Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | Pá 8.12.2023 8:22:31

$ >> chcel som napisat ze uz vsetky pruty ma vonku..ale potom som si uvedomil ze este nejake pruty musi mat vo vode kedze tie na foto su oprete o bivak..:)) aspon ja to tak mam ze pruty balim az posledne..:)
takze ano pip pip by nezaskodilo :)

    N$ - Profil | Pá 8.12.2023 8:18:00

    Radek Ráliš >> přísahám bohu, jakej jsem k.eten, kdyby jsi v tom bivaku chrápal, já bych Ti snad roztočil pípák... 😅

      Nmurphyy - Profil | Pá 8.12.2023 7:42:15

      LongPlay >> Radek nam povie ;)

        NLongPlay - Profil | Pá 8.12.2023 7:34:09

        murphyy >> Nebo jiná klička 🙂

          Nmurphyy - Profil | Pá 8.12.2023 7:30:14

          LongPlay >> ano, vyzera to na na ST..ale podla madla klucky som opat zmateny :))
          EDIT: nie, to bude iny navi

            NFSnevajs - Profil | Pá 8.12.2023 7:29:14

            Radek Ráliš >> pěkné to máš

              NLongPlay - Profil | Pá 8.12.2023 7:23:01

              Radek Ráliš >> Pardon,asi sem vstával levou nohou.... Třetí z ,,PRAVA,,.
              Spoding mashine to bude.🤔🕵️👍

                Nmurphyy - Profil | Pá 8.12.2023 7:03:00

                LongPlay >> vsetky su basie, okrem teda tretej z prava TOUR ST..
                edit-resp to moze byt iny navi :)

                  NLongPlay - Profil | Pá 8.12.2023 6:45:40

                  Radek Ráliš >> Ahoj Radku...Moc pěkný arzenál,to teda jo... 👍 Ten třetí prut z leva je spod? A navijak Emblem spod?Co je to konkrétně za oznaceni? 💪🙃

                    Nmurphyy - Profil | Čt 7.12.2023 23:38:56

                    Radek Ráliš >> Radku KRASA 👍
                    taketo bezprostredne foto z rybaciek najviac potesia, cize aj nasa radost, super nech sa darii 👍

                      NRadek Ráliš - Profil | Čt 7.12.2023 23:15:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Moje radost 🤗🤗🤗

                        Ncoatnick - Profil | Út 5.12.2023 9:55:52

                        Greysmen >> oki dik

                          NGreysmen - Profil | Út 5.12.2023 8:46:35

                          coatnick >> prevence nikdy neni na škodu stačí kapnout kapku oleje vedle rolničky pokud tedy není nějak zalepená pak je lepši vydat vyčistit a pak kapku oleje .

                            Ncoatnick - Profil | Út 5.12.2023 7:57:43

                            Greysmen >> dík moc, zatím mi jedou všechny bez problémů, ale děláte nějakou prevenci? Podotýkám, ze jsem levej jak šavle, proto bych se do toho nerad pouštěl, i když rolnu bych snad zvládnul. Nějaký spešl olejicek mám.

                              NGreysmen - Profil | Út 5.12.2023 7:42:34

                              coatnick >> jo a ano v BasiAiru Z45 QD opravdu není v rolně ložisko jen kluzné pouzdro. oproti jeho předchudci. Ten má myslím rolnu na dvou ložiskach.

                                NGreysmen - Profil | Út 5.12.2023 7:36:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                coatnick >> tak snad tě nezklamu, twist buster neni o ložisku nebo pouzdru, ale je o úhlu a naklonění rolničky pod určitým úhlem a náběhem k cívce navajiku, tak aby se co nejvíce eliminovalo kroucení stahovaněho (navíjeného vlasce), rolnička by tím pádem neměla tlačit nakroucený vlasec před sebou ale pozvolna ho ukládat na cívku. Je to jako by jsi namotával dlouhou prodlužovačku . Pokud ji nebudeš při sráčení v ruce mìrně kroutit tak z toho budeš mít hrozneh chumel.

                                  Ncoatnick - Profil | Po 4.12.2023 21:24:38

                                  Greysmen >> Ahojky zeptam se tady. Co delate preventivne s tim slavnym Twistbusterem v rolne, maže se to preventivně?
                                  Dle katalogu to ma dnes asi kazda Daiwa , (namatkove koukam na BASIAIR Z45QD).
                                  Hadal jsem se s kamošem, co tvrdil, že tam snad není ani ložisko, ja jsem nedávno viděl par schemat od svych navijačků a vzdy jsem tam viděl jeden ball bearing.
                                  Jsem čudlař můj nejvetší Daiwa reel je Cast izm. Zatím mi žádná rolna nezlobí, tak se ptám. abych neumřel blbej.

                                    NLongPlay - Profil | Ne 3.12.2023 17:54:42

                                    Radek Ráliš >> Tak to sem opravdu nečekal 🙂 Krásná sestava .👍🤘

                                      NRadek Ráliš - Profil | Ne 3.12.2023 15:23:52

                                      LongPlay >> Od našich bratrů ze Shimana 🤣

                                        NLongPlay - Profil | Ne 3.12.2023 13:59:04

                                        Tak ta matice,to úplně rozsvítila. Jaký tam máš vlasec?🙂👍