Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

N$ - Profil | Ne 17.12.2023 20:19:23

Radek Ráliš >> jsou to carevny. Od vody budou fotky až další sezónu

    N$ - Profil | Ne 17.12.2023 20:16:43

    bart.bm >> @Luger46 , levá polovina je kokos hoši 😜

      N$ - Profil | Ne 17.12.2023 20:13:22

      P3 >> tuším 440g

        NRadek Ráliš - Profil | Ne 17.12.2023 19:56:13

        $ >> Jsou to super stroje, vítej v naší rodině pomatenců 🤗🤣😂🤣👍

          Nbart.bm - Profil | Ne 17.12.2023 19:56:08

          $ >> tuhle vůni moja nezobe,jen kokosovou příchuť 😁🙄

            NP3 - Profil | Ne 17.12.2023 19:51:02

            $ >> fakt krása,kolik váží jeden kus?

              NLuger46 - Profil | Ne 17.12.2023 19:46:33

              Mr.Doctor >> moc čumíš na básníky😉

                NLuger46 - Profil | Ne 17.12.2023 19:45:12

                $ >> po těch 2 kg slaného karamelu ji tu bundu pobezis vyměnit o číslo větší 😂

                  NGreysmen - Profil | Ne 17.12.2023 16:35:52

                  Mr.Doctor >> neboh mam připravený dva drátky motorek a solární panel. Ve dne to bude točit samo, takový malý perpétum mobile.
                  Budeš to v horkejch dnech moci používat místo ventilátoru. Ještě malinko nahřeju rotor, abych mohl natočit ty ramena jako lopatky od vrtule.😉

                    NPindˇa - Profil | Ne 17.12.2023 15:34:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    $ >> 🤪

                      NMr.Doctor - Profil | Ne 17.12.2023 15:07:51

                      Greysmen >> No pěkné lego jsi z toho udělal,....ale máš v tom pěkný bordel na tom stole, přece cívka musí být v sektoru B4, rotor A2 , planeťák C9 a ty to máš tak hala, dokonce bych řekl i bala.... 😂😂 Aby ses v tom potom vyznal a netočilo mi to ve finále naopak... 😂😂😂

                        NGreysmen - Profil | Ne 17.12.2023 14:49:03

                        $ >> to máš špatnou sadu, na japonce potřebuješ jedině
                        Tantò Dragonier

                          N$ - Profil | Ne 17.12.2023 14:33:44

                          Greysmen >> nevím, nevím. Nemáš to správné nářadí na Daiwy.
                          Já si pořídil sadu proti zapadávání vlasce 😂😂

                            N$ - Profil | Ne 17.12.2023 14:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Radek Ráliš >> takže párovka funguje super 👍😁
                            Tý mojí nadělí Ježíšek krom jiného bundičku od Wellensteyn a dvě kila oblíbeného boilies (foto)🤣🤣
                            Tak snad bude v pohodě

                              NGreysmen - Profil | Ne 17.12.2023 14:23:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              $ >> no tos teda posral, ☹ takovejch sraček pohromadě jsem ještě neviděl, zavolej mi a já tě od té chyby rád pomůžu 😉

                                NRadek Ráliš - Profil | Ne 17.12.2023 13:34:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                $ >> Udělal jsi dobře 🤣 My byli s ženou na párové terapii také a od té doby nakupuji motadla, pruty i další věci minimálně v páru 🤣🤣🤣

                                  N$ - Profil | Ne 17.12.2023 12:54:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Na základě toho doporučení jsem tedy přikoupil pár navijáků a pár cívek. Snad jsem něco neposral...

                                    N$ - Profil | Ne 17.12.2023 12:51:36

                                    Hoši, Vy jste zkušení a rozumní. Potřeboval bych poradit v soukromém životě.
                                    Přítelkyně (další) se chce se mnou rozejít, že jsem magor. Všude rybařina. V kuchyni, v obýváku, v ložnici, plná garáž.... Šli jsme do poradny a poradili nám tzv. párovou terapii... Tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu. Co Vy na to?

                                      Nbart.bm - Profil | Ne 10.12.2023 19:42:55

                                      Greysmen >> koukám Kaufland jede stejně jak tady v Německu a nebo jak Allegro. Posílají to z Rakouska. Občas jsou tam tady v DE ceny daleko nižší než na normálních obchodech.