Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | Pá 27.12.2024 21:55:25

nejake info pre majitelov ciernej brikety basie 45 SLD QD :)
zakladna rozborka-pozretie stavu vazeliny a znecistenie na prevodoch sa da urobit aj bez rozobratia hlavoveho loziska, len po vybrati rotora, vid obr. neviem preco som si myslel ze ten navi ma tam magseal tesnenie pre hl. lozisko
v mojom pripade som len namazal odtlacenu vazelinu na zuby DG kedze bola cista aj zuby DG ciste, jedine trochu tmavsie bolo na zuboch PG co je normalne, ale zatial to este neriesim..chcel som hlavne zistit ci nieco zasadne nenajdem, pretoze tusim od kedy sa mi pod rotor namotal silon a ja som potom navijal az kym sa to nezaseklo-mam pocit ze uz navi nie je 100% ako bol..uz necitim hladucky maslovy chod pri navijani na rybach, ci nahodou som malinko osku neohol..ale na sucho ide stale bajecne
este to moze byt aj rolnicka ktora k tomu pocitu pridava, tu musim tiez doriesit aby dobre fungovala

    NRadek Ráliš - Profil | Út 24.12.2024 9:10:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Všichni si užijte pohodové svátky a přeji hodně zdraví. Radek ;-)

      NLongPlay - Profil | Út 24.12.2024 8:11:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Všem dobrým duším , přeji krásné Vánoce..... Ať to lítá -Jízda, šňůra,rovina🙋🤪🤘👍🍀

        NLongPlay - Profil | Pá 20.12.2024 21:22:57

        Dobrý den...Tady ještě jedna cívka na prodej......Daiwa Gs3000 Whisker v eloxu...SZ.

          NLongPlay - Profil | St 18.12.2024 15:42:33

          Dobrý den,ahoj.... Také se přidám s cívkama....
          Kdyby měl někdo zájem koupit.... Dvě origo cívky na Gs3000 Whisker v moc pěkném stavu..SZ.

            NLongPlay - Profil | So 14.12.2024 19:35:50

            bart.bm >> Tak to potom jo....Super, děkuju za info.👍😉

              Nbart.bm - Profil | So 14.12.2024 18:57:30

              LongPlay >> 0,25mm tam vlezlo v poho 250m a 0, 32mm - 190m mám to jen na odhoz,takže kapacita dostatečná. Na origo jsem narval cca 220m 0,40mm

                NLongPlay - Profil | So 14.12.2024 16:07:45

                bart.bm >> Zeptám se, co máš v plánu na cívky namotat při takový kapacitě? 🙂

                  NLongPlay - Profil | So 14.12.2024 16:05:02

                  Greysmen >> Přesně,bude vidět stejně jen hrana a spodek cívky....👍

                    Nbart.bm - Profil | So 14.12.2024 15:24:37

                    Greysmen >> mě to nevadí, právě naopak.

                      NGreysmen - Profil | So 14.12.2024 15:16:28

                      bart.bm >> namotej černej vlasec a bude to vypadat jinak

                        NGreysmen - Profil | So 14.12.2024 15:15:26

                        bart.bm >> nechat odeloxovat a znovu naeloxovat s černým barvením nebo šedým

                          Nbart.bm - Profil | So 14.12.2024 8:41:21

                          Kdyby někdo potřeboval čísla

                            Nbart.bm - Profil | So 14.12.2024 8:37:58

                            Mě z těch Španělů jebne. Tak fotka jiný typ,v popisku píšou černé a ve finále červené ☺️

                              NLongPlay - Profil | Po 9.12.2024 14:41:18

                              Ahoj .... Nemáte někdo, na prodej dvě černý cívky na s5000t BE? A nebo od WD ....V ucházejícím stavu?Děkuji Vám. Prosím SZ.

                                NKlikař - Profil | Ne 8.12.2024 9:04:45

                                bart.bm >> jj prave ze se mi to nezdalo kdyz jsem si je prohlizel. Ale jnak od nich mam klicky a madla a ty jsou super

                                  Nbart.bm - Profil | Ne 8.12.2024 8:34:46

                                  $ >> když se chce,všechno jde 😁

                                    Nbart.bm - Profil | Ne 8.12.2024 8:33:30

                                    Mr.Doctor >> dík Marťas,ale za cenu dvou mám 4 a bez papírování.

                                      Nbart.bm - Profil | Ne 8.12.2024 8:31:51

                                      Klikař >> ta fa co dělá ty plastové prej nic moc co jsem si zjišťoval. Prej se stává že ta cívka prostě nesedí nebo dvě nejsou stejné atd. Proto jsem je nebral. Tyhle jsou z wavvein.