Shimano Tribal Supressa 50mm

ahojte, máte niekto skúsenosti s prútom Shimano Tribal Supressa 50mm? ďakujem za odpoveď.
Autor diskuse: Tj - Profil , 26.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmeteor - Profil | Čt 29.5.2014 16:26:27

Luger46 >> tak to asi nebyly tak bombastické pruty, jak jsi uváděl ve svých předchozích zápisech, když je ani ne po 2 měsících prodáváš :-)

    NLuger46 - Profil | Čt 29.5.2014 15:28:23

    Prodáno a pořízen Extreme.

      NLuger46 - Profil | Ne 25.5.2014 0:52:24

      Prodám dva pruty Shimano Tribal Supressa 12 ft 3,0 lb 50 mm naváděcí oko. Koupené v únoru jako nové, záručák u Normarku. Cena za oba dva 6.000,- 734 481 691

        NLuger46 - Profil | Po 7.4.2014 9:49:53

        raduzzz >> Taky nejsem bohatý ale připlatil bych za něco lepšího:)

          Nraduzzz - Profil | Pá 4.4.2014 22:23:41

          a ještě jeden ale o něco levnější děkuji :) - JRC Kaprový prut POWERPLAY 13ft 3.50lb dvoudílný

            Nraduzzz - Profil | Pá 4.4.2014 22:22:01

            Budu vděční o kritiku :) tohoto prutu ... JRC Kaprový prut ULTRACAST 13ft 3.50lb

              NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 23:02:57

              A_dam >> Century jsou dobrý a i pěkně mastný ale za kvalitu se platí.

                NA_dam - Profil | Čt 27.3.2014 22:54:57

                Luger46 >> Mám Century FBS ale na takú tvrdšiu prácu na rieku a veľkú vodu by som zobral aspoň 3lbs, mne to nič nepovedalo ten Sonik ale aj iné Fox Warrior, Chub atď...

                  NPíňas - Profil | Čt 27.3.2014 19:56:54

                  Tj >> To označení znamená zdolávací a odhozová verze prutu,ty zdolávací mají 40mm očko,mám podobné označení na tribalech ultra jen tam mám P-plaing a L-long reng

                    NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 17:41:10

                    Bambi.SpP >> Mají povrch jak Emblemy od Daiwy. Tak záruka na to je. Nalož jim hned sadu na začátku a poznáš. Ale vypadaj fakt luxusně :)))

                      NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 17:33:04

                      Luger46 >> Blank maj moc pěknej a hodně dobrej a vypadaj hodně dobře, dam vědět ale bude to nějakou chvíli trvat mam totiž v pytli nohu ale jinak jsem z nich nadšenej.

                        NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 17:25:32

                        Bambi.SpP >> Koukám na ty Diaflexy a vypadají že mají alconitový očka od Fuji, které stojí pěkný ranec. Většinou dobré pruty s Alconity stojí od 6.000, tak jestli kluci angličtí neubrali kvality na blanku. Sada Alconitů na prut stojí i přes dva litry. Ale vypadají ty pruty moc pěkně. Dej vědět jak slouží.

                          NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 17:21:34

                          Luger46 >> nevim jak jse jmenovali ale stali pres 5000

                            NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 17:19:51

                            Bambi.SpP >> protky vypadaj dobře, myslíš vyšší řadu jako Supresy?

                              NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 17:15:45

                              Luger46 >> No ono ani ty shimana levnějši nejsou nic moc až ta vyšší řada

                                NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 17:14:36

                                Bambi.SpP >> těžký blato co?

                                  NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 17:12:45

                                  Luger46 >> Chtěl jsem sk3xtr

                                    NLuger46 - Profil | Čt 27.3.2014 17:11:20

                                    Bambi.SpP >> Byl si omrknout SKS Black? a koupil si nakonec jinej že? :)

                                      NPříbor - Profil | Čt 27.3.2014 17:08:46

                                      Bambi.SpP >> co jsi koupil