Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NGreysmen - Profil | Ne 12.1.2025 23:28:06

haas >> ano surfová je mělká

    Nhaas - Profil | Ne 12.1.2025 21:34:19

    Greysmen >> ahoj takže když seženu ten surf 45 ta by měla sedět ? Ona je i plytsi nebo se mýlím?

      NGreysmen - Profil | Ne 12.1.2025 21:33:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      haas >> ze všech emblemů 45 a jejich novodobých odnoží.
      jako je whisker, surf, type r. dokonce i z basie 19 SCW (ta černá)

        Nhaas - Profil | Ne 12.1.2025 21:26:59

        bart.bm >> pak nemaj být ti dederoni v hajzlu když nechcete makat 🤣

          Nbart.bm - Profil | Ne 12.1.2025 21:13:40

          haas >> před chvíli jsem dojel po měsíční dovolené a můžu říct že byla krátká 😁

            Nhaas - Profil | Ne 12.1.2025 21:11:43

            bart.bm >> čekám že napíše ....jak je v říši ?

              Nbart.bm - Profil | Ne 12.1.2025 21:08:09

              haas >> tohle má v malíčku @Greysmen 😁

                Nhaas - Profil | Ne 12.1.2025 21:02:14

                Ahoj kluci jaká cívka sedí na crosscasty 45 ? Pasuje to z emblémů nebo ? Máte nějaký tip ....děkuju 👍

                  NFSnevajs - Profil | Ne 12.1.2025 13:37:34

                  LongPlay >> jen testuji kupní sílu 😂😂😂

                    NRadek Ráliš - Profil | Ne 12.1.2025 13:07:37

                    $ >> 🤣😂🤣😂🤣

                      N$ - Profil | Ne 12.1.2025 12:46:37

                      To jsem zvědav na obměnu pana Nevajse... 🤔

                        NLongPlay - Profil | Út 31.12.2024 6:58:51

                        Prodám.Viz. bazar...

                          NLongPlay - Profil | Po 30.12.2024 10:03:38

                          Ahoj Všem....Kdyby někdo měl zájem. Štítky na zadní kryt na Tournament s5000t BE. SZ. Děkuju.

                            NGreysmen - Profil | Pá 27.12.2024 23:06:44

                            kubah >> jedno originál ložisko do rolničky stojí 255,- jsou tam dvě SLD je levnejší BasiAir, miň ložisek jiná klička ale zas má náhradní cívku. A SLD oproti BasiAiru má bronzovej pastorek.

                              Nkubah - Profil | Pá 27.12.2024 22:53:16

                              Greysmen >> no nevím, na navijáku v takové cenové si myslím, že by být rozhodně mělo být ložisko.

                              A o ceně ložiska vůči pouzdru - v téhle ceně navijáku už dávno ložisko zaplacené je ...

                                Nmurphyy - Profil | Pá 27.12.2024 22:45:28

                                Greysmen >> no sak jasne ale na takom navi by mali byt

                                  NGreysmen - Profil | Pá 27.12.2024 22:41:13

                                  murphyy >> protože kluzný pouzdra jsou levnější než kvalitní nerezové nebo hybridní keramické ložisko.

                                    Nmurphyy - Profil | Pá 27.12.2024 22:32:37

                                    Greysmen >> jj dik skusim nieco vymysliet, ja som sa cudoval preco tam nie su loziska ale puzdra ktore pripominaju na pohlad loziska:))

                                      NGreysmen - Profil | Pá 27.12.2024 22:21:38

                                      murphyy >> kybys ještě chvíli pokračoval dopadli by to takhle

                                        NGreysmen - Profil | Pá 27.12.2024 22:16:59

                                        murphyy >> dej do rolničky místo pouzder ložiska a je po blbým pocitu.