Rybáři a střelci

Kdo z Vás se věnuje kromě rybaření také zbraním kat. A, B, C?
Autor diskuse: Tiger - Profil , 19.4.2014 všeobecné - ostatní

Jaké jsou Vaše koníčky?

A) Rybaření48%

B) Rybaření a sportovní střelba33%

C) Rybaření a myslivost19%

Od 19.4.2014 hlasovalo 296 čtenářů.

NGRUPA - Profil | Ne 22.5.2016 15:17:00

kritik >> pokud při založení nevidím muchu a jsem nízko, tak to nějak zvednout musím..

    NZ5 - Profil | Ne 22.5.2016 15:16:06

    GRUPA >> Nebyl původní majitel levák? ty střílíš na pravou stranu, tak tam asi bude problém:-) S tím klukem jsem mluvil, můžeš mu zavolat.

      Nkritik - Profil | Ne 22.5.2016 15:14:29

      GRUPA >> Proč by měla být "sportovní" pažba na brokovnici a disciplíny s ní spojené lepší?
      Pár brokovnic jsem viděl, od levných až po zakázkové v řádech desetitisíců ojro a sportovní pažba nikde.
      Asi jsem toho viděl málo :)
      Co je hezké, nemusí být účelné.

        NGRUPA - Profil | Ne 22.5.2016 15:08:30

        Z5 >> mám tam teď toto, není to špatný, ale může to být přeci lepší..:-)

          NZ5 - Profil | Ne 22.5.2016 15:02:22

          GRUPA >> no tohle je hezký, máš kontakt v sz, nechtěl jsem to psát na sklo

            NGRUPA - Profil | Ne 22.5.2016 14:59:52

            Z5 >> nic, ale líbí se mi třeba tohle.

              NZ5 - Profil | Ne 22.5.2016 14:58:54

              GRUPA >> Co jsi s ní provedl? :-)

                NGRUPA - Profil | Ne 22.5.2016 14:25:46

                Zdravím

                neví někdo, kde by šla nechat vyrobit pažba na níže uvedenou brokovnici prosím?

                  NGRUPA - Profil | St 11.5.2016 16:29:25

                  Veselé Vánoce
                  a kulaté narozeniny.
                  :-)

                    NGRUPA - Profil | Čt 5.5.2016 17:29:28

                    .

                      NGRUPA - Profil | St 4.5.2016 20:54:42

                      Káceč >> tyhle jejich bláboly, do nebe volající rozdíly v platech, a uprchlická krize ze mne učinili ortodoxního euroskeptika.
                      Stejná firma, stejná pozice, stejná práce, stejné hodiny a plat v rozdílu stovek procent? Ceny přitom obdobné, vzdálenost mezi státy, pár set kilometrů....
                      Tohle je ta EU? Tak ať jde do prdele...
                      Hawk

                        Nminatrix - Profil | St 4.5.2016 20:42:25

                        Mysho22 >> to není airsoftka ;-)

                          NMysho22 - Profil | St 4.5.2016 20:38:41

                          minatrix >> čo si to dal na tu airsoftku

                            Nminatrix - Profil | Čt 14.4.2016 17:58:41

                            První část tuningu mé PA580 hotov, už se jen rozhodnout kam a jaké kukátko..

                              NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 17:57:52

                              Z5 >> koukám na to na gůůůglu.
                              :-)
                              Některý jsou fakt hezký..:-)

                                NZ5 - Profil | Čt 14.4.2016 17:55:01

                                GRUPA >> :-) je to tvoje věc :-))

                                  NGRUPA - Profil | Čt 14.4.2016 17:51:43

                                  Z5 >> mě u vesty vadí to jak visí.. A je to nepřehledný, kapsy vytahaný.... ale mají to skoro všichni no.

                                    NZ5 - Profil | Čt 14.4.2016 17:47:34

                                    GRUPA >> dělají i taký decentní, že to vypadá jak lovecká vesta