Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

kopec321 - Profil | Ne 24.12.2023 2:45:53

bart.bm >> Díky za info

    Navrc - Profil | So 23.12.2023 23:18:20

    kopec321 >> mrkni i na nové emblemy. Vypadají dobře. Petr Čížek je na v Olmiku na prodejně 😉 Ma tam i ty whiskery myslím...

      bart.bm - Profil | So 23.12.2023 14:52:30

        bart.bm - Profil | So 23.12.2023 14:51:01

        kopec321 >> upřímně na něj taky koukám. Jde mi jen o to že s tímhle typem cívek nemám zkušenost a než koupím Basii nebo Basiara tak si to chci odzkoušet.

          kopec321 - Profil | So 23.12.2023 14:40:27

          bart.bm >> Čau , doporučil by jsi tu Daiwu , Nikdy jsem neměl Daiwu a za dvacku je dost peněz tato vypadá dobře a za celkem přijatelné peníze.
          https://www.fishmax.cz/daiwa-navijak-whisker-45-scw-qd-ot-se-dvemi-nahradnimi-civkami-1/

            Radek Ráliš - Profil | So 23.12.2023 11:14:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Klidné svátky, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti přeji všem pacientům včetně jejich trpících rodin 🤣🎄🎄🤣

              Greysmen - Profil | Čt 21.12.2023 21:59:24

              bart.bm >> ne jestě ne je to nový to čistit a mazat netřeba.

                bart.bm - Profil | Čt 21.12.2023 16:41:16

                Greysmen >> Čau
                Dostal se ti už do ruk Daiwa Whisker SCW QD OT 45??

                  LongPlay - Profil | Po 18.12.2023 10:31:06

                  $ >> Navi super....👍😵‍💫

                    bart.bm - Profil | Po 18.12.2023 9:45:19

                      Pindˇa - Profil | Po 18.12.2023 6:47:01

                      Radek Ráliš >> 😆👍

                        Radek Ráliš - Profil | Po 18.12.2023 1:06:42

                        Pindˇa >> Nebo takhle :-))

                          $ - Profil | Ne 17.12.2023 22:11:35

                          P3 >> a to dobře děláš.
                          Od známého, co ty 45SCW má, vím, že jdou velice solidně. A zadarmo je tuším nerozdávají...

                            P3 - Profil | Ne 17.12.2023 21:49:51

                            Radek Ráliš >> Už teď mně svrbi ruce... když si vzpomenu jak to krásně jezdilo a z těch motadel to létalo.(chytl jsem i větší,ale foto s revírem už neukazuji)

                              P3 - Profil | Ne 17.12.2023 21:42:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Radek Ráliš >> Lepší fotku kolovrátků nemám,musim se polepšit

                                P3 - Profil | Ne 17.12.2023 21:36:08

                                Jinak já jsem před pár lety přešel k Daiwa a jsem velice spokojen..Na kaprákoch mám navijáky Basia Tournament 45 SCW QD a zatím velká spokojenost.Jen to bohužel nemám tak pěkně nafocené jak vy..Ale když tu vidím některé stroje co máte,tak se cítím jak chudý příbuzný 😅

                                  $ - Profil | Ne 17.12.2023 20:43:38

                                  P3 >> ale jó, tady. Dokonce na tomto serveru v inzerci. Nejsou nové, ale prakticky skoro jsou...

                                    P3 - Profil | Ne 17.12.2023 20:35:09

                                    $ >> Tady sis je nekoupil..tak předpokládám že sis je objednal v UK?

                                      Radek Ráliš - Profil | Ne 17.12.2023 20:24:17

                                      $ >> Rád si počkám, ono to uteče. Určitě budou krásné, ty fotky ;-)

                                        $ - Profil | Ne 17.12.2023 20:24:02

                                        Luger46 >> poběží sama. Jak ji znám, krmné místo nezůstane dlouho atraktivní...