:57

                                    Polčis >> tyjo, že je z té třešně co´s mi dal? :-)

                                      Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 11:30:40

                                      Avar >> Pěknej křivák😉

                                        Polčis - Profil | Čt 5.6.2025 11:29:58

                                        Mates PB >> Ještě má staršího brášku.

                                          Avar - Profil | Čt 5.6.2025 11:11:10

                                          Taky jich pár vlastním.

                                            Mates PB - Profil | Čt 5.6.2025 9:43:45

                                            Polčis >> Ten s tím parohem je fakt pěknej. Ten se mi jako hodně líbí.

                                              Polčis - Profil | St 4.6.2025 17:07:48

                                              Jeden nedávno dodělaný.

                                                Polčis - Profil | St 4.6.2025 16:05:40

                                                Pro oživení diskuze,zatím ještě v procesu jeden křivák s parohem.

                                                  petrikveprik - Profil | Pá 10.7.2020 23:15:30

                                                  Addnye >> hoj napiš borcovi co tu je jako "polčis"

                                                    Addnye - Profil | Pá 10.7.2020 19:46:22

                                                    Zdravím,
                                                    Zkusím se zeptat zde. Najde se tu někdo, kdo by byl schopen spáchat něco podobného viz. fotka?
                                                    Díky