Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

N$ - Profil | So 7.12.2024 20:15:46

bart.bm >> jsem myslel, že basiair tunit už nejde.. 😅

    NKlikař - Profil | So 7.12.2024 19:45:43

    bart.bm >> urcite dej vedet. Ja byl dnes v Austrii na ryb.vystave a koukal jsem na ty plastove no nic moc , tyhle mas perfektni.

      Nbart.bm - Profil | So 7.12.2024 19:29:50

      Klikař >> uvidím. V pátek mají být doma. Takže příští víkend 🤔

        NKlikař - Profil | So 7.12.2024 19:15:32

        bart.bm >> myslim si ze to bude s bilym nebo cirym vlascem spicka , opravdu 👌

          Nbart.bm - Profil | So 7.12.2024 18:47:08

          Nemá někdo na prodej jednu nebo tři cívky. Entoh QD? Je to ta na pravé straně. Díky

            Nbart.bm - Profil | So 7.12.2024 18:43:40

            Klikař >> no ještě jsem koukal a Španělé mají jednu fotku pro všechny typy,takže dojde ve finále černá uvidím jak to bude ladit na těch Basiair 😁 když tak to nechám přestříkat u známého co dělá airbrush

              NKlikař - Profil | So 7.12.2024 17:10:55

              bart.bm >> paradni, nadhera 👍

                Nbart.bm - Profil | So 7.12.2024 12:49:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jsem se konečně dokopal a vzal 4 kousky 🙄

                  Nbart.bm - Profil | Ne 1.12.2024 20:45:49

                  Erva >> stačí olova bez háčku. pak se může ladit do preciznosti, bez potencionálního rozladění 😁

                    NLadas78 - Profil | Ne 1.12.2024 18:15:44

                    Erva >> někdy se to stejně 2 dny nehne

                      NAmurář - Profil | Ne 1.12.2024 18:12:05

                      murphyy >> Jasně sousede. 😜👍

                        NErva - Profil | Ne 1.12.2024 18:04:11

                        Ladas78 - Pak je lepší ani nenahazovat , nevyvážet ....:-)

                          Nmurphyy - Profil | Ne 1.12.2024 17:27:10

                          Amurář >> dufam ze to beres vsetko zo srandy, na to sa nehraje samozrejme a je to kazdeho vec ako k tomu pristupuje

                            NLadas78 - Profil | Ne 1.12.2024 17:24:56

                            Nejhorší je když člověk vyladi civky kliky madla a v tom se to rozjede 🤣

                              NAmurář - Profil | Ne 1.12.2024 17:23:25

                              murphyy >> Ale příští rok na to budu myslet, abych nebyl za hlupáka. 🥹

                                Nmurphyy - Profil | Ne 1.12.2024 17:21:47

                                Amurář >> nemyslim..riesit madla/polohu zdvihu cievky to asi ano, ale mat aspon priblizne zarovnane polohy oboch kluciek je za mna uplne normalne, aspon pre tych co to trochu riesia
                                neboj pri dalsej rybacke uz to budes zarovnavat automaticky, pretoze uz si budes vsimat to co si predtym nevidel :))

                                  NAmurář - Profil | Ne 1.12.2024 17:01:28

                                  murphyy >> sorry, ale na to si nehraju, to je totiž úchylka😜

                                    Nmurphyy - Profil | Ne 1.12.2024 15:41:58

                                    Amurář >> u teba urcite nie :))
                                    ty nemas splnenu ani tu zakladnu prvu nutnu podmienku-mat klicky v stejnej polohe, cize mat v rovine aj madla kluciek to by ta ani nenapadlo :))

                                      NMr.Doctor - Profil | Ne 1.12.2024 11:51:59

                                      Radek Ráliš >> 🤪😂😂😜

                                        NRadek Ráliš - Profil | Ne 1.12.2024 10:12:42

                                        aligator >> Záměrná a krásná asymetrie ;-) To není ostuda, ale umění detailu :-)