Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

Njehla - Profil | Pá 22.8.2014 12:02:01

Buchtic >> tak jen směle do toho..:-)))

    NBuchtic - Profil | Pá 22.8.2014 11:53:59

    jehla >> strom jeste stoji ! ale forma uz je vyladena :)

      Njehla - Profil | Pá 22.8.2014 10:57:45

      Buchtic >> už jsi na ten podběrák začal kácet nějakej vhodnej strom? :-)))

        NBuchtic - Profil | Pá 22.8.2014 8:31:25

        tomas.kovalcik >> s tim casem to znam :)

          NBuchtic - Profil | Pá 22.8.2014 8:28:24

          jehla >> rozumim

            Ntomas.kovalcik - Profil | Pá 22.8.2014 7:44:20

            Buchtic >> skor ma laka vlastna vyroba :), uvidime myslienok a napadov je vela co urobit, len chyba cas na realizovanie. Kazdopadne kazda fotka je inspirujuca len tak dalej:)

              Njehla - Profil | Pá 22.8.2014 5:50:13

              Buchtic >> jo, vypadá to době, ale síťku klasiku...

                NBuchtic - Profil | Čt 21.8.2014 23:07:13

                tomas.kovalcik >> tak az se rozbije i ten paty, dejte vedet :)) zkousel jsem ten magnet umistit ruzne, tohle je asi nejidealnejsi reseni

                  NBuchtic - Profil | Čt 21.8.2014 23:05:59

                  85 32 56 >> z ciny :) spousta tech internetovych aukci, treba aliexpress

                    Ntomas.kovalcik - Profil | Čt 21.8.2014 23:02:07

                    Buchtic >> ten magnet v rame je velmi zaujimavy, kebyze nemam doma asi 5 podberakov hned si jeden vyberiem :))

                      N85 32 56 - Profil | Čt 21.8.2014 22:58:10

                      Buchtic >> Pekné,a kde si prosím zohnal gumovú sietku?díky

                        NBuchtic - Profil | Čt 21.8.2014 22:53:24

                        magnet v ramu

                          NBuchtic - Profil | Po 18.8.2014 12:57:14

                          kunnan >> samozrejme kolego :)

                            Nkunnan - Profil | Po 18.8.2014 12:37:31

                            Buchtic >> Zdravím pane kolego. Mohu odeslat svůj podběrák na přepletení síťky ? Více SZ.
                            PS. Kdyby to nevadilo tak ty podběráky budou dva.

                              NBuchtic - Profil | Po 18.8.2014 11:40:28

                              Mates PB >> Kritika se musi prijmout i negativni :)

                                NMates PB - Profil | Po 18.8.2014 11:12:27

                                Buchtic >> Mě se ty podběráky moc líbí, akorát teda to vypalování by si měl ještě vybrousit, zatím tam vidím větší rezervy.

                                Doufám, že jsem tě nenasral.

                                  NBuchtic - Profil | Po 18.8.2014 10:14:56

                                  Uz je na svete i gumova :)

                                    NBuchtic - Profil | St 13.8.2014 22:47:54

                                    .

                                      NBuchtic - Profil | Po 11.8.2014 13:51:04

                                      vanuz >> Treba nekdy casem :) chce to ozkouset praxi

                                        Nvanuz - Profil | Po 11.8.2014 12:56:46

                                        Buchtic >> nejaky fotoserial o vyrobe neurobis? strasne ti stupne karma :)