Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 5.10.2016 17:25:12

minatrix >> Top je u každého kusu jinde a u suhlky to platí čtyřnásob. Stejně tak není R50 jako R50. K jakému účelu ji budeš užívat?

    Nminatrix - Profil | St 5.10.2016 16:52:38

    Jarda Bořek Stavitel >> myslíš Suhlku ? Top je R50 za 6,50 rána

      NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 5.10.2016 16:49:46

      Petr.OVA >> konečně to připomíná flintu! Nejsme ve třicátých letech minulého století! :-)

        NJarda Bořek Stavitel - Profil | St 5.10.2016 16:48:20

        minatrix >> To jsem zvedavej, čím to nakonec budeš krmit. Abys neskončil jako tady kolega, kterej do toho sype patronu za deset korun.. :-) Ale tak na plechovky dobrý! :-D

          Nminatrix - Profil | Út 4.10.2016 11:04:30

          Petr.OVA >> Málem jsem něco podobnýho koupil :-)) Ale to bylo MC 13-Tajfun
          Tohle byl krok do neznáma, jeden tuze šikovnej mrkař mi tam hodil glass pilar bedding a jednou odzkoušena. Železo na to má. Brzy jí musím vyvětrat víc a i odzkoušet patrony, které jí budou chutnat

            NPetr.OVA - Profil | Út 4.10.2016 6:42:03

            Je to MC12 s upravenou pažbou. Postavena pro závody na 100 metrů.

              Nminatrix - Profil | Po 3.10.2016 21:33:58

              Petr.OVA >> SM-2?

                NPetr.OVA - Profil | Po 3.10.2016 21:04:09

                Tady má ta tvoje Suhlka kámošku... :-)

                  Nminatrix - Profil | So 10.9.2016 17:57:27

                  Kdo si hraje, nezlobí... :-) Nápisu na kufru si nevšímejte ..

                    NGRUPA - Profil | Po 8.8.2016 21:44:15

                    4. Místo je na OH úspěch.
                    Dnes to tady dávali v TV, na to že jsem v Chorvatsku a vyhrál Chorvat, tak o tom asi kromě mě nikdo nevěděl....
                    Ať žije David!
                    :-)

                      NMilan1208 - Profil | St 3.8.2016 9:37:02

                      Připraven.

                        NGRUPA - Profil | Po 1.8.2016 18:46:08

                        Stanďour >> jsem rád, že mě to nemusí moc zajímat. Snad mi to vše zůstane tak jak to mám.
                        ;-)

                          NGrasel - Profil | Po 25.7.2016 15:37:42

                          Fanda z UH >> Cokoliv značky Merkel je dnes neprodejné ;)

                            NFanda z UH - Profil | Po 25.7.2016 12:25:58

                            Kolegové,
                            nabízím brokovou hamerlesku MERKEL 147 E, rok výroby 1978, ráže 12/12. Cenu nabídněte do SZ, fotky jen vážným zájemcům.

                              NGRUPA - Profil | Ne 24.7.2016 17:28:53

                              Beretta SV 10 Prevail III
                              Nad předpažbí mi zatím nezbylo..
                              :-)

                                Nzvědavec - Profil | So 9.7.2016 18:54:39

                                GRUPA >> JJ

                                  NGRUPA - Profil | So 9.7.2016 18:25:40

                                  zvědavec >> smůla..