Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

LongPlay - Profil | Po 27.1.2025 14:08:52

Dobrý den, prodám dva kusy Daiwa Tournament Z35T Surf, cívky ss3000. Cena 12000 Kč.Krásný stav.SZ.

    Greysmen - Profil | Pá 24.1.2025 11:05:14

    bart.bm >> 🤣🤣

      bart.bm - Profil | Pá 24.1.2025 8:24:38

      Greysmen >> twl to by jsme si měli dát tady všeci na občanku tu fotku 🙄😁

        FSnevajs - Profil | Pá 24.1.2025 7:34:25

        SAMI >> :))))

          Filla - Profil | St 22.1.2025 9:40:07

          SAMI >> solidní sysel! 🙌

            Greysmen - Profil | Út 21.1.2025 21:27:09

            SAMI >> 🤣🤣

              SAMI - Profil | Út 21.1.2025 21:19:34

              Greysmen >> realita je ještě horší(na fotce není vše) a stejně mě chybí Tournament ISO 5000QD, puvodni Technia XT, Milionmaxy....

                Greysmen - Profil | Út 21.1.2025 21:19:32

                SAMI >> nad tím už chybí jen fotografie pána v bílem plášti, jeho fotka je tady někde kousek níž. 😉🙈

                  Greysmen - Profil | Út 21.1.2025 21:17:15

                  SAMI >> ale vypadá to tak 😉👍

                    SAMI - Profil | Út 21.1.2025 21:14:41

                    Greysmen >> bohužel ne

                      Greysmen - Profil | Út 21.1.2025 21:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      SAMI >> to jsou fotky regálů z nějakého rybářského obchodu ? 🤣🤣🤣🤣🤣

                        SAMI - Profil | Út 21.1.2025 21:10:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        murphyy >> ani to u někoho nefunguje….

                          murphyy - Profil | Út 21.1.2025 17:49:25

                          Fildo Fildo, ty nikdy nebudes spokojny pri takomto style.. :)
                          Na tvojom mieste by som si kupil topku od jednej aj druhej znacky, co si uz niekolko-krat urobil len s tym rozdielom, ze ked po par tyzdnoch ta jeden set prestane bavit a kupis si iny tak ten povodny set navijakov si odlozis do policky.
                          Ked ta potom o par tyzdnov novy set prestane bavit, tak len siahnes do policky a akoby si nasiel, a tesis sa znova. Len sa uz usetris od zbytocnych stresov pri nahanani novych setov, urciteho smutku z rohodnutia pre zmenu, premyslani o spravnosti tohoto rozhodnutia a samozrejme aj usetris z dlhodobeho hladiska.
                          A mozno pri takejto domacej obmene po dvoch/troch cykloch prides na to, ze staci sa tesit z toho co mas a nebudes stale chciet to co nemas lebo to ani neexistuje, lebo vsetko si uz mal resp mas.
                          Lebo tajomstvo radosti nie je chciet veci ktore aktualne nemam, ale mat rad veci ktore mam.
                          A takto pri oboch setoch bude radost permanentna a nekonciaca a dokonca s casom narastajuca, ci uz sa rozhodnes aktualne pouzivat jedno alebo druhe, lebo vies ze sa nicoho nezbavujes, len aktualne pouzivas jedno alebo druhe.
                          Aj navijaky si to zasluzia, aj ty sa budes z toho tesit a mat radost, proste win win, ja by som to skusil :))

                            pjarmil - Profil | Po 20.1.2025 16:33:26

                            Ahoj, sháním redukce cívky na tournament s5000t dva ks.

                              bart.bm - Profil | Út 14.1.2025 21:24:18

                              kdyby někdo chtěl https://www.ebay.de/itm/386975450253?itmmeta=01JHK7MNK9E9N4X7VDJ07VE9NX&hash=item5a1988c48d:g:p~gAAOSwcC1mRMhS
                              s clem a poštou cca 150eur ks vše vyřizuje obchod podle toho co píšou

                                haas - Profil | Po 13.1.2025 8:53:33

                                stefan_pista >> ok když tak SZ

                                  LongPlay - Profil | Po 13.1.2025 8:30:08

                                  Greysmen >> Super👍

                                    stefan_pista - Profil | Po 13.1.2025 8:29:54

                                    haas >> ja by som 1 cievku mal mat tusim.pozriem a odfotim Ti ju ci je to ono.ak si nahodou nezohnal este.

                                      Greysmen - Profil | Po 13.1.2025 6:54:19

                                      LongPlay >> to budu mít myslím doma. Večer kouknu a napíšu

                                        LongPlay - Profil | Po 13.1.2025 6:29:49

                                        Dobrý den... Prosím Vás, když jste u těch crosscast-ů, neměl by někdo spodní cvak cívky? Crosscast, Emblem, Whisker (nový) , Basia by měli být stejný.
                                        Anebo aspoň tu klec na pružinu. SZ. Děkuju....