Inteligence čtenářů MRKu

Myslíte si, že MRK zlepšuje (sociální) gramotnost čtenářů? Nemám na mysli jen psani i/y (třeba takový unikát, jako "navyják"), ale i dotazy typu "Jak sklidit kukuřici",..., zda "Ječmen se slupkou je nevymlácený",..., neuznávání názorů jiných, neochota pracovat v MO a alibistické tvrzení, že "Já bych to dělat nemohl... nemám čas ..." apod.? Soudě podle některých otázek si mnozí nepřečetli snad ani Rybářský řád. A přitom v otázce "Jaké je vaše povolání" se téměř všichni představili jako velcí inteligenti.
Autor diskuse: Neználek - , 26.8.2004 všeobecné - ostatní

Šuli - Profil | Čt 26.8.2004 15:28:00

Neználek je asi učitel češtiny na základce,ale taky zároveň pěkně pošahanej jak píše Marda..))

    Nikolaj Nosov | Čt 26.8.2004 15:27:13

    Neznalku, Neznalku co mi to tu provadis....

      Pobřežní candát | Čt 26.8.2004 15:05:49

      Podle mě je Neználek nezaregistrovanej učitel Českého jazyka. Jinak všem děkuji za obsah diskuze dost často mívám komplex z toho co píšu a vidim, že je Vám to stejně jedno jaký je tam I,y, e,je, ě, z, s, Vleký, malý......

        Marda - Profil | Čt 26.8.2004 15:03:56

        Neználku promiň, ale ty jsi vážně asi trochu pošahanej.... Netrpíš náhodou nějakou nemocí z povolání?
        Tady nejsi v práci, ale tak nějak na rybách :o)

          marsip | Čt 26.8.2004 15:03:34

          Pánové a dámy: Už jenom čekám až se projeví zadavatel této otázky.. :o) Zrovinka jsem se probourával skrze otázku: "Také mate pocit že u nás už nejsou rybář kteří umi chytit kapra na volném reviru." a Pan Neználek tam opravdu perlí. Klobouk dolů před tebou Neználku.

            Mates(původní) | Čt 26.8.2004 15:01:24

            Co se týče hmatu za spodní čelist,bude se samozřejmě provádět speciální neoprenovou rukavicí s patřičným logem,věřim ,že všichni budou dostatečně informováni o výhodách takové speciální rukavice:-))

              Miloš_diakritický | Čt 26.8.2004 14:53:27

              Ale v Austrálii rozhodně nemají Vágnera a Drápalíka......

                Vydra in - Profil | Čt 26.8.2004 14:51:54

                Hraji/ taky v daleké austrálii maj daleko víc ryb a i druhů ryb :-)

                  hraji - Profil | Čt 26.8.2004 14:49:33

                  Teda člověk tu nezachytá, ale zasměje se víc jak s Dikobrazem. Náhodou seriál jak na ně v daleké Austrálii už je nesmírně populární.

                    Miloš_diakritický | Čt 26.8.2004 14:46:09

                    Mates:
                    No v televizi budou akorát ukazovat video a fotky. Např. Vágner na lehátku ve vodě s velkým bílým, Vágner ošetřuje Klinikem velkého bílého, Vágner překousnutej vejpůl vytaženej gafem na palubu po líbačce s velkým bílým. A v Můj lov zavedeme rubriku Fotky in memoriam.....

                      šeptal - Profil | Čt 26.8.2004 14:44:03

                      Mates(původní)® : S jeho figurou je div, že vůbec dostane z vody toho sumce. Ten má ramena, že by moh klidně spát v klarinetu. To i já jsem proti němu atlet.

                      Ale že se téma chytlo, co? ;o)

                        Mates(původní) | Čt 26.8.2004 14:41:51

                        MD:Drápalíka nařežou a zakrmí,pak se upnou do křesel a budou heverovat nebo harpunovat?Akorát jsem zvědavej na Vágnera jak bude dávat velkýmu běloušovi pusinku na rozloučenou,to bude masakr,doufám,že vydají video.

                          šeptal - Profil | Čt 26.8.2004 14:40:34

                          Velký bílý a k tomu sumčí hmat za spodní čelist. Na to se rád podívám. A ani to nemusí být trofejní kus. :o)

                            Miloš_diakritický | Čt 26.8.2004 14:36:12

                            Vágner, Drápalík a Tomi v pořadu Jak na to? - část jak chytiť velkého bílého....

                              Mates(původní) | Čt 26.8.2004 14:34:11

                              Vágner a žraloci??Že by Čelisti č.4,5,6..................................???

                                Mates(původní) | Čt 26.8.2004 14:30:38

                                Neználek:Tak co pašáku,žádná reakce?Asi jsme málo inteligentní a organizovaní co?

                                  Salám - Profil | Čt 26.8.2004 14:29:03

                                  J. Vágner se teď specializuje na žraloky a podobnou mořskou havěť - sem se dočetl, v jednom časáku. Bohužel nemohu říct, jestli mu to při pozování zase tak slušelo jako vždycky, páč tam k mému údívu neměl jediné foto:-)))))

                                    šeptal - Profil | Čt 26.8.2004 14:22:19

                                    Poďte se bavit o něčem důležitým. Třeba o J. Vágnerovi. To tu už dlouho nebylo a mě to docela chybí. :o)

                                      Vydra in - Profil | Čt 26.8.2004 14:16:45

                                      šeptal/ dobrej nápad :-) ještě to dej Milošovi vyšperkovat a bude to zas bomba :-)

                                        Vydra in - Profil | Čt 26.8.2004 14:14:53

                                        marsip/ asi fialoví :-)))