R-spekt -co vy na to???

jak se vám zamlouvají výrobky této firmy....
fotky ,poznatky vítány........
Autor diskuse: vundu - Profil , 8.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Milda.K. - Profil | Út 20.10.2015 12:42:32

R -spekt dobrá ,stylová značka

    Valeri2003 - Profil | Út 20.10.2015 12:16:25

    Žádný hlazení se nepovoluje :D :D

      bart.bm - Profil | Pá 16.10.2015 17:05:38

      tvistr >> nic jakoooo :o))))))))))))

        tvistr - Profil | Pá 16.10.2015 15:36:50

        bart.bm >> co je jakoooo ??????

          viceroy - Profil | Pá 16.10.2015 15:12:20

          tvistr >> tak toho kapra na tom triku hladit po hrbetu to by bylo labuzo ....:-):-)

            meteor - Profil | Pá 16.10.2015 14:11:02

            jurda >> trička nebo tryčka?? Tyčka nebo tryčka?? ;-):-)

              bart.bm - Profil | Pá 16.10.2015 14:03:49

              tvistr >> Jiříku !!! :o))))))))

                tvistr - Profil | Čt 15.10.2015 22:26:58

                Valeri2003 >> myslíš , že bych se lekl ????.))))

                  Valeri2003 - Profil | Čt 15.10.2015 22:21:39

                  tvistr >> to bys videt nechtel :D

                    tvistr - Profil | Čt 15.10.2015 21:07:38

                    Valeri2003 >> moc, moc pěkný... sluší Ti to. Škoda jen , že fotka je krátká a není vyfocený kukuč ...)))))

                      Luděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 15.10.2015 19:52:48

                      Mam podložku a super. Ještě jsem lepsi neměl. Velmi kvalitni veci co se tyče obalů a oblečení. Určitě doporučuji

                        jurda - Profil | Čt 15.10.2015 19:47:58

                        Tryčka super a mnoho dalších věciček :)

                          carpkillerDan - Profil | Čt 15.10.2015 19:15:59

                          mám černé triko a modrou mikinu,dobré věci

                            TWIN 69 - Profil | Čt 15.10.2015 18:51:24

                            viceroy >> A k tomu R-spekt na rybách.Pak to nemá chybu:-)))

                              vundu - Profil | Čt 15.10.2015 18:50:45

                              Erva >> uz od nich neco malo mam a je pravda ze s kvalitou a designem jsem velmi spokojeny....
                              jinak ahoj ty tu :-))))

                                viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 18:48:29

                                TWIN 69 >> ja jedu tak at mam Respekt doma :-):-).......

                                  FinalStorm - Profil | Čt 15.10.2015 18:35:27

                                  Valeri2003 >> Pěkný :)

                                    TWIN 69 - Profil | Čt 15.10.2015 18:22:49

                                    viceroy >> JJ,zítra to bude přesně 8 roků co jsem s družkou a spokojenost.Hlavně že mě pustí na ryby a občas koupí i to tričko od R-spektu :-)))

                                      jurda - Profil | Čt 15.10.2015 18:21:05

                                      R-spekt -super :)

                                        viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 18:18:26

                                        TWIN 69 >> pokud stastne tak gratulace ...:-)

                                          TWIN 69 - Profil | Čt 15.10.2015 18:15:28

                                          viceroy >> To máš fajn,já už 19 roků šťastně rozvedený.

                                            viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 18:12:34

                                            TWIN 69 >> ahoj Mildo 5 let rozveden :-)......

                                              Erva - Profil | Čt 15.10.2015 18:06:29

                                              vundu - Ahoj Jardo , vůbec se toho neboj a jdi do čehokoliv :-)))

                                                Kubajz - Profil | Čt 15.10.2015 18:02:58

                                                viceroy >> To bych měl asi dost špatný spaní.Lepší snad ani nemyslet:-)

                                                  SERPIK - Profil | Čt 15.10.2015 18:00:04

                                                  Poslete fotky nejake pokud mate nekdo.

                                                    viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 17:58:58

                                                    Kubajz >> byt tebou tak premyslim o te holce se stanku :-):-)

                                                      Kubajz - Profil | Čt 15.10.2015 17:52:21

                                                      Jó R-spekt.Měli pěknou holku na stánku v Brně:-).Nemám od nich zatím nic,ale přemýšlím o futrálu na pruty a podložce pod rybu.Na okuk a omak to vypadá dost slušně,žádnej aušus.A jak tady už padlo,rád podpořím firmu z mýho kraje

                                                        TWIN 69 - Profil | Čt 15.10.2015 17:47:28

                                                        viceroy >> Eště že to nečte Tvoja.To by bylo facek:-)))

                                                          drvoštěp - Profil | Čt 15.10.2015 17:45:22

                                                          viceroy >> Psst, dostaneme redku :)))))))))))))))

                                                            viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 17:31:43

                                                            drvoštěp >> twl ne :-):-)......ja ostril na,neco jineho .....to vypada na tanga :-)

                                                              drvoštěp - Profil | Čt 15.10.2015 17:24:16

                                                              viceroy >> A papírových utěrek si si všimnul ;))))

                                                                viceroy - Profil | Čt 15.10.2015 16:53:56

                                                                Valeri2003 >> jj to tricko krasne kopiruje tvary ........:-)

                                                                  Valeri2003 - Profil | Čt 15.10.2015 16:49:10

                                                                  Já mám od nich tričenko a zatím spokojenost :)

                                                                    Čeněk - Profil | Čt 15.10.2015 9:30:15

                                                                    Pouzdra 1A