E shopy v Anglii

Petru zdar, můžete mi poradit dobrej Anglickej E shop, nebo český zasílající nádobíčko do Anglie?
Autor diskuse: Čulda - Profil , 1.4.2014 všeobecné - ostatní

Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 18:37:47

jaa1959 >> :D:D aha

    jaa1959 - Profil | Út 1.4.2014 17:50:08

    Pallermo >> Zkusím se poohlédnout v Chánově. Spousta místních tam má rodinu
    :-)

      Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 16:42:34

      Mr.Doctor >> jo takhle tak to jo takove daiwicky jo hmm se ti zachtelo tak snad se ti to podari :o) njn asi to je jen pro top kaprare v FR . :D:D

        Mr.Doctor - Profil | Út 1.4.2014 16:38:11

        Pallermo >> Neuvěříš, ale pruty Daiwa Shogun 3G. Našel jsem je na fr stránkách. Už jsem obvolal co se dalo, i klukům do Prahy, co jim jednou týdně chodí zboží od Daiwy přímo ze Skotska, a bylo mi řečeno, že toto zboží je určené snad pouze pro Francii, takže smůla. Třeba tady http://www.cannacarpe.com/766-canne-a-carpe-shogun-​daiwa-slim-power.html

          Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 16:12:34

          Siven Polní >> nemas zac nic mmoc e nestalo :D

            Siven Polní - Profil | Út 1.4.2014 16:02:28

            hraji >> Pallermo -
            Díky, ten PayPal si asi zařídím, celkově se bude hodit.

              hraji - Profil | Út 1.4.2014 15:55:39

              Siven Polní >> kartou a nebo Pay Pal.

                Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 15:52:12

                Mr.Doctor >> a co napriklad schanis

                  Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 15:52:03

                  Siven Polní >> plati se to pres paypal nebo kartou ja vetsinou paypal

                    Siven Polní - Profil | Út 1.4.2014 15:51:39

                    nerro >> Na ty jsem koukal, mají dobrý věci. Jak probíhá platba?

                      Siven Polní - Profil | Út 1.4.2014 15:50:30

                      hraji >> Ahoj, a jak to platíš? Převodem, či dobírkou?

                        Mr.Doctor - Profil | Út 1.4.2014 15:41:21

                        Pallermo >> Hlavně věci, které jinde neseženeš... Nějak to zkusím. Díky.

                          Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 15:20:56

                          Mr.Doctor >> funguje to jak normal ebay ano v pohode franci e tam maj carpspirit hodne veci co tady jeste nebyli atd

                            Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 15:20:24

                            jaa1959 >> ja treba mam v anglii rodinu :D aje to super tam nekoho mit jinak muj oblibeny eshop je tento http://www.tacklefanatics.co.uk/

                            a tento http://www.climaxtackle.com/

                              Pallermo - Profil | Út 1.4.2014 15:16:01

                              mraky :D

                                Luger46 - Profil | Út 1.4.2014 15:10:31

                                tohle není špatný a kupuje u nich můj anglický kamarád

                                www.chapmansangling.co.uk

                                  Mr.Doctor - Profil | Út 1.4.2014 14:54:08

                                  Vím, že to zde nepatří, ale má někdo nějaké zkušenosti s E shopy ve Francii? Nechávál si někdo něco posílat z Francie? Nikde jinde to zboží prostě není, ani UK...

                                    Woohooo - Profil | Út 1.4.2014 13:25:35

                                    jaa1959 >> Nemas zac. Hodne zdaru!

                                      jaa1959 - Profil | Út 1.4.2014 13:23:26

                                      Woohooo >> Tak to dělá právě CZECHebay. Udělám to tak. Chtěl jsem nějakou takovou to referenci. Ale jde o jednorázový obchod tak schránku nemusím zřizovat. Díky za rozumnou radu.

                                        Morus - Profil | Út 1.4.2014 13:19:10

                                        Nick 24 >> platím přes paypal a dodací lhůta cca 6-10 dnů. jednou to trvalo asi 14 dnů ale to bylo jen jednou.

                                          Woohooo - Profil | Út 1.4.2014 13:17:14

                                          jaa1959 >> Sou firmy kere ti za mensi peniz poskytnou schránku v dane zemi. Takova fiktivni adresa da se rict a tu si pak vyplnis na ebay nebo amazaon uctu napr. Tyhlůe firmy si pak uctuji poplatky ale většinou opravdu male za preposilani zásilek. obchodnici z UK hlavne ti mensi mají problém posilat k nam věci pre pro ne sme něco jako by se ti ozval někdo z Uzbekistanu :))) ja mam adresu fiktivni takle v Nemecku a tam nikdy nikdo nemel problém poslat věci. Obchoduji s rtuznymi vecmi a nikdy nebyl problém. Naopak do CR poslat byl dicky problém.