Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

kunnan - Profil | St 23.7.2014 9:13:04

jehla >> Jinou koukatelnou fotku toho podběráku nemám. Plastovka to není. Síťka je podomo dělaná z nějakýho špagátu na šití v chirurgii.

    kunnan - Profil | St 23.7.2014 9:10:40

    Buchtic >> Teď tam mám siťku s uzlíky a právě proto ji chci nechat vyměnit za bezuzlíkovou. Podběrák je poměrně velkej 46x40 cm. Je to ruční práce z vrbového dřeva od pana Fellnera z Jeseníku. Mohl bych ti ho poslat začátkem srpna.

      jehla - Profil | St 23.7.2014 9:02:10

      kunnan >> ty velký ryby, který chytáš, bereš současně oběma podběrákama najednou, nebo s sebou nosíš rezervní podběrák pro jistotu? Je vidět, že nic neodbýváš...
      To máš s plastovkou? ...z fotky to nepoznám, tváří se tak...

        Buchtic - Profil | St 23.7.2014 8:57:51

        kunnan >> ahoj, jakou sitku tam chces a jake jsou rozmery? pokud to bude v mych silach, tak rad vymenim :)

          kunnan - Profil | St 23.7.2014 8:16:02

          Buchtic >> ahoj byl by jsi ochoten provést výměnu siťky u mého podběráku ?

            P.M.1. - Profil | Út 22.7.2014 21:15:39

            Buchtic >> Tak,tak:-))

              Buchtic - Profil | Út 22.7.2014 21:14:18

              Venkovan kluk >> P.M.1. - 22.7.2014 21:09:39 >> nikdy nerikej nikdy :)) muskarina je skvela

                Sádroš - Profil | Út 22.7.2014 21:13:27

                .

                  P.M.1. - Profil | Út 22.7.2014 21:09:39

                  Buchtic >> Není zač. Škoda ,že jsem už přestal muškařit. Hned bych o jeden požádal. I když?? Nikde není psáno, že se nevrátím:-))

                    Buchtic - Profil | Út 22.7.2014 21:06:15

                    Venkovan kluk >> P.M.1. - 22.7.2014 20:59:17 >> diky ! :)

                      P.M.1. - Profil | Út 22.7.2014 20:59:17

                      Buchtic >> Moc hezké podběráky.

                        Buchtic - Profil | Út 22.7.2014 20:48:46

                        jehla >> jsem jedno velke ucho :)

                          jehla - Profil | Út 22.7.2014 14:49:37

                          Buchtic >> jsou fakt pěkný, říkal Petr, že se ti ozve...

                            Buchtic - Profil | Út 22.7.2014 14:36:06

                            jehla >> diky, klasickou bezuzlikovou sitku :) ted delam jeden s gumovou

                              jehla - Profil | Út 22.7.2014 13:44:12

                              Buchtic >> moc pěkný kousky, co tam dáváš za sí'tky?

                                Buchtic - Profil | Út 22.7.2014 13:17:37

                                lososák, 90cm dlouhý

                                  Buchtic - Profil | Čt 10.7.2014 15:52:26

                                  zkouska vypalovani :)

                                    Buchtic - Profil | So 5.7.2014 17:10:30

                                    dnes probehla vodni zkouska v terenu a bez problemu :)

                                      Buchtic - Profil | St 2.7.2014 21:51:40

                                      shuba >> staci otocit a pravak je tez spokojen :)

                                        shuba - Profil | St 2.7.2014 16:40:10

                                        Buchtic >> ergonomicky přizpůsobeno pro leváka z lícové strany....