Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | Po 25.12.2023 18:12:47

bart.bm >> ved sa pise o navijakoch :) tiez mi lepsie na nahozy sedia daiwy koli uzsej a dlhsej cievke alebo potom od shima velkost 5500

    Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 17:15:28

    Radek Ráliš >> blonďáku sorry že se píše o něčem jiném. Pak si to smaž 😁

      Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 17:14:21

      Greysmen >> ty osobní zkušenost je ta,že když porovnám to XSE a XSB s cívkou 6tis tak to XSB je na tom o dost líp co se týče odhozu. Ale je mi jasné že to bude díky té cívce která je do konusu. Mě ty hrnce prostě nesedí.

        NGreysmen - Profil | Po 25.12.2023 17:07:44

        bart.bm >> myslím že na odhoz budeš spokojený i když je to z větší časti o prutu a technice hodu 😉

          Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 16:57:24

          Greysmen >> chci to čistě na odhoz. Na vyvážku mám Titanos XT, zkusil jsem letos na odhoz Ultegra XSE,měl je na rybách tak týden a prodal je za 6tis. 😁 Dva měsíce staré 🤷

            NGreysmen - Profil | Po 25.12.2023 16:02:33

            bart.bm >> dle mě je 45tka lepší pro odhoz, Daiwi díky menšímu prúměru je vhodnější i pro 40 oko na prutu .

              Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 15:49:13

              Greysmen >> Dik,vzal jsem na zkoušku ty surf,tak chci ještě NC k tomu. Pokud mi sedne ten typ cívek,vezmu lepší 😁

                NGreysmen - Profil | Po 25.12.2023 15:30:04

                bart.bm >> určitě jo

                  Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 14:04:20

                  Místní odborníci, lze tuto cívku použít na Naviják Daiwa Crosscast Surf 45 SCW QD 5000C? Podle mne asi jo 🤔

                    NGreysmen - Profil | Po 25.12.2023 12:09:18

                    kokolo17 >> zalezí jestli na dno cívky a nebo na plej objem cívky

                      NLongPlay - Profil | Po 25.12.2023 10:53:36

                      bart.bm >> Redukuju výbavu.... Mám toho už prevela a všude jen rybačka. V ložnici, ve sklepě,v garáži. Všude něco 💪😁

                        Nbart.bm - Profil | Po 25.12.2023 10:43:44

                        LongPlay >> proč je prodáváš?

                          Nmurphyy - Profil | Po 25.12.2023 2:19:49

                          kokolo17 >> nebude to v metroch ale v cm..
                          a aj to zalezi ci to budes merat pri prazdnej cievke alebo plnej..prevod nieco cez 3:1..
                          napisu ti tu lepsie kolegovia, za mna natoci aj pri plnej cievke relativne malo-ale urcite do nebude dosahovat 90 cm na otocku..moj odhad 75-80cm aj menej..
                          stejne aj majitelia tie cisla nevedia..pokial sa jedna o beznu vyvazku s nimi tak ok, ale pocul som nazory ze pri rychlejsich rybackach (preteky, dlhe vyvazky) ze uz je na to pomaly..ked ides na lodi s motorom..zalezi ale stale ako, na co to chces..a preco sa na tu info pytas..

                            Nkokolo17 - Profil | Po 25.12.2023 1:59:59

                            Ahojte, ví někdo kolik metru je na jedno otočení u S6000-T?? Děkuji 

                              Nmurphyy - Profil | Ne 24.12.2023 23:19:19

                              zacinat teraz s kaprarinou, tak by som uvazoval o tom novom whisker ktory sa mi velmi pozdava ako o dobrej volbe pre kapr navi..v jednej kupe mam 3 cievky, cize pokryte aj dohod aj vyvazky..za mna vpohode navi za dobre peniaze..👍
                              pre mna teraz uz nie, mam lahke specialy na nahozy a ine na vyvazky

                                NLongPlay - Profil | Ne 24.12.2023 20:12:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ať už Daiwa Whisker 45 scw,tak i Emblem 45 scw je za mě jen načančanej Daiwa Crosscast.Neni to tak , že bych ať jeden,nebo druhej chtěl urazit...Naopak.Vidim v nich jen minimální rozdíl. Převodový poměr stejný, váha,velikost,kapacita cívky....Crosscast šlape na jedničku....Super🤔👍🤗

                                  Nkopec321 - Profil | Ne 24.12.2023 11:37:57

                                  bart.bm >> 👍👍👍 asi jo.

                                    Nbart.bm - Profil | Ne 24.12.2023 11:07:43

                                    kopec321 >>👍 to začne padat na více obchodech. Začnou akce 😁

                                      Nkopec321 - Profil | Ne 24.12.2023 2:47:04

                                      Navrc >> Dík tož tam bych se mohl stavit je omrknout díky.