súkromný revír chyť-pusť v ČR

Ahojte. Chceli by sme s partiou ísť okolo mája-júna(05-06) na nejakú dobrú rybačku v čechách na cca 5 dní. Mal by to byť súkromný revír v režime chyť-pusť. Podmienkou je, aby sa tam dalo stanovať. Nejaké trofejné kusy by neboli na škodu :). Rád by som sa vyhol veľkým davom. Môže to byť aj ťažšia voda. Vie mi niekto niečo poradiť? Ďakujem
Autor diskuse: svaro - Profil , 7.4.2014 kaprařina - revíry, cestování

Bagrujeme.eu - Profil | So 3.5.2014 21:22:13

tak nikdo???? tel:720524966

    Dan.J - Profil | So 3.5.2014 21:18:02

    Pallermo >> Neříkej 2x :-)

      Pallermo - Profil | So 3.5.2014 20:40:15

      Dan.J >> neni problem kdyz dorazis vyrazime :D

        Bendour - Profil | So 3.5.2014 20:06:09

        slušnej revír je jezero radnice je to velice slušně zarybněný

          Bagrujeme.eu - Profil | So 3.5.2014 19:58:31

          zdar jedu od pondělí do ctvrtka na vrbenak a mám volné místo nechce se nekdo přidat???

            Dan.J - Profil | So 3.5.2014 19:57:27

            Pallermo >> Zdarec,to je pozvání? :-)

              Pallermo - Profil | So 3.5.2014 19:56:44

              červik7 >>na kolin ? ja jedu zitra do stredy . ale na na labe :D

                červik7 - Profil | So 3.5.2014 19:54:01

                Pallermo >> Jedu od středy do neděle:)

                  Pallermo - Profil | So 3.5.2014 19:50:50

                  červik7 >> na labi je krasne mel bys prijet ty Kolínskej :D

                    červik7 - Profil | So 3.5.2014 19:43:11

                    Pallermo >> labe je labe.

                      ctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 19:18:53

                      svaro - >> jak říká synnebes,zkus tady:http://www.vrtuvka.cz/

                        ctvrtmile - Profil | So 3.5.2014 19:17:12

                        synnebes >> jj,ale zapoměl jsi dodat,že je celkem těžká,žádná vana s krotkejma megakaprama...

                          Pallermo - Profil | So 3.5.2014 19:10:53

                          Dan.J >> tam nejezdi radsi jet na labe :D

                            Pallermo - Profil | So 3.5.2014 19:10:35

                            drvoštěp >> a co si tam nachytal tam moc ryb neni je tam dost sumecku stik atd :D

                              rapalla - Profil | So 3.5.2014 18:44:29

                              Zdravím, kolegové, má někdo zkušenost nebo info z poslední doby o situaci na Mrhalu? Většina příspěvků zde na Mrku o tomto revíru je již hodně vousatá. Dík a omluva Svaro, ale i toto by mohl být tip.

                                Dan.J - Profil | So 3.5.2014 18:44:03

                                červik7 >> Dekuji

                                  Dan.J - Profil | So 3.5.2014 18:43:32

                                  drvoštěp >> Dekuji

                                    červik7 - Profil | So 3.5.2014 18:40:31

                                    Dan.J >> 300kc den 700kc vejkend od patku do nedele.

                                      Dan.J - Profil | So 3.5.2014 18:36:34

                                      drvoštěp >> Hledal jsem telefonem co to tam stoji ale nejak se mi to nedari najit:-(