Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 22:00:58

PavelJ >> lov nikdy není jen o penězích. Být opravdový lovec, to si nekoupíš. Stejně jako rybář. Buď to v sobě máš a nebo ne :-) Technika je jen prostředek. Lepší puška, optika atd to z tebe ostrostřelce neudělá

    NPavelJ - Profil | Út 18.2.2020 21:43:32

    minatrix >> to už by bylo jen o technice/penězích, někdo by to kosil v noci na kilometr... na to vlastně ani papíry nepotřebuješ😉

      Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 21:27:03

      PavelJ >> možná již brzy... Tlumiče jsou v jednání. Navíc já bych odděloval lov a myslivost. To bych si pak papíry udělal.

        NPavelJ - Profil | Út 18.2.2020 21:22:22

        minatrix >> to je divočina, ještě s tím tlumičem, bylo by to super pro myslivce;)

          Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 20:58:43

          PavelJ >> https://m.youtube.com/watch?v=HRQ10zvROF8
          https://m.youtube.com/watch?v=sOumuAb1KEQ

          Amíci jsou blázni a zkouší, kam až to jde. Je to mikrorážová extra rychlá střela. 500 m není žádný problém, do 300m má plochou balistickou křivku.

            NPavelJ - Profil | Út 18.2.2020 20:45:50

            minatrix >> tak to jo, s něčím podobným nemám zkušenost, tak se ptám jako vemeno. Není 223 malá ráže na půl km?

              Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 20:34:31

              PavelJ >> není . Chci si udělat něco jako vojenský MK12. Střílet do 500m na železo. Lauf mě se slevou vyšel na cca 12400

                NPavelJ - Profil | Út 18.2.2020 19:59:04

                minatrix >> ty u toho vyměníš lauf, není to dražší než celá flinta? A 18", co s tím budeš střílet?

                  Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 19:52:37

                  Tiger >> v základu je 16". Ale už mám doma novou 18" Faxon Heavy Fluted 1:8 223Wylde

                    Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 19:51:38

                    PavelJ >> Chtěl jsem stavbu, Stag je teď v zajímavý akci. Takže to beru jako základ. Vypadá fakt dobře, oproti Luvo a Norinco ani nezmiňuji... :-D

                      NTiger - Profil | Út 18.2.2020 16:45:42

                      minatrix >> Tak hodně úspěchu, ať jsi s ní spokojený. Jaká je to délka hlavně, jestli se můžu zeptat??

                        NPavelJ - Profil | Út 18.2.2020 16:41:57

                        minatrix >> podle čeho sis vybral konkrétně Stag Arms? Nebo je to před tuningem jedno?

                          Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 16:37:39

                          Nový přírůstek... A stavba AR dle mého gusta může začít

                            Nminatrix - Profil | Út 18.2.2020 16:36:55

                            Čenda 513 >> stará dobrá...

                              NTiger - Profil | Út 18.2.2020 5:45:40

                              Čenda 513 >> Vidím, že někdo má podobné zájmy z okolí jako já.

                                NRobo2 - Profil | Po 17.2.2020 23:13:12

                                Čenda 513 >> dobrá klasika

                                  NČenda 513 - Profil | Po 17.2.2020 22:02:14

                                  Tiger >> Ahoj, to je můj mazel

                                    NTiger - Profil | Po 17.2.2020 15:45:23

                                    Robo2 >> To máš pravdu. Lidé se málo zajímají o to, co se děje kolem nás. Hodně lidí ani netuší, jak to v EU funguje.

                                      NRobo2 - Profil | Po 17.2.2020 11:02:39

                                      Tiger >> No nevím ovšem už jak .. volím lidi o kterých si myslím ,že to bude s nimi lepší , a když se dostanou nahoru ,je všechno jinak ...Další Švýcarsko asi s těmi nahoře a i lidmi dole nikdy nebudeme ..