- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Místní vody pro členy MO
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NTomL | Čt 9.9.2004 9:57:52
461 313 SVRATKA 12M - MO Jimramov 2,4 ha
Rybářský revír tvoří nádrž: 1 retenční v k.ú. Jimramov 1,8 ha
2 Obecní rybník v k.ú. Dalečín 0,6 ha
Na revíru provádí sportovní rybolov MO (neplatí svazová povolenka).
Nhraji - Profil | Čt 9.9.2004 8:53:50
NTomL | Čt 9.9.2004 8:29:38
Nhraji - Profil | Čt 9.9.2004 7:58:18
1. To, že ti neodpověděli na tvůj dopis ze sekretariátu je špatné, ale protože nemám žádné konkrétní podklady pro dohledání tvého dopisu, nemohu s tím nic udělat. Jen pro tvou představu na sekretariát denně dojde několik desítek dopisů, to nepíšu proto, abych zdůvodnil neodpovězení toho tvého, ale proto abys sis uvědomil, že nemohu prohledávat knihu došlé pošty stránku po stránce několik let zpátky
2. Věc revírů - Jimramov obhospodařuje Svratku 12 - pstruhovou, to je v pořádku, ale o tom jsem se s tebou nikdy nepřel- uniká mi souvislost
3. Revíry, které byly revíry a nyní jsou vyjmuty, protože se hospodařící MO osamostatnila, jsou uvedeny v popisu revírů právě proto, aby se upozornilo na to, že jsou vyjmuty. Složitá logika, ale účinná. Mimochodem již 11 let se žádná MO neosamostatnila. Byla to taková móda po roce 1993.
NLojza - Profil | St 8.9.2004 23:04:13
NTomL | St 8.9.2004 8:10:29
Co se týká bordelu, tak máš pravdu. Možná to bude tím, že to není nikde popsané (nenašel jsem to). Pokud se jedná o samostatné subjekty, tak nechápu, proč to píšete do revírů. Nebo tam snad jsou i vody soukromých organizací, případně náš rybníček na poli na kterém se také nechytá? A další maličkost - Jimramov má i P vodu (svazovou). Takže je jaksi obojetnej.
Bohužel to pořád nechápu.
Nfrk - Profil | Út 7.9.2004 23:17:56
Toho zástupce nedám, akorát uberu to placení ;)))). Taky jsou to dobrovolní.
macek/.... Kdybych odchovával kilovou K2 byl bych asi geroj. Malá oprava. Vývoj kapra je plně závislý na prostředí ve kterém žije, ano. Aby měl po dvou letech kilo, tedy sakra rychlý maso, musel by být na oteplené vodě a válet se stále v papání;)))). U nás je běžná velikost od 200g-700g podle možností.
S tím vykazováním úlovků. Ikdyž jsem to špatně napsal a tím i někoho snad uvedl v omyl,jsem rád, že jsi to i tak pochopil a mohl mne opravit.
Jen k tomu výkazu plnění plánu zarybnění? Vykázat, jak píšeš ,se musí jak plán v procentním plnění , tak i výlovek. Z revíru a pak i z celku. Teď už je to snad správně.
Nhraji - Profil | Út 7.9.2004 14:45:09
Nhraji - Profil | Út 7.9.2004 14:43:46
Samostatně hospodařící MO nemají revíry ve svazu, ty ať dělají co umí.
Nhraji - Profil | Út 7.9.2004 14:41:13
Nmacek | Út 7.9.2004 9:51:33
rybomil: míra kapra je 40 , ale Ministerstvo zemědělství požaduje např u kapra násadu K2 - to je jak už bylo řečeno kilovej kapřík. Do svý vody si dám klidně kapra většího (dělám to pro sebe ) a ministerstvo se na mě za to nebude zlobit. Zatímco dám li do svazové vody většího, bude se svaz při vyúčtování hospodaření v prosinci zlobit proč jsou vyšší náklady na zarybnování.
Vůbec mě překvapuje jak se někteří tváří, že míra vysazované ryby na RMV je tajností. Alespoň u nás to nikdo netají, ještě členy pozvem aby viděli co se do vody dává.
NTomL | Út 7.9.2004 9:42:43
Mimochodem, už jsem našel ten ústřižek z doporučeného dopisu na MRS, který zůstal bez odezvy. Chceš ho opravdu zaslat?
Nrybomil | Út 7.9.2004 9:40:52
Nhraji - Profil | Út 7.9.2004 9:33:58
Samostatně hospodařící MO v MRS) je MO, která vyjmula své revíry ze svazového hospodaření, prodává svoje povolenky na svoji vodu komu chce, ale její členové si musí na revíry MRS koupit hostenku. Snad jsem to už vysvětlil dost.
Nrybomil | Út 7.9.2004 9:25:33
Na Kaufmaňáku jsem ještě nikdy nečlena Sedlčan chytat neviděl, myslím že by ho hnali. Stejně Benešov má Černý les, Netolice Molerovský atp. jen pro svý členy.
Naopak Vrchlice - MO Malešov u Kutné Hory je samostatně hospodařící, povolenku na víkend za 100 Kč dostaneš bez jakýchkoliv problémů.
Nhraji - Profil | Út 7.9.2004 9:08:58
RMV - na tomto revíru mohou lovit všichni členové svazu, ale jen 3 x týdně (ČRS)
Revír na kterém provádí rybolov jen MO - v MRS, a nikdo jiný než člen příslušné MO na tom revíru nesmí lovit, vůbec.
To je ten základní rozdíl.
Nrybomil | Út 7.9.2004 8:07:49
All: znovu - co vůbec říkáte na vody, kde chytají spolky rybářů pod obcí, rybářsko ekologický kroužek, chytařský rybářský spolek apod. Žádný hospodář, žádná registrace revíru, žádný zarybňovací plán a další jak je uvedeno v zákoně platném od 1.4. 2004?
N.Robo - Profil | Út 7.9.2004 7:15:41
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












