- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr kaprového navijáku
Cau :) Mam dotaz. Potreboval bych hodne dobrej, pripadne i levnej kaprovej navijak. Poradite mi s vyberem a s cim jste vy spokojeni? Diky Jenda.
Autor diskuse: janrezabek - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nbrčál - Profil | Po 8.9.2014 8:36:38
chlapci,klídek,nechytám tři roky a hodil jsem to sem jen jako návnadičku.... :-) ale shimana mám...:-)
NFild@ - Profil | Ne 7.9.2014 22:41:13
SAHIB >> Jasně že jo, to nejde aby někdo za 3 roky byl vychytaný, a posbíral všechny moudrosti.
NSAHIB - Profil | Ne 7.9.2014 22:37:08
Fild@ >>
nazdar:-)
za necelý tři roky tak může max,odzkoušet že barva drží,klika nepřeskakuje,nekvrdlá se ,nekroutí se vlas možná a že je to opravdu Shimo...
nazdar:-)
za necelý tři roky tak může max,odzkoušet že barva drží,klika nepřeskakuje,nekvrdlá se ,nekroutí se vlas možná a že je to opravdu Shimo...
NSAHIB - Profil | Ne 7.9.2014 22:20:06
brčál >>
NOJO,
JEDINĚ SHIMANA ZNÁ,CHYTÁ OD ROKU 2011 A MÁ ODZKOUŠENO TOLIKA NAVIJÁKÚ A FIREM,JAKO RENOMOVANEJ odborník,že by mohl radit kde komu..To za 3 roky (necelý)toho hodně natočil,a jedině od 4 táců vejš,jinak to stojí vše za h...,taky jedne z "odborníků"tady na Mrku,..
Za skoro 50 let mi toho hodně moc a moc prošlo rukama,a netroufnu si tady tvrdit to,co někteří tady tvrdí,že Majstro?..
Proto mi to tu poslední dobou zde nějak netáhne,kde je jeden odborník lepší jak druhý,já se nepovažuji ani za ty leta ochytaný nějakým odborníkem,rybář se furt musí učit...a ne dělat chytrolína...
NOJO,
JEDINĚ SHIMANA ZNÁ,CHYTÁ OD ROKU 2011 A MÁ ODZKOUŠENO TOLIKA NAVIJÁKÚ A FIREM,JAKO RENOMOVANEJ odborník,že by mohl radit kde komu..To za 3 roky (necelý)toho hodně natočil,a jedině od 4 táců vejš,jinak to stojí vše za h...,taky jedne z "odborníků"tady na Mrku,..
Za skoro 50 let mi toho hodně moc a moc prošlo rukama,a netroufnu si tady tvrdit to,co někteří tady tvrdí,že Majstro?..
Proto mi to tu poslední dobou zde nějak netáhne,kde je jeden odborník lepší jak druhý,já se nepovažuji ani za ty leta ochytaný nějakým odborníkem,rybář se furt musí učit...a ne dělat chytrolína...
NKiller.Caha - Profil | So 6.9.2014 19:46:56
honzulaw >> Jak píše kolega, ale poradím ti, zavolej do Gammarus a zeptej se na 8000 XS, přesně tak jsem se k nim dostal předloni i já. Na skladě je neměli, ale vyhledali je někde v republice a poslali mi je. Třeba se ještě budou někde dva kousky válet zapomenuté ve skladu. Zkus a uvidíš, jde o to co už jsem psal, velikost 8000 XS má kovovou cívku. Hodně štěstí při hledání. Petr
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 5.9.2014 19:13:50
janrezabek - >> Ahoj marné nejsou ani biomastery... Sceptery docela dobrý, Sportery o prdu, Abyss nemám zkušenost,ale recenze né až tak pozitivní...
NMuonio - Profil | Pá 5.9.2014 19:08:29
Mám 2 Ticy a 2 Panthery FS od Mivardi......oba dva bez problémů.......jen u Ticy se mi ze začátku kroutil vlasec,ale pak to přestalo.Oba dva navijáky za rozumnou cenu...doporučuji.
NKiller.Caha - Profil | Pá 5.9.2014 18:52:02
Fild@ >> Souhlasím. Nyní už mi je jedno, pokud nepotřebuji nahazovat extrém, jestli sáhnu po Ultegrách, nebo Aerlexech. I když pořizovací cena u Ultegry byla 4x vyšší než za Aerlex. Měl jsem dost navijáků Shimano, než jsem si vybral tu svoji srdcovku. Ale tyto dva mi prostě sedí.
NKiller.Caha - Profil | Pá 5.9.2014 18:49:56
honzulaw >> Tak to bohužel nevím, nemám změřeno, ale někde na netu to bude k vyčtení, stačí zapátrat.
NFild@ - Profil | Pá 5.9.2014 15:38:21
Killer.Caha >> Shimano má některé navijáky hodně dobré, a nemusí se zrovna jednat o kousky za několik tisíc.
N1961findejs - Profil | Pá 5.9.2014 12:03:47
Janrezabek :ahoj zkus se mrk not na Fox fx11, přední brzda, krásně skládá vlasec, dobrá kapacita........ Sportcarp, měj se
NPetan600 - Profil | Pá 5.9.2014 11:49:16
honzulaw >> Já je nemám,chytám na tyhle navijáky.Koukni na stránky K.Nikl,tam jsou Aerlex v různých velikostech .
Nhonzulaw - Profil | Pá 5.9.2014 11:11:47
Petan600 >> ahoj ty je mas? Nemam 10000 na navi :) spise se chci zeptat jestli jsou vubec k necemu nemuzu o nich nic moc najit ale hrozne se mi libi jejich skoro retro vzhled:)
Nbrčál - Profil | Pá 5.9.2014 11:06:51
..když dobrej,tak jedině shimano od 4000kč výš,levné a dobré neznám... :- ))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













