Ruční výroba muškařského podběráku,co vy na to?

Zdravím,
vyrobil jsem pár kousků těchto podběráků zajímaly by mě pár názorů.
Autor diskuse: juudza - Profil , 22.4.2014 muškaření - náčiní, doplňky

Éčko:-) - Profil | Po 30.6.2014 21:32:05

nymfa >> to bude pro moment překvapení. Ryba vidí podběrák, najíždí automaticky do strany, aby se vyhla, a ty ji podebíráš přímo v místě úniku. Překvapená ryba pak už neklade odpor.

    Buchtic - Profil | Po 30.6.2014 21:21:17

    nymfa >> presne tak, ryba nema sanci :))

      nymfa - Profil | Po 30.6.2014 20:16:48

      Buchtic >> To je podběrák pro lov za rohem? :))

        Buchtic - Profil | Po 30.6.2014 9:54:31

        specialka ve vyrobe :)

          Buchtic - Profil | So 28.6.2014 14:02:47

          meranti :) vaha 155g

            Buchtic - Profil | St 25.6.2014 23:29:31

            dodelan jasanovy :)

              Mikulas - Profil | Út 24.6.2014 11:22:09

              jehla >> to je všude :)

                Buchtic - Profil | Po 23.6.2014 19:07:29

                shuba >> to je potom jasny, ja pekne rucne a rozlestit :(

                  nymfa - Profil | Po 23.6.2014 19:03:00

                  Buchtic >> Délka cca. 90 cm. Napiš mi prosím do SZ nabídku.

                  Pokud bys uměl takovýhle tvar, tak budu nejšťastnější muškař severních Čech. :))

                    shuba - Profil | Po 23.6.2014 19:02:10

                    Buchtic >> vosk dostávám od včelaře, nanáším ještě když je rukojeť na trnu, otáčky a korek k leštění rychlovka

                      Buchtic - Profil | Po 23.6.2014 18:58:41

                      shuba >> vceli vosk jsem take zkousel :) je to poradna piplacka

                        shuba - Profil | Po 23.6.2014 18:54:36

                        Buchtic >> rám a základna -lodním lakem mat, březová rukojeť včelí vosk a rozleštěno

                          Buchtic - Profil | Po 23.6.2014 18:51:48

                          shuba >> pekna prace :) cim lakovano ?

                            shuba - Profil | Po 23.6.2014 18:42:49

                            Buchtic >> klikatá rukojeť - šišatý rám :-) , materiál bambus, neznáme exotické dřevo, bříza

                              jehla - Profil | Po 23.6.2014 18:15:07

                              Mikulas >> tak tzo je supr, budu si to pamatovat..jak dlouho do vydrží? To je jen dovnitř?

                                Mikulas - Profil | Po 23.6.2014 16:22:37

                                jehla >> je to to nej :)

                                natřeš a případně setřeš kapky, ale nic nerozlešťuješ, je to tvrdý jako jantar a dřevo krz to dýchá, prostě kouzlo :)

                                mám tím i dveře, futra, atd....

                                nesmrdí.

                                  jehla - Profil | Po 23.6.2014 13:56:48

                                  Mikulas >> to ale není lak, je to olej, žejo? Aspoň mi to tak kidysi kamarád prezentoval..že se to prej nějak napustí, rozleští a lepší to bejt nemůže...nesmrdí to tam potom? Potřebuju něco napáchat s vratama, ale už jsem na to dalů nějakej nátěr a asi to sundávat nebudu, zatím to počasí docela slušně odolává..jen jak dlouho to vydrží, kecům na pixle nevěřím...to by bylko všecko nafurt a nezničitelný...:-)))

                                  katamaran - bezuzlíkovek je obrosvká nabídka, dneska spousta lidí preferuje ty plastovky, prej to fakt není vůbec blbý...:-))) třeba Vision to dával na podběráky taky, mělký, asle jinak odolný a k rybě údajně super šetrný...myslím ten s palstovou síťkou - vpravo nahoře...

                                    Mikulas - Profil | Po 23.6.2014 13:25:21

                                    Royale with Cheese 3 >> já použil na dům Le Tonkinois - zevnitř - maximální spokojenost.

                                      Buchtic - Profil | Po 23.6.2014 13:20:47

                                      katamaran >> pomoci nite do direk :)

                                        katamaran - Profil | Ne 22.6.2014 23:39:49

                                        Chlapi, máte to hezké. Pro mě by byl největší problém se síťkou. To máte pořešeno jak?