Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Tomik - Profil | So 9.12.2023 17:42:53

Greysmen >> kde se dá teď koupit?

    Greysmen - Profil | So 9.12.2023 17:30:56

    Tomik >> jasně oproti QD matici ano QD je půl otácky a QDM je tak otáčka a čtvrt nebo otáčka a půl

      Tomik - Profil | So 9.12.2023 16:54:09

      Greysmen >> a tady ta matice má už o poznání delší krok?

        Greysmen - Profil | So 9.12.2023 16:41:33

        Tomik >> prosím tě to není na emblémech ale na basii. To byl jen takovej pokus😉 na emblemech a spol sedí samozřejmě ukázkově jako originál. 👍

          Tomik - Profil | So 9.12.2023 16:09:36

          Greysmen >> ahoj ta QDM matice na těch emblémech je jako takhle nedotažená k cívce?

            Radek Ráliš - Profil | Pá 8.12.2023 19:31:44

            $ >> 👌

              $ - Profil | Pá 8.12.2023 19:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              daiwa is not reel
              daiwa is lifestyle

                Emanko - Profil | Pá 8.12.2023 19:07:57

                Shimano je úplne skvelé a úžasné. Niečo ak o Volkswagen. Jednoducho pracant. A potom je tu Daiwa, niečo ako Maserati. Nič proti ani jednej značke. Bez jednej nemôže byť druhá. Pán Boh zaplať!

                  Radek Ráliš - Profil | Pá 8.12.2023 18:46:18

                  $ >> 👍😂✌

                    $ - Profil | Pá 8.12.2023 18:39:23

                    Radek Ráliš >> 😨

                      Radek Ráliš - Profil | Pá 8.12.2023 16:44:57

                      murphyy >> Čau Marťas, to je úplnej nesmysl, snažíš se mi něco posouvat a je to úplně zbytečné. Já se ničemu nevyhýbám. Mám tohle a jsem spokojený. Mimochodem jsem měl Shimana v době, kdy se Ti o nich ani nezdálo 🤣 Teď mám tyhle a necítím se být ošizený. Prostě nic jiného nepotřebuji a ani nechci, tečka 😊

                        murphyy - Profil | Pá 8.12.2023 16:30:24

                        Radek Ráliš >> vsetko super ale chyba tam jedno shimo..
                        no a ked uz bude jedno shimo, budu tam potom vsetky, viem o com hovorim :))
                        cize ake mas moznosti-vyhybat sa shimanu ako cert kriza..;) co pozeram aj tak praktikujes ;)

                          Radek Ráliš - Profil | Pá 8.12.2023 13:40:12

                          Motadla:
                          2x Daiwa Basiair 45QD
                          2x Daiwa 14 Basia Surf 45QD
                          2x Daiwa SLD QD - vyměněné kličky z Daiwa ISO, cívky Black Custom a přidané chromové díly z Basiair - dnes už jsem je poladil jinak. Fotka tu již je ;-)
                          1x Daiwa Emblem Spod

                          Práskačky Century:
                          4x NG+ 12ft 3lb SU
                          2x NG 12ft 3lb SU od Aldy
                          1x SM /spodding maschine/ 12ft 4lb

                            Greysmen - Profil | Pá 8.12.2023 13:31:16

                            murphyy >> ne že by nepřirostlo ale v karovejch navi je od nich všechno hrozně robusní tim nechci řict že špatný ale daiwa má prostě svoji eleganci.

                              Radek Ráliš - Profil | Pá 8.12.2023 13:31:07

                              $ >> To bych Ti nedoporučoval, mám vše pod ochranou špagetí gardy, vzduchem by létaly kusy Tvého těla 🤣😂🤣

                                murphyy - Profil | Pá 8.12.2023 12:37:48

                                Greysmen >> cize shimo ti moc neprirastlo ku srdcu..ok skoda..lebo si fakt macher 👍

                                  Greysmen - Profil | Pá 8.12.2023 11:50:29

                                  Pindˇa >> přesně tak

                                    Greysmen - Profil | Pá 8.12.2023 11:49:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Radek Ráliš >> jo jo tvoje radosti a moje starosti 😂😂

                                      Greysmen - Profil | Pá 8.12.2023 11:47:42

                                      Radek Ráliš >> to je spis nemoc 🙈

                                        Pindˇa - Profil | Pá 8.12.2023 11:31:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        murphyy >> To bude Emblem Spod 😀