Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

Nmurphyy - Profil | So 2.12.2023 18:14:19

Radek Ráliš >> toto tomu chybalo, ta matica perfektne zapasovala teraz k tej cievke 👍

    NRadek Ráliš - Profil | So 2.12.2023 17:39:33

    Greysmen >> Další díl skládanky 😊💪

      NGreysmen - Profil | Pá 1.12.2023 8:40:10

      FSnevajs >> neboj dneska je jdu vyzvednout na zásilkovnu

        NFSnevajs - Profil | Pá 1.12.2023 6:27:23

        Greysmen >> jako nenech se Radkem zdržovat :)))

          Ndevro - Profil | Čt 30.11.2023 11:33:35

          Navrc >> Zdravím mohl by jste mi prosím napsat libráž těch proutkú pokud se jedná o Grapheny děkuji Devera Jiří

            NNavrc - Profil | Čt 30.11.2023 7:08:40

            Kdyby byl zájem, kamarád prodává párkrát použité, jaké nové, basia 2 ks. Z důvodu nemoci rozprodává kaprařinu. Kromě navi i century, taky nové.

              NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 21:30:48

              Radek Ráliš >> no nevím až si zatočíš, tak si uvědomíš co ti vladně ještě ke štěstí schází 😉🙈

                Nmurphyy - Profil | St 29.11.2023 20:47:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kvalitny pasak.. ;)

                  NRadek Ráliš - Profil | St 29.11.2023 20:40:11

                  Greysmen >> Neblázni, ještě začnu kupovat Emblémy :-))

                    NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 20:34:55

                    Radek Ráliš >> no tak jsem teď chvíli točil tím emblošem a tou basií až dorazíš tak si zkusíš zatočit taky.

                      NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 20:19:42

                      I QDM matice funkuje ale má odstup cca 10 mm 🤣🤣🤣

                        NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 20:15:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Radek Ráliš >> malé porovnání 45 basie je menší než 45 emblém 🤣😂

                          NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 20:05:50

                          Radek Ráliš >>myslím že se pleteš asi 😉😂🤣😂🤣

                            NRadek Ráliš - Profil | St 29.11.2023 19:47:35

                            Greysmen >> Míro, ještě máš před sebou dlouhou cestu :-))))

                              Nmurphyy - Profil | St 29.11.2023 17:50:36

                              Greysmen >> krasne strojceky, mam jeden.
                              odkedy sa mi po nahode zamotal vlasec pod cievku na rotor..mi bolo luto to vsetko trhat..nedalo sa rozmotat..tusim som aj navijal cez to..nakoniec uz som tam strcal nozik (debil..) cize trosku (viac) aj poskrabal aby som to vsetko odrezal..no..a podstata..odvtedy sa mi zda akoby som nieco dodrbal v tom navi..
                              v urcitych polohach (ako zvyknu vraviet ked je slnko na severozapad) citim pri stahovani ine, zvlastne chvenie osky alebo co..resp systemu..tazko to definovat..nestava sa to vzdy..oska nie je pokryvena..tak len mozno..niekedy v buducnosti by si si nenasiel nejaky ten cas na jeho rozborku? :)

                                NGreysmen - Profil | St 29.11.2023 17:29:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ach jo, to asi bude nějaká nemoc nebo co 🙈🙈

                                  Nmurphyy - Profil | Út 28.11.2023 20:33:23

                                  pridam zas nieco, z toho mala co som mal, jedine tato kaprova daiwa ma asi najviac zo vsetkych presvedcila ktoru by som si kupil aj znova-staronovy TOUR ISO, silny navijak, za mna lepsi ako basia tie co mam co sa tyka uzivatelskeho komfortu-cize hlavne koli tomu kruzku pod cievkou, u SLD QD to bol niekedy opruz jak sa to zamotalo pod cievku do rotora..proste dric pre sustavnu a spolahlivu pracu eliminujuci moznost vzniku problemu :))

                                    Nmurphyy - Profil | So 25.11.2023 23:16:46

                                    prihodim nieco v ramci daiwy, pre mna super navijacik basia custom..ma stale aj po rokoch osku krasnu cistu..navijak stale ako novy, dobre prevody, kvalitka 👍

                                      N$ - Profil | So 25.11.2023 10:47:38

                                      No to nekoukejte do bazaru... škoda že Třinec

                                        NLongPlay - Profil | Čt 23.11.2023 11:10:14

                                        Dobrý den, scháním kličku na daiwa Tournament ss3000,nebo na ss5000. Čtyř-hran. Klidně i v horším stavu. Děkuju Vám . SZ.